Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

A co do tego czy się wyszalałam czy nie to uwierz mi wyszalałam się i to aż za bardzo Nie znasz mnie więc nie wiesz jak toczyło się moje życie Ale mogę się załozyc ze zwiedziłam więcej imprez niż Ty mógłbyś sobie nawet wyobrazić:D Teraz tego mi nie potrzeba bo to było puste życie I dopiero teraz to widzę Życie bez żadnych wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Dziewczyny nie odpowiadajcie na posty tek kretynki Dejzi bo same widzicie - Moderatorka czuwa :-) i durne wpisy usuwa. Chociaz i mnie czasem korci :-) Poniewaz ja stara baba jestem i mam dwoje dzieci to jak chcecie o cos tam zapytac (z takich babsko - mamusinych moich doswiadczen) to pytajcie. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i przez przypadek wyszłam Stara baba chodzi mi o wyprawkę mam 3 koszulki 3 kaftaniki 4 śpiochy 6 bodów 3 pajacyki kilka ubranek 20 pieluch tetrowych rożek wanienkę 4 czapeczki 2 cieplejsze 4 pary skarpetek buciki szmaciane dla niemowląt Nożyczki dla niemowląt szczoteczkę i grzebyczek 2 smoczki sylikonowe łóżeczko z baldachimem pościelą i materacykiem gryczano-kokosowym dla alergików no i pampersy w szkole rodzenia mówili ze na odparzenia najlepszy jest linomag więc taki zakupiłam aha termometr do wanienki tez mam Nie mam wózka no i tych kosmetyków i może czegoś jeszcze No właśnie nie wiem Napisz ile i co powinnam dokupić Jaki wózek będzie najlepszy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Czarnulka co do wozka to sie nie wypowiem - jezeli chodzi o firme bo moje mlodsze dziecko ma 7 lat wiec... :-) Ja w kazdym razie zwracalam uwage na to czy wozek jest resorowany - chodniki w miescie nie sa zbyt proste, czy jest lekki i mimo, ze wmode wchodzily wozki trojkolowe jakos nie moglam sie do nich przekonac - a to ze wzgledu na podjazdy. Czasami nie ma pelnego podjazdu tylko takie dwie prowadnice (wiesz chyba o co mi chodzi) i wtedy pewnie bylby problem z wjechaniem. A jesli chodzi o wyprawke - kup ze dwa kocyki, moze tzw: rozek a ciuszkow nie za wiele i nie w najmniejszych rozmiarach - dzidzia momentalnie wyrasta z ubranek. A w ogole moze urodzic sie duze dziecko i te male rozmiary beda za male po prostu (ja tak mialam ze starszym synkiem) Linomag Ci polecam - zadne nowoczesne srodki nie sprawdzaja sie tak jak wlasnie Linomag - wyprobowane. Kup na wszelki wypadek smoczek ale jak uda Ci sie nie przyzwyczaic do niego dziecka (bo sa rozne i plaksy male i spokojne maluchy :-) ) to bedzie dobrze. Potem odstawienie od smoka jest mordega :O Staraj sie nie sugerowac moda tylko wygoda - dla Ciebie i dzieciaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele rzeczy okazuje się zbędnych, tak więc nie kupuj wszystkiego jak leci. Najlepiej od razu parę ciuszków w rozmiarze 62, na wszelki wypadek. I kosmetyki muszą być jednej firmy. Pieluszki tetrowe, bo dzieciątku się ulewa, a poza tym na badania są potrzebne. Mleko do szpitala, chyba, że dadzą Ci go od razu cały czas. Pamiętaj o wyprawce dla siebie. Duże podpaski, ale takie zwykłe Bella. Majteczki jednorazowe. Ligninę, chusteczki. Wodę niegazowaną. Wózek też zwróć uwagę przy zakupie na jego wagę. Jak dziecko podrośnie, przybierze na wadze to może się okazać, że ciężko będzie Ci go prowadzić. Mi jest ciężko pod górkę wchodzić, bo brzdąc już sporo waży. Tak więc to jest dość istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki:D No ja kupiłam kocyki 2 jeden ciepły a drugi taki do wózka na lato ze specjalnymi dziurkami :) Z tym wózkiem będą problemy Wiadomo wózek ciężki za bardzo być nie może słyszałam tez ze dobre są te z dużymi kołami Chce tez aby przemieniał się w spacerówkę i z tyłu za główką miał taką jakby siateczkę zakrywana bo w lecie dziecku jest gorąco w główkę Chyba tez musi się dość fajnie składać i rozkładać co jeszcze>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Jednak nie wytrzymam ;-) Dejzi ty zyciowy i umyslowy popaprancu, ja mam dwoje dzieci, maz na rekach mnie wrecz nosi, przynosi kwiatki i prezenciki. Ja mu zostawiam w domu karteczki z wyznaniami :D a on mi. Mam dzieci, mam psa, dom i wspolna radosc. I dzieki temu nie mam zrytego umyslu, jestem szczesliwa. I tego zycze kazdemu - nawet tobie, biedaczko bo te nieszczescia zyciowe na mozg (jezeli wiesz co to takiego :O ) ci sie rzucily!!! Nie mozesz