Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka5

szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość anulka5
Masz rację Kornelciu ,my kobitki lubimy sobie ponarzekac-taka nasza natura.Jestem ciekawa w jakim mieszkasz miescie?-piszesz 60km od Gdanska-a to zalezy w którą strone patrzeć.Piszesz że masz 38 lat, ja mam 34 i łapię sie za głowę jak ten czas po 30 leci.Tu pojawiła sie pierwsza zmarszczka ,szyja zaczyna sie marszczyć-napisz mi czy masz tez juz taki dylemat,że jak rano wstajesz to patrzysz w lustro z niepokojem czy przybyła Ci nowa zmarszczka?!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,no prosze jakie zmarszczki,ja mam 35lat i ich nie widze u siebie,a wiecie dlaczego? tu Was zaskocze,mam w łazience bardzo małe lustro,to dziala,pozdrawiam cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARAA7
A ja ide z mezem do znajomych na grila wypije piwo z sokiem albo dwa zjem kiełbaske moze jakos karkóweczke pózniej bedzie mnie to wszystko meczyc i pójde spac i bede sie przewracała w łózku z boku na bok.Oj zycie,zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie przegielyscie, jakie zmarszczki, ja uwazam, ze nigdy lepiej nie wygladalam, a moze fryzura was postarza?????? Ja jakies pol roku temu obcielam sie na chlopaczka i jestem bardzo zadowolona. Ubylo mi z 10 lat, i to nie tylko moja opinia. Zawsze lubilam eksperymenty z fryzura, bo nigdy mi ni bylo zal, bo przeciez odrosna, ale przy tej krotkiej zostane na dluzej, a terz latem to juz wogole bajer. Jeszcze jedno, moze za duzo tynku kladziecie na twarz?? to tez postarza, ja sie nie maluje prawie wcale, tylko kreska pod oczami i tusz na rzesy, w zyciu nie bylam u kosmetyczki ani na solarce, bo to juz calkiem postarza. A jeszcze ciuchy, nosze tylko sportowe, zadnych garsonek, zakietow, butow na obcasie, a spodnice tylko na wyjatkowe okazje. To moja recepta na mlodosc, i powiem wam ze dziala bo nikt i nie wierzy , kiedy mowie ze mam 33 lata. Daja mi gora 25, a ostatnio nawet pani w sklepie zapytala o dowod kiedy kupowalam papierosy mezowi. To byl moj sukces. Wiec ni postarzajcie sie, bo po 30 to dopiero czujemy siebie, caliski, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,M33-zgadzam się z Toba całkowicie,ja też nosze sportowe ciuchy,krótką fryzurkę i staram sie trzymac figurkę czuje sie młodo.Mam 35 lat,ale miałam podobną sytuacje do Twojej kiedy chciałam kupic wode ognistą pani w sklepie poprosiła mnie o dowód. Tak więc zmarszki to jeszcze przyszłosc,pozdrawiam,życze miłego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita smietana....
przeginacie!!!!!!!!! 35-lata zawsze bedzie wygladać na 35 lat ,tylo ,ze może być zadbana. Ale 35 lata na niespelna 18 -tkę??? chyba ,ze ze sposobu myślenia:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
dzięki,widze ze wszędzie można znaleźdz pijawki,nie dośc ze nie mile to jeszce nie znajace sie na żartach,tylko ubolewac nad tym, zbita smietano -szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita smietana....
a mi ciebie .Trzeba być realistką i zdawać sobie sprawe ,ze kobieta 35 letnia nigdy nie będzie wygladać na nie pelonoletnią .I nie piszę tego zlośliwie. A pijawka ,to napewno nie jestem ,bo pijawki ,zapewne wiesz co to jest??? Jeżeli ju z to zlośliwa,zawiastna ,zazdrosna