Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biedroneczka333

Co sądzicie o jedzeniu błonnika w celu odchudzania sie?

Polecane posty

jemy w pozywieniu :), szczególnie kasza gryczana pyyychaaa i pęczak :)...jadł ktoś płatki żytnie ?? ciekawa jestem jak smakują, a poza tym nigdzie w sklepach nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziecka (tzn. od mojego dzieciństwa;) ) mam hysia na punkcie odchudzania i non stop łykam różne preparaty \"odchudzające\", typu błonnik albo L-karnityna :) od jakichś dwóch, trzech miesięcy łykam błonnik z Walmarku, jest bardzo dobry, ale fajny jest też błonnik z ananasem (nie pamiętam już, jakiej firmy:( ) faktycznie, błonnik sprawia, że mniej się je i lepiej działają jelita... przy czym właściwie nie wiem, czy po nim się chudnie - bo ja po prostu dzięki niemu nie tyję:) ale o to właśnie mi chodzi:) łykam też chrom i magnez, bo redukują apetyt na słodycze:) wiesz, błonnik to bardzo bezpieczny preparat, nawet, jeśli ci nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi:) aha, mnóstwo błonnika jest w płatkach owsianych, jeśli się do nich dorzuci rodzynki i trochę miodu, to to jest naprawdę pyszne danie na śniadanko:) pozdrawiam bardzo ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a poza tym dzisiaj kupiłam nowość - wodę mineralną z błonnikiem!! Ale jeszcze jej nie piłam... Jeżeli się sprawdzi, to Ci o tym napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pekla
Sam błonnik nie pomoże bo do tego trzeba też zastosować dietę i ćwiczenia, ale na pewno bardzo pomoże, dużo łatwiej jest osiągnąć sukces gdy wspierają Cię bliscy prawda? Tak samo działa odchudzanie, im więcej zaangażujesz w ten proces tym lepszy efekt. Ja swego czasu zrobiłam kurację miesięczną, stosowałam dietę i kremy wyszczuplające + ćwiczenia + błonnik Jeliton ( który zresztą stosuje do dziś dnia) i udało mi się zrzucić 5kg. To wcale nie było trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×