Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylica_21

21 kwietnia !!!!!START!!!!! kto ze mną?

Polecane posty

Ptarycja ja mam to samo. Im więcej mnie tym gorzej się czuję, chodzę zła, chociaż wiem, z eto moja wina. Chcęszybkich efektów, a wiem, z ete kilosy z dnia na dzień nie przybyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylica, a to nie za mało? Może jeszcze zjedz coś, chociaż pewnie o tej porze juz nic nie tkniesz:)Na mnie czeka jeszcze mała kanapeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylica, a to nie za mało? Może jeszcze zjedz coś, chociaż pewnie o tej porze juz nic nie tkniesz:)Na mnie czeka jeszcze mała kanapeczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to mało ale zawziełam się baaardzo! a wogóle to zróbmy tabelkę wagową, żeby w następny poniedziałek sprawdzić ile zrzuciłyśmy:) WPISUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylica_21 56kg ----- 48kg paaaaaaatrycja 73kg ------ 65kg dżambuja 55kg ---- 45kg sandiiiiii 65kg ---- 55kg omajgaddd 60kg ----- 54kg ewelina1985 77kg -----60kg cukiereczek1236 75kg -----57kg etyka79 60kg----- 55kg kawusia65 77kg ----- 65kg ed85 65kg -----60kg więcej nie odnalazłam albo są niedokładne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylica pwnei pisałaś, a ile ty masz wzrostu, bo dla mnie ważysz malutko. Wiem, miałam nie komentować, każda z nas dąży do upragnionej wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyka bedzie dobrze:) Przynakmniej ja mam zamiar wytrwać tym razem!!!! Za kazdym razem jak nachodzi mnie głód to piję wodę albo jem tic taca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałyśmy w tym samym czasie. Mam do ciebie pytanie Motylica, co jutro będziesz jeść, bo ja przy tobie to jem za dużo, no i pewnie dlatego tyle ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylico nawet nie wiesz jak ja bym chciala wazyc tyle co ty teraz...nie wiem ile masz wzrostu bo nie przewertowalam dokladnie wpisow ale schodzic z wagi az do 45 kilo to jest bardzo malutko...takie jest moje zdanie, co prawda to twoje cialo i zdrowie i jesli na prawde czujesz sie zle wazac 55kilo(z tego co pamietam) to trzymam kciuki zeby Ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co możemy wieczorem planować co zjemy następnego dnia! tylko sama po sobie wiem, że czasem z planowaniem jest trudno jak ktoś ma malutkie dziecko tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylica dopisz i mnie- teraz ważę 65kg chciałabym 55. A wzrostu mam 164... Ja zjadłam sałatkę z sosem vinegret(pomidorek, kilka liści sałaty, pół, ogórka, trochę papryki).Zjadłam tez pomarańczę. Dziewyny piszcie, jak znacie jakieś przepisy na różne sałatki. Ogółem strasznie głodna jestem, ale chciałabym juz wytrzymać, więc ciągle coś pije i chyba pójde wczesnie spać. Też tak macie, że ciagle myślicie o na śniadanko zjem to i to. Jakby tylko jedzenie było w moim życiu. A jeszcze pisze pracę, to wogóle. Tak chcoiażbym wyszła na spacer,a le nie siedzę pół dnia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzę, ze telepatycznie zawiązałam do wypowiedzi motylicy;] a więc ja jutro na śniadanko planuje twaróg(chudy) ze szypiorkiem i odrobiną śmietany. Już się doczekać nie mogę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedną tylko
vinegret ma ok 350 kalorii..nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen22
ho ho widze ze dziewczyny dietuja ostro:)wejde wieczorem i napisze co zjadlam,no i oczywiscie dopiszcie mnie bo mi przykro,ze o mnie zapomnialyscie:( 160cm jest 60kg bedzie 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalen22 to mamy wspólny cel:)Dziewczyny ja już nie weim co jeść, zjadłam dzisiaj to co zaplanowane, a czuję się jak krówka:(Może rzeczywiście zrezygnuję z pieczywa, a moż epodajcie jakiś wasz jadłospis to ściągnę co nie co, bo ja mam chyba załamkę i to juz na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaatrycja
