Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość anulka5
Cześć wszystkim! Jak ja wam zazdroszczę,że macie czas na czytanie książek.Ja juz nie pamiętam,kiedy miałam coś takiego w rękach.Ogólnie to mam zapieprz w pracy,bo koleżanka poszła na zwolnienie i musimy robic za nią.Kiedy przychodzę do domu nawet nie mam siły włączyć komputera,taka jestem padnięta.Pogoda u mnie przepiękna,słonce i gorączka za oknem.Oglądacie może film dr.House na 2 programie?-wiecie,że mnie wciągnęło.Napiscie co o nim myslicie. Pozatym ogłaszam lipiec i sierpien wolny od płacenia abonamentu RTV,bo leca same powtórki,od których chce się wymiotować!!!!!!!!!. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, ze jest ten topik, moge sie tu odprezyc i odsapnac, a bardzo mi tego dzis potrzeba. Zaczely sie te dni, a u mnie zespol napiecia przedmiesiaczkowego objawia sie bardzo dotkliwie. Sama sie wtedy nie poznaje. Bardzo latwo wpadam w furie i poprostu mnie nosi. Dzis obrobilam pol dzialki, przyjechalam do domu to umylam okna i popralam firany, oczywiscie od rana zrobilam dwie pralki prania, na kolacje zrobilam salatke, wlasnie pieke ciasto i pomylam juz tone naczyn. To chore, ale moglabym jeszcze sprzatac, ale juz pozno. Jutro bede padnieta, bo juz mnie boli glowa jak zwykle co miesiac ten sam scenariusz. Chyba jak pojde we wrzesniu do ginekologa to poprosze o jakis specyfik na to szalenstwo, bo moj maz ma mnie za wariatke. Czy wy tez tak macie przed???? Fajnie Saro, ze jedziesz na bitwy, ja bylam raz w zyciu, ale jakos mnie nie wciagnelo, poza tym to jestesmy splukani po wczasach, a i tak w sobote jedziemy do Zielonej Gory na male rodzinne spotkanie. Biedna anulko, wspolczuje, ale niech cie trzyma ze niedlugo urlop to sobie odpoczniesz. Dr. Hausa ogladalam raz przez przypadek, fajny, ale jakos wiecej nie mialam okazji. Co do nudy w tv to calkowicie sie z toba zgadzam. Wiec lubie wieczory spedzac przed kompem. Buszuje po intrrnecie i slucham muzyki na interii, wczoraj odkrylam nowy teledysk Dody. Choc nie jestem jej wielbicielka, trzeba przyznac ze glos ma super i piosenka tez fajna. Lubie raczej polskich wykonawcow, a wy??? Wiecie co zauwazylam, ze jestem tu najwieksza gadula, piszcie troche wiecej. Niestety gadulstwo to moja najwieksza wada. Czasem predzej mowie niz mysle. Dobra koncze, kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Rzeczywiscie M33 te dni .mowimy o nich nawet (trudne) objawiają sie u ciebie wyjątkowo.Ciebie rozpiera energia a ja z koleji przez dwa dni ,jestem pełna humorów i fochów,jak baba w ciązy i dobrze ze tylko,dwa dni bo wiecej to i pewnie mnie samej byłoby trudno zwytrzymac.A juz nie ma mowy o zadnym sprzątaniu.Ja ksiąski tez czytam ale najchetniej to lubie czytac biografie sławnych ludzi.I moze to byc aktor ,polityk czy znana osoba,musi ,to byc postac rzeczywista a nie fikcyjna. Co do telewizji Anulko masz racje ze same powtórki ale ,latem to juz tak zawsze ,jest i własnie w tym czasie wole posiedziec ,przed komputerem.W wrzesniu zaczną sie nowe programy czy seriale .Kiedys byłam wiermą fanką M jak Miłosc ale za długo juz ten serial trwa i juz tak dokładnie nie sledze.Saro kiedys ,tez bylismy w Zaniemysly na bitwach morskich ,był to jeden ogromny sped ludzi ,mały nam sie zgubił wszyscy od tego bylismy tylko nerwowi ze pokłóciłam sie z mezem atmosfera ogólnie nerwowa nikt do nikogo sie nie odzywał.i przez to wole spotkana w mniejszym gronie są mniej stresujące ,przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć Dziewczynki! Co u Was?Ja siedzę i piję herbatkę miętową,bo na dworzu jeszcze skwar jak cholera. Piszesz M33,że PSM objawia się u Ciebie nadmierna aktywnościa.U mnie tak troche inaczej,ale podobnie jak u Herbeny.Najchętniej bym komuś przyłożyła,a jeszcze lepiej gdy wszyscy schodza mi z drogi.Jestem wtedy drażliwa,mam doła i nic mi się nie chce.Kłótnie wybuchają w domu o byle co. Wiecie co?-dzisiaj doznałam szoku,gdy poszłam do swojego ulubionego kiosku po papierosy!!!!!!!!.Teraz kosztują 8.05zl podrożały o 1.30 zl w ciągu jednego dnia.Przecież to jest chore!!!!.Ja za godzinę swojej pracy nie zarobie na paczkę papierosów!!!!.Chyba kupię maszynkę do robienia papierosów i sama będę je kręcic,bo słyszałam,że coraz więcej ludzi tak robi. Co do seriali oglądacie Barwy szczęscia?Mnie bardzo się podoba,a szczególnie jeden aktor-maż Marty.Nie mogę sie doczekac kiedy znowu zaczną emisję. Aha jeszcze jedno,chciałam Was zapytać czy u Was tez czeresnie sa takie drogie?.U nas kosztuja 12zł/kg?.