Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość sips
witaj Mario 100000 wysłałam do Ciebie meila ale mi nie odpowiedziałaś może nie doszedł? pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
witam miłe towarzystwo też jestem sama od tygodnia .eszcze trzy ,dam radę mam trójke dużych już dzieci i czasem chętnie z wami pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
jestem z pomorza dzieci syn 18 córka 16 syn 10 mąż bywa w domu co 3 tygodnie /taka praca / też czasem czuje się piekielnie samotna mam 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam 33 lata i od dwa tygodnie temu porzucilam prace na rzecz moich chlopakow. Uwielbiam byc "kura domowa" to bylo moje marzenie od lat. Mam teraz czas dla siebie i szukam zakreconych ludzi do milego popisania sobie. Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Ja pracuje mam meza dziecko a nie mam prawdziwej przyjaciółki tak zeby poplotkowac o waznych i nie wazych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich fajnie że ktoś wreszczcie odezwal się bo dawno tu nikogo niebyło,pozdrawiam mam nadzieje że rozkręcimy ten topik,do miłego poklikania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno miec prawdziwa przyjaciolke nie znajac jej dobrze, ale mimo wszystko chetnie poklikam o sprawach waznych i nie waznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdziucha
Cze dziewczyny! Rzadko zaglądam na topik, najczęściej jak mój śłubny w pracy na nockę. U nas ze względów finasowych też były rozmowy o wyjeżdzie gdzieś dalej, ale doszliśmy do wniosku, że nie nadajemy się do takiego trybu życia. Dzieci za małe, potrzebują tatusia....Postanowiliśmy, że jeszcze poczekamy (u męża w pracy szykowały się zmiany) i spróbujemy w tym "cudownym" kraju. Na szczęscie jest już lepiej i są perspektywy, że nadal się będzie poprawiać, ale zobaczymy.. A swoją drogą, to ten cudowny kraj stwarza takie warunki dla funkcjonowania rodzin, że niech to szlag trafi.... Trzymajcie się "tymczasowo samotne żonki", oby do częstych powrotów...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagdziucha
o kurde, nadrobiłam nieobecność :P elaborat trzasnęłam ja jestem z elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Wam dziewczyny ze nie macie facetow na miejscu. Moj pracuje na miejscu ale po 12 godzin, nienawidze kiedy nie ma go w nocy w domu. Uwazam ze nie kasa jest najwazniejsza tylko rodzina. Sama dwa tygodnie temu zrezygnowalam z pracy zeby byc w domu z synkiem i mezem choc tak malo jest w domu, a jak jest to odsypia nocki. Niewiem tez jak w waszych rejonach z praca ale u nas w wielkopolsce to pracy w brod szczegolnie dla facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
niekiedy tez sie zastanwiałam czy moze tez zrezygnowac z pracy i byc sobie kurą domową ale jednak brakowało by mnie tej pracy chociaz w niej nie mam zbytnio kontaktu z ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbeno, ile lat ma twoje dziecko? Bycie w domu to wspaniela sprawa, ciagle jest cos do zrobinia a i z ludzmi mam duzy kontakt. Ja uwielbiam duzo gadac wiec oprucz kumpel mam znajomych w kazdym sklepie do ktorego chodze bo zawsze cos zagadam i jest wesolo. Nie narzekam na nude a w wolnych chwilach dziabie w grzadkach na dzialce to odpreza, uwielbiam tez gotowac wiec realizuje sie w kuchni i podmaslam moim chlopcom. Widzisz woec kochana ze jest super, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel kobiet
Zapraszam do przyjażni. Piszcie na mój e-mail Brunet 188 cm Bytom normalna budowa ciała. Interesuje mnie tylko szczera rozmowa i nic poza tym Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel kobiet
Zapraszam do przyjażni. Piszcie na mój e-mail Brunet 188 cm Bytom normalna budowa ciała. Interesuje mnie tylko szczera rozmowa i nic poza tym Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki gdzie jestescie, czyzby przeciagna was przyjaciel kobiet??!! Na dworze leje i ponuro strasznie. Wybralam sie na dzialeczke podziabac, ale nic nie zrobilam bo zaczelo lac i tylko zmoklismy wracajac na rowerach. Bo my z moim dzieckiem uwielbiamy jezdzic na rowerach, a co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