idiotko przebolec, ze dziewczyny na tym topiku sa szczesliwe! Bo maja rodzine, mezow kochajacych, wspanialych rodzicow. A w tego twojego "ciacho" to ja nie wierze! Czlowiek szczesliwy i spelniony w zyciu nie probuje kopac innych, raczej dzieli sie swoja radoscia. Za wiele mam lat i za duzo doswiadczen zyciowych aby w twoje slowa wierzyc. I naprawde - masz mniejszy zasob slownictwa niz moj 13 letni syn. I nie wierze w zadne twoje wielkie wyksztalcenie - przykro mi ale taki czlowiek umie sie wyslowic i pisac poprawna polszczyzna. JESTES NIKIM, ZEREM, DNEM!!!!! Kazda tu pisujaca dziewczyna jest warta tysiackroc wiecej od ciebie. Przepraszam Dziewczyny.....chyba mnie ponioslo. Moge zrozumiec glupote - to nie jest zalezne od czlowieka ale nie toleruje chamstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką firmę kosmetyków polecacie ?? Nam w szkole rodzenia mówili ze powinno się stosować jednej firmy ale to nie zawsze jest dobre bo oliwka johnsona nie jest zbyt dobra Polecali nam hipp jognson's i coś tam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Nivea Baby. Jest cała seria tego, więc niczego Ci nie zabraknie. A poza tym z kosmetyków to tak naprawdę jest Ci mydełko potrzebne, oliwka, szampon i krem do twarzy (+ z filtrem UV). Musi być jedna seria, bo w razie gdyby uczulało to wtedy wyrzuca się wszystko na raz, a nie patrzy po kolei, które uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba Wiadomo ze Dejzi to dno Ale taki człowiek nie zrozumie ze jest żałosny śmieszny nudny itp To ignorantka pusta idiotka co więcej Przecież udowodniła swoimi wypowiedziami ze jest nic nie warta ze ta cała jej praca do której chodzi na godzinę zaraz wraca itp to jeden kicz Wszystko co ona tu wypisuje raczej z prawdą się mija Ale musimy to zignorować bo niema większego sensu dyskusja z kimś kto nic nie rozumie a jego wzrok sięga tylko do czubka własnego nosa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Czarnulka - kup wozek w miare lekki, resorowany i dajacy sie pozniej na spacerowe przelozyc (chociaz chyba dzisiaj to kazdy jest taki). I nie wydawaj kupy kasy na wozek firmowy, jak dziecko zacznie dreptac to i tak najwygodniejsza bedzie tzw:"parasolka". Ja mialam taka - z budka, rozkladanym siedzonkiem ale dajaca sie zlozyc w pionie - do samochodu jak z synem jezdzilismy sie przydawalo :-) I naprawde Ci radze - nie patrz na firmowki bo to czasami wcale nie zdaje egzaminu, patrz na wygode i no oczywiscie na atest!!!! Bardzo wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara Baba zgadzam się z Tobą :) Ona jest chyba masochistką, bo gdyby mnie ktoś tak nie lubił jak jej to dałabym sobie spokój, a ona ewidentnie chce aby poświęcać jej czas i rozkoszuje się tym, że znowu została zwyzywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Jesli chodzi o kosmetyki dla dzidzi to tez polecam Nivea. Nie uczulaja, sa dobrze wchlanialne i...nie drogie :-) I tez uwazam jak "nie daj sie sprowokowac" - trzymaj sie jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie Nivea baby tez polecali:D Mam nadzieję ze kupie odpowiednie kosmetyki My w szkole rodzenia dostaliśmy hippa oliwkę i krem do ciała i do twarzy znaczy takie próbki z niwey dostaliśmy krem przeciw odparzeniom I nie wiem którą firmę wybrać bo jak wybiorę z hippa to nivee będę musiała wyrzucić i odwrotnie A co myślicie o alpicu tez nam go dali na odparzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie mam jeszcze jedno pytanie :) Co z dokarmianiem dziecka co o tym myślicie Ciągle się teraz słyszy ze w szpitalu dokarmiają bebikiem czy czymś takim a ja bym chciała karmić tylko i wyłącznie piersią A co z piciem?? Wiem ze mleko dzieli się na 2 fazy pierwsza jest rzadsza więc dziecko sobie popije ale dokładnie chodzi mi o tą herbatkę koperkową kiedy zacząć ją podawać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła mamo, nie wiem,c zy gdzies juz pisałaś, ale ja mam pytanie :) kiedy mniej wiecej dzidzia ma się urodzić? ja czytałam pierwsze strony, jak dopiero to wszystko się dzxiało, nie pamiętam pod jakim nickiem pisałam, ale niewiele ważnych rzeczy, cieszę się, że dajesz oznaki życia :) nie czytałam tych wszystkich rzeczy, bo nie mam czasu, ale teraz będę uważnie śledzić topik. Mam nadzieję, że dzidzia będzie zdrowa i śliczna :) życzę Ci szczęścia z całego