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Na zakonczenie tematu tych dni dodam, ze ja moze sprzatam, zeby wlasnie komus nie przylozyc, to ta energie spozywam na odkurzaczu. Dzis tez sprzatalam, a moje wypucowane okna wlasnie zalal deszcz!!!!! U nas pada i grzmi, ale nic sie nie ochlodzilo. Co do czeresni anulko to u nas sa tansze jakies 8-9 zl. Ja nie kupuje, bo jak sie dorwe, to potem na zoladek cierpie, wiec nie ryzykuje. A papierosy to masakra!! Wprawdzie ja nie pale, ale kupuje mezowi, wiec te jego jeszcze nie podrozaly u nas, ale w gorach juz placilam 1,50 wiecej, wiec lada chwila to sie zmieni i tu. Najlepiej rzucic, ale wiem ze jest ciezko. Moj maz jest nie do zniesienia jak mu przybraknie. Mielismy taka sytuacje w gorach. W rzadnym schronisku nie bylo papierosow, a alkohol to byl, wiec schodzilismy z gor takim tepem, ze nie mialam juz sil. Zobaczylam ze przed nami idzie babka i pali wiec podeszlam do niej i poprosilam o jednego papierosa dla meza, bo juz nie moglam wytrzymac tepa i jego marudzenia. No i dostalam cmika, a moj maz byl zszokowany tym co zrobilam. Wlasciwie zrobilam to dla siebie, bo moglismy usiasc i odpoczac, no i przestal gledzic. Tak to jest z palaczami, a my nie palacy nigdy was do konca nie zrozumiemy. No to trzymajcie sie, caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moge sie przylaczyc do waszego grona?Przeprowadzilam sie 2 tygodnie temu do Gdanska z Lodzi i nie znam tu wlasciwie nikogo, brakuje mi przyjaciol,kolezanek ktorym moge sie zwierzyc,pogadac,poplotkowac,a moze nawet spotkac sie przy kawie.Mam 32 lata,jestem singlem od niedawna i zaczynam wszystko od nowa.Pozdrawiam i jesli macie ochote piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARAA7
Czesc maruska ,wpadaj ,tutaj czesto i pisz co tylko chcesz.Gdansk to duze miasto na pewno po jakims czasie bedziesz sie tam dobrze czuła.Zmiana otoczenia i srodowiska taz dobrze moze wpłynąc na człowieka,tylko ,pewnie teskni za znajomymi których sie zostawia.Ja ,tez miałam przeprowadzke ,tylko niedaleko z miasta na wies i nie jestem na razie zadowolonaz tego .Tez nie znam tutaj nikogo nby sie mówi ze na wsi fajnie a tak naprawde to nawet na spacer nie ma gdzie wyjsc ,bo wszedzie tylko wscipcy sąsiedzi. Ale wczoraj była ulewa a do tego wichura ,dwa krzesełka ogrodowe połamały sie,były co prawda z plastiku ale szkoda.Ale to chyba przez to ze tez ,zabrałam sie za mycie okien a wtedy najczesciej pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *justynek
Witaski dziewczynki:):):) urwałem sie na chwilkę by was gorąco pozdrowic...... Gosiu tęsknie.....:(:(:(....pamiętasz jeszcze nasze wieczory musze spadac całuski dla wszystkich papasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
witajcie trzydziesteczki chętnie się przyłącze bo czasem wszystko przybija i brak babskich pogaduszek może być lampka winka na wkupne , no to zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
M 33 też mam ten cholerny zespół nosi mnie jak diabli i na dodatek mam zachcianki jak w ciąży ( a brzuch coraz wiekszy i nie tylko) , kobiety mją jednym słowem przechlapane zaś mój ślubny ma chyba kryzys wieku średniego i jest niedowytrzymania ma któras podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
szkoda że nikkogusieńkiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
a ja moge byc,też z zespołem chętnie z kims poklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Hej dziewczynki! Upał okropny,a co u Was?.Witamy nowych na Naszej stronce i prosimy o więcej. Justynku,dziekuje za pozdrowienia i miło,że wpadłeś chociaż na chwilkę. odezwę się jeszcze wieczorem,bo robota czeka.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
witajcie kochana o czym pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
co do upału zgadzam sie okropny, lubie niebieski-masz jakies plany wakacyjne? a może byłaś juz gdzies? pochwal sie troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
sips dwa zespoły to już duet hahha witam w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
sips nic specjalnego może w sierpniu jakis mały wypadzik sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Skąd jesteś?-Niebieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
rodzinka pojechała na basen a ja siedze ze wzgledu na mój zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
mówią ze w sierpniu egzotyczne upały beda jestes na to przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
anulka wywiało mnie na wyspy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
może trzeba nicka zaczernic co wy na to bo sie pogubimy nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Funt tani jak barszcz,opłaca sie tam jeszcze pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
anulka podchodze do tego inaczej jestem tu z dzieciakami ucza sie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Mam znajomego ,który wrócił,bo nie był w stanie łożyć już na dwa domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
anulka to prawda majac 2 domy nie opłaca sie i co to za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Aha,to inna sytuacja,bo zapusciłaś tam juz korzenie.Masz tam pewnie pracę , a i zyje Ci sie pewnie lepiej niz na tu.U nas okropna drozyzna paliwo najdroższe w całej europie,a płace szkoda gadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
anulka to prawda z rodziną żyje sie normalnie i spokojniej sa plusy i minusy jak wszedzie chyba wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
za to ty masz morze i słonko uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie niebieski
anulka sorki za pytanie znalazłas tu przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×