nie da sie ukryć każda z nas chce duzo schudnąć:) też się cieszę że tyle nas jest:) obyśmy wszystkie dotrwały:) malutkimi kroczkami a dojdziemy do celu bedziemy chude:):):) bedziemy:) no to ja jutro wiejski :) serek wiejski:) amoze macie pomysły na jakieś pożywne przekąski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaatrycja
no ja też nie mam zbytnio pomysłów:( a jak sie nie ma pomysłów to wiecie na czym sie kończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dzisiaj: serek danio z 2 łyzkami musli 2 łyżki kaszy gryczanej, pół ogórka, 3 łyzki gulaszu pół maślanki z 2 łyzkami musli kromka chleba razowego z plastrem sera żółtego, sałata i por No i co sądzicie? Pewnie za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaatrycja
no coś Ty!!! mi sie wydaje ze idealnie...a nawet jakbys wszamała jakieś jabłko czy coś takiego to nie byłoby źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się, ze ten sos jest dosyć kaloryczny, ale to taka odrobinka przyjemnośći, zresztą nalałam go niecałą łyżkę. Wolę zjeść już to 350kcal niż wcinać coś co mi nie smakuje. I tak jestem głodna;] Idę się pół godzinki przejść, bo od pół dnia siedze przed kompem i walcze z pracą. A muszę ją sprawdzić to sobie poruszam się trochę, przewietrze. Ohh same plusy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja dzięki za wsparcie:) Właśnie to jest dobre w forum, że możemy sobie doradzać:) i oczywiście kontrolować. Vejda ja na spacer to raczej juz nie pójdę - jestem w trakcie nauki, która polega na tym, ze mam zdjęcia słówek w komputerze i raz patrzę na nie, a raz na forum. W międzyczasie popijam herbatke white tea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja jutro zaczynam od kefiru plus otręby:) Wiecie co dziś gdzieś usłyszałam? że zostało udowodnione naukowo, że białe chude mięso odchudza:) powinno sie zjeść kawałek gotowanego białego mięsa przed samym snem (oczywiście bez żadnych dodatków)... chodzi tutaj o zawarte w nim białka Myślicie że coś w tym jest??? aha do mojej diety wdrażam od jutra grejfruty bo pomagają one pozbyć się cellulitu (jedzone regularnie) i mają dużo błonnika więc zapewniają sytość na dłuższy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylica_21 ---> przy 164 to malutko 45 kilo chyba ze chcesz byc \"motylem\" ale to nic zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak pisze ale wydaje mi sie ze 50 kg to powinlo ci wystarczyc mam kolezanki ktore maja 165 i waza 53 kg i jest wsam raz az im zazdroszcze. Sama mam podobny wzrost i moim najwiekszy marzenie jest wazyc 57 no moze 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki chyba idę zaparzyć kolejną herbatę i obejrzeć film:) mam nadzieję, że nic nie zjem oglądając:)Muszę schudnąć:) Motylica co do błonnika to ja na wet an tym forum czytałam, ze większość to dobra reklama i tyle. BIO C.L.A. brałą moja koleżanka, wykosztowała się na to i nic jej to nei dało. Jak się je mało to i tak się schudnie:)Dobra brykam, chyba, że wezmę komputer ze sobą i będe i oglądać i śledzić wasze wpisy. Jutro kolejny dzień i mam nadzieję, ze bardziej dietkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaatrycja
nasza kochana motylica robi jak uważa:) wiecie dziewczyny to tez róznie bywa...mozemy mało ważyc a wyglądać grrrrrubo...to indywidualna sprawa...wydaję mi sie że bez istotnych zarzutów co do siebie żadna z nas by tu nie wchodziła:) widocznie cos jest nie tak/...a motylicy to ja bardzo dziękuję za załozenie tego topicu:* z eyka sie zdgodzą co do tego błonnika - nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×