Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

chyba trzeba dalej stosowac IGNOR dla takich. ale poprostu musialam cos napisać... bo wieeecznie wałkują ten sam tekst, aż sie żygać chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuraiko- jedna normalna ktora nie wyzywa nikogo na tym topiku🌼 tylko ciekawa jestem czemu te pomaranczki nie maja odwagi pisac pod czarnymi nickami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co wam do tego?????? jak mozna sie tak wtracac w czyjesc zycie i oceniac, no nie moge aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież na te topiki zawsze będą wchodzić osoby pokroju dejzi A nie powiedziałabym na 100% ze to nie ona podszywa się pod inne nicki żeby mieć poparcie :D No ale nie mowie bo nie wiem:D Puszczalska synowa hahah kobieto walnij się w głowę Znasz wogóle znaczenie tego słowa?? Puszczalska jest to określenie osoby która daje na prawo i lewo A nie młodej osoby w ciąży Żal jakie wasze rozumowanie jest ograniczone Chcecie się pokazać i probujecie palnąć coś mądrego ale wam nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to sa polacy, jeden by drugiego zabil za byle co, jestemy takim narodem, ze tylko zazdroscimy sobie nawzajem i sie krytykujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chyba nie wiesz co to jest - piszesz jakbym po gimnazjum była albo co gorsza po podstawowce :/ wtedy okej...nazywaj mnie niedouczoną. ale mam już mature zrobioną i kiedy tylko bede mogła pojde na studia... a ciekawe jakie ty masz wykrztalcenie co? opowiedz nam cos o sobie... zamias wpieprzac sie w czyjes zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ja nie popieram ciazy w mlodym wieku bo sa zabezpieczenia roznego rodzaju ale nawet to czasem zawodzi!! i jesli juz sie stalo jak sie stalo to chwala jej za to ze chce wychowac dzidzie a nie idzie od razu na skrobanke albo rzuca na smietnik po urodzeniu:O tym bardziej ze jest z facetem dlugo i niekt nie powinien osoadzac tego czy sie puszczala bo tak nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba nie wiesz.... Ty ograniczona idiotko!! Ktoś Cię przez kartę chip robił i urwało się połączenie czy coś?? Ok nie zachodzi się od trzymania za rączki Ale jeżeli współzylo się z jednym chłopakiem jest się z nim i się wpadło to gdzie tu puszczalstwo?? A ty pewnie nie jednego męzczyzne miałaś z którym współżyłaś To może Ciebie należy nazwać puszczalska Chore krowy osoba puszczalska daje tu i tam nie będąc w związku!! A poza tym takie osoby rzadko co zachodzą w ciąże bo mają więcej szczescia niż rozumu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiezianczka nie przejmuje sie... przykro mi troche że takie pokraki po swiecie chodzą... hehe MNIAM09 a Ty tosa zjedz bez sera :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wole z warzywami, mam jeszcze topiony i szynke to cos mi wyjdzie myslalas juz nad imieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczyłaś się chyba głupoty!! Twoje słownictwo jest wprost ze środowiska blokowisk Ciekawe czy któraś z was powiedziałaby nam to prosto w oczy Biedne zakąpleksione krowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no dziś mnie agresja bierze Biedne by były te wszystkie puste idiotki gdybym je w swoje ręce złapała Mądre bo nie zaczernią nicka i są ciągle incognito:/ Pewnie w na realu siedzą jak myszy pod miotła a szkole je molestowali psychiczne i dla tego są takie nieszczęśliwe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahfoidufsdhodfhdosihosd
yy jesli sie chodzi do 3 liceum jak piszesz to nie ma sie 17 lat tylko 19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra muszę się opanować bo taką dyskusję mogę ciągnąć w nieskończoność Takie to zawsze będą najmądrzejsze Współczuję ich dzieciom Mam nadzieje ze nie odziedzicza wrodzonej głupoty Wogole żadne dzieciątko nie zasługuje na taka wredna sukę zamiast matki!! Sorry dziewczyny:D Już się uspokajam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj, zobaczymy co beda gadac jak ich corki wpadna jako 16,17 nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczytalam calego topika, bo tego troszke sporo, ale mam duzo szacunku, ktora majac 17 lat postanawia,ze urodzi dziecko. Misheeela nie przejmuj sie glosami krytyki, udowodnilas,ze nie jestes lekkomyslna panienka tylko odpowiedzialna kobieta, ktora mysli o swojej nienarodzonej dzidzi. Nie wiem dlaczego ludzie koniecznie musza oceniac innych. Czy naprawde niektorzy maja takie kompleksy,ze musza sie dowartosciowac dogryzajac innym? Moze niektorzy nie moga przezyc tego,ze Ty masz tylko 17 lat a jestes otoczona miloscia i zyczliwoscia a one pomimo 40 na karku nie maja nawet faceta, bo kto by wytrzymal z taka zgorzkniala baba . Mam nadzieje,ze urodzisz zdrowa, sliczna dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×