serca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po miesiącu można bodajże podawać takie herbatki. Ja musiałam dokarmiać, bo młody był takim głodomorem, że nie dało rady. I po dwóch tygodniach przestałam karmić piersią. Wbrew pozorom to nie jest takie super. Jak miałam nawał pokarmu to myślałam, że mi cyce urwie. Poza tym Synuś ciągle na nich wisiał, nie miałam chwili wytchnienia, bo jak tylko zabrałam się za coś trzeba było znowu go karmić. Nie wspomnę o poranionych brodawkach, wstawaniu w nocy, zachowaniu odpowiedniej diety i in. Ja bardzo chciałam karmić piersią, byłam zdeterminowana tak jak na poród s.n, ale po przyjściu Maluszka wszystko się zmienia :) Najważniejsze było to by był szczęśliwy, a przy karmieniu piersią, niestety, ale często płakał, bo po prostu był głodny, a ja przemęczona. Nie żałuję, że zaprzestałam tego, bo jak przeszedł na butlę to automatycznie zaczął przesypiać całe noce, był zadowolony, przestał płakać. Nie wspominając, że człowiek też chce coś zjeść innego, a nie tylko jakieś gotowane warzywa i kurczaka. A mleko modyfikowane ma wszystkie potrzebne witaminki itd, więc nie muszę się martwić czy czegoś mu nie brakuje. Nie zachęcam do mleka modyfikowanego, ani nie zniechęcam do karmienia piersią tylko piszę o swoich doświadczeniach i o moim podejściu do tych wszystkich mądrych rad. Słuchaj siebie, swojej intuicji, bo ona Ci zawsze dobrze podpowie. W końcu to Twoje dziecko. Jeśli chcesz karmić piersią to nie dokarmiaj, nie dopijaj dziecka, bo im częściej wyciągasz cyca tym więcej Ci się pokarmu produkuje. U mnie laska w szpitalu dokarmiała aż w końcu mały praktycznie nic nie pił mleka mamy tylko musiał z butli, bo ona miała mało pokarmu, a malec też wolał szybciej się najeść (przy ciągnięciu cyca trzeba się naciągnąć żeby cokolwiek z niego wyleciało w pierwszych dniach - no chyba, że jest nawał pokarmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko wiesz no tak sprawiedliwości tu niema ale jeżeli chodzi o to czy one powinny wpaść to nie za bardzo Żal by mi było maluchów Bo co wpadnie na dyskotece nie wie z kim jak jeszcze przestanie pic czy ćpać i będzie chciała wychować dziecko to ok ale jeśli nie i kolejne dziecko urodzi się upośledzone :( Tego bym żadnej nie życzyła nie ze względu na nie ale na te dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie "Raz jesteś na dnie raz jesteś na szczycie takie włąśnie takie właśnie jest zycie" to był taki mały cytacik:) Ja chciałabym zeby wszystkie maleństwa miały cudowne mamusie:DNo i tatusiów:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh wogóle dom dziecka to pikuś w porównaniu z tym co ludzie potrafią wyczyniać Jak słyszę ze kolejny idiotka próbował skatować małe nie winne dziecko to mam ochotę go zabić!! I to tak dosłownie Mój P powiedział ze takiego by pierw wykastrował potem obiła na końcu oddał na policję Chodź wtedy by go zapewne tez zamknęli heh Mam nadzieje ze te wszystkie potwory dostaną w więzieniu za swoje i będą się bardzo często schylać po mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziewczyny jestem:) Kurde upał dzisiaj niesamowity P po pracy ma przynieść arbuza to chyba zjem odrazu całego bo jak narazie tylko on ujarzmia moje pragnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaaaa
Dejzi... masz beznadziejny sposób myślenia wiesz? Różne rzeczy się w życiu zdarzają. Wielu starszych chłopaków potrafi tak zamącić młodej dziewczynie w głowie, że ona przestaje myśleć racjonalnie, bo tak ślepo go kocha! Ja wpadłam z facetem z którym pierwszy raz to robiłam. A te dzieciątko wniosło mnóstwo radości w życie moje i mojej rodziny! Widocznie tak miało być. Ty tylko myślisz że czarne to czarne a białe to białe. Życzę ci żebyś zmądrzała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia lepiej do niej nawet nie pisz bo zaraz Cię zwyzywa ze się nie zabezpieczasz ze go na brzuch chciałaś złapać itp Ona jest chora więc niema co z nią się wdawać w dyskusję:P Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ostatnio Adam nie pozwala mi przesiadywać przed kompem całe dnie i tak sobie siedze z jego kuzynami u nas albo u nich albo gdzieś \'biegamy\' :) a wieczorem padam z nóg (upały nie męczą :( was tez ? ) i juz nawet ie uruchamiam kompa,a juuz wogole nie ma mowy o pogawedkach na forum:) jak tam czarnula sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×