M33 moje dziecko chodzi juz do gimnazjum to jest juz prawie samodzielne jak był mały to miałam taki sam rozkład dnia jak ty.Jednak praca urozmaica mnie te zycie.Choc uwazam ze nie pracujoc mozna miec tyle zajec w domu ze hej ,ale z czasem uznaje sie ze jednak czegos brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Ja tez uwielbiam jazde na rowerze moze nawet byc na deszczu jeszcze wieksza frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbeno rozumiem cie, bo pewnie gdyby moj syn byl ju taki samodzielny tez bym zostala w pracy dla samej rozryki. Ale on jest troch leniuszek i nawet lekcji sam nie zrobi. Moze to moja wina ale w koncu mam go jednego i niech sie nacieszy dziecinstwem bez wiekszych problemow. Moze jesli uda mi sie zajsc w ciaze to sie bardziej usamodzielni. Wtedy bedzie musial. No dobra koniec tego dobrego, czas na kolacje i zmywanie wracam ok 23, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
M33 zycze tobie zebys mogła doczekac sie córeczki bo u mnie to niemozliwe ze względów zdrowotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbeno kochana zawsze jest szansa ja staram sie od 4 lat i dopiero od stycznia dowiedzialam sie co moze byc przyczyna, wiec sie lecze. Ale mam wokol siebie kolezanki ktore nie maja wogole dzieci i lekarze juz zalamuja rece, a my mamy choc po jednym. Tak wlasnie sie zawsze pocieszam, i staram sie dalej. Ale jakos widze ze wszystkich gdzies wywialo, hej jest tam kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze zadna sie nie pojawila, koncze do jutra, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny, Jestem z Wybrzeża. Pracuję, mam męża i dzieciątko w brzuchu. Niebawem skończę 32 lata. Jestem samotna przyjaźniowo. Szukam bratniej duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
M33 dokładnie mysle tak jak ty.Jestem wdzieczna losowi ze moge miec chociaz jedno ,a zawsze chciałam miec chłopca i dziewczynke.Ostatnio coraz czesciej mysle o adopcji własnie dziewczynki.Jestem na etapie na razie rozmów o tym z mezem i synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Herbeno gratuluje decyzji o adopcji. Jesli nie bede mogla zajsc to tez planuje adopcje, choc przeraza mnie ogrom spraw papierkowych i tych pytan. Uwazam ze adopcja dziecka to zaszczyt i duma ze uratowalo sie choc jedno istnienie ludzkie, szczegolnie ze teraz dzieja sie straszne rzeczy z tymi dzieciatkami w nie powolanych rodzinach. Powodzenia!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Bylismy oglądac dzis w parku kwitnące rózaneczniki i rodendrony i wierzcie mi ze serce sie smieje jak cos takiego sie ogląda takie piękne cuda natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć widzę,że topik sie rozkręca.Dawno tu nie zaglądałam,bo brak mi czasu.Dzisiaj pożegnałam ślubnego na 3 tyg,ale muszę Wam powiedziec,że nie uroniłam żadnej łezki.Powoli się przyzwyczajam ,że jestem sama z córą.Powiedzcie mi ile kosztuje u Was stały aparat ortodontyczny dla dziecka,bo u mnie krzyknęła 3800zł.Nogi mi się ugięły.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbeno zazdroszcze ci tych widokow, uwielbiam kwiaty. Ja dzis bylam juz u mamy na dniu matki, bylo milo, a moj slubny poszedl do pracy na nocke a ja jak zwykle ostatnio nie moge spac. Ale mam pecha bo tu o tej godzinie nie ma nikogo. Anulko nie mam pojecia ile moze kosztowac taki aparat bo na szczescie nie jest mi potrzebny, ale to napewno droga rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Ja na Dzien Matki jade dzisiaj mam nadzieje ze załapie sie na kawałek pysznego torta bo moja mama wypieki to juz robi super.A do tesciowej na pewno nie pójde bo jej nie lubie wczoraj miałam o to sprzeczke z mezem.Moja tesciowa jest FAŁSZYWA i juz.No ale tesciowej sie przeciez nie wybiera.Ja niekiedy tez tak mam ze nie moge spac jedną czy dwie noce ale to mija i pózniejjest wszystk ok.Anulko ja mieszkam w wielkopolsce moja nzajoma płaciła za aparat 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesciowej nie mam nawet jej nie znalam bo mlodo zmarla, i czasem brakuje mi tego bo moze bylyby lepsze stosunki z tamta strona, a tak moj syn nie chce tam jezdzic bo dziadek to juz nie to co babcia. Herbeno ty tez z wielkopolski a moze cos blizej, ja mieszkam ok 35 km od Poznania a ty???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×