Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Witaj!! Przeczytalam twoj topik i jestem pelna podziwu KIEDY bylam w Twoim wieku tez chodzialam z chlopakiem rok z czyms i mielismy sytuacjie kiedy spoznial sie mi @ wiec wiem co moglas przezywac...;)Bardzo sie ciesze ze masz takich kochanych rodzicow bo nie wyrzucili cie z domu nie obrazili sie na Ciebie etc. bo nieraz sie nasluchalam o takich przpadkach,,,szanuj rodziców bo naprawde masz Cudnych tak jak ja;) To sa kochane osoby ktore pomogą nam w trudnych chwilach nawet kiedy my zawalimy..Ale tacy rodzice wiedza ze jestesmy odpowiedzialne i tak jest w Twoim przpadku widac naprawde ze jestes odpowiedzialna dziewczyna bo musisz stawicz czolo wszystkiemy i wiadomo beda trudne i ciezkie chwile kiedy bedziesz zalowac wszystkiego i tego dnia...Ale zawsze ten smutek przebija slowa skierowane do Ciebie........>> Trzymaj sie cieplutko i jak bedziesz chciala pogadac-kiedy bedziesz miala zly dzien lub nie tylko to daj znac;) pozdrawiam;) Buuusi dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerdddy
\"Ale tacy rodzice wiedza ze jestesmy odpowiedzialne i tak jest w Twoim przpadku widac naprawde ze jestes odpowiedzialna dziewczyna bo musisz stawicz czolo wszystkiemy \" taaa a jak szła w tym wieku z facetem do łóżka nie zabezpieczywszy się dokładnie to też się wykazała odpowiedzialnością? sorry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i potem zwalila utrzymanie
dziecka i mieszkanie na rodzicow... Ale wg mnie ten topik to i tak sciema, za duzo tu dziwnych przypadkow, wiec nie przezywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama arturka
kurde niezle ja mam 17 lat i chodze do 1 klasy a ona ma 17 i chodzi do 3 musiałas byc ambitna ze przeskoczyłas 2 klasy albo to zwykła prowokacja:( a co do tego ze rodzice beda krzyczec..wcale tak nie jest ja tez mam 17 lat no z haczykiem i jestem w ciazy w 6 miesiacu i byłam taka głupia ze przyznałam sie dopiero w 5 a oni wcale nie krzyczeli tylko powiedzieli ze wszystko bedzie dobrze i ze mi pomoga przezywałam tylko 5 miesieczny stres co pewnie zaszkodziło mojemu dzidziusiowi:( taka głupia byłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
no i chwila oddechu... =) pozdawane ;) mamnadzieje ze jeszcze koz zajrzy tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
widze topic zdechł :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololalola
to w końcu do której klasy chodzisz i kiedy masz te mature??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za
misheeela110 a na co liczylas ze przez 9 mcy bedziemy sledzic twoje zycie?poza tym fakt jest taki ze sciemniasz jak malo kto!17 lat i matura?jasne chyba ta kupiona na bazarze u ruskich!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w moje 17 urodziny zaszłam w ciąże. Teraz moja Oliwia 5 maja skończy roczek. ja jestem w klasie maturalnej:) mam męża i razem mieszkamy:) Wcale nie zawalił mi się swiat . nie wyobrażam soebie życia bez małej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
jestem w trzeciej klasie Lo! powinam byc rok nizej wg rocznika poprostu. i cała filozofia:) pisalam juz ze mam wielkie szczescie ze juz mam maturke. nie liczylam na to ze przez 9miesiecy bedziecie sledzic moje zycie ale ze jednak ktos czasem zajrzy:) z kims wymienie kilka zdan... i to nie taki ktos kto wmawia mi ze ściemniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
nastoletnia mama! mam ochote pogadac:) wczesniej mnie nie bylo,mam nadzieje ze sie jeszcze odezwiesz. :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bom tlusta swinia
a rocznikowo ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
heloł :) nie wiem czy ktoś z forumowiczow ktorzy wczesniej tu zaglądali jeszcze tu zajrzy;) ale musialam tu jeszcze zawitac:) u mnie wszystko sie poustawialo tak jak ma byc:) jego rodzice nie szaleją.. miedzy nami a moimi rodzicami tez wszystko dobrze. Były zaręczyny, planujemy ślub na początku czerwca :o) dokładnie to przemyslelismy i... ślub bierze się kiedy się kocha - tak jak My, a dziecko jest przypieczętowaniem :) nie robimy tego tylko dlatego że niestosowne jest urodzenie dziecka 'nieślubnego'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
poza tym boli mnie brzuszek i jade na usg sprawdzic czy wszystko dobrze z dzidzią. - na pewno wszystko dobrze :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
[ podnosze ] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denverity-trinity26
gratuluje!! przeczytalam wiekszosc wypowiedzi na tym topiku..:) masz wielkie szczęście, nawet nie wiesz jak wielkie. Nie zmarnujcie tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissseator-mrs-pastors
jak załatwiliscie slub ? buehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellissseator-mrs-pastors
w pampersach do ałtarza tego jeszcze niebylo. kochająca para obszczygaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam temat i muszę powiedzieć , że cię podziwiam. Gdy miałam 17 spoźniał mi się okres prawie miesiąc i strasznie szalałam. Test wyszedł mi pozytywny i ogólnie czarno widziałam swoją przyszłość na szczęście była to tylko ciąża biochemiczna. Co się najadłam strachu to juz nie będę mówić ale sama sobie byłam winna bo dałam się ponieść emocjom i tyle. Z chłopakiem byłam niepełny rok ale był moją wielką miłością. Bardzo to przeżywaliśmy. Właściwie to ja bo on nawet do tego podchodził dosyć pozytywnie, powiedział mamie i jej siostrze(która bardzo mnie wspierała). Wyszło na szczęście jak wyszło.Na dzieci przyjdzie jeszcze pora(chociaż mój obecny bardzo ich nei che). Życzę powodzenia i przede wszytskim zdrowego maleństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
wredne komentarze byly na tym forum od poczatku, sa i beda... rozumiem ze desperaci w głpi sposob chca sie dowartosciowac;/ jesli wam to pomaga - okej. volume dziękuje :)) 🌼 momentami szkoda mi swoich "nastu" lat:) ale wiem ze mam cos bardziej cennego. mam skarb! :) dwa skarby ktorych nie zabierze mi nikt. i dzidzia na 18 urodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgahc
autorko gratuluje!:) przeczytalam kilka wypowiedzi i jak ktoras poprzedniczka napisala masz wielkie szczescie,wspaniala rodzine i ogromna sile w sobie.to widac po tym co piszesz:)\ mimo mlodego wieku nie poddalas sie i tak trzymaj!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefren
taaaa i będzie każdego przekonywać że ślub z miłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
jestesmy razem 1,5 roku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
dzidzius ma 7 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
mam pierwsze wyraźne zdjęcia mojego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
wobec tego podnoszę topic!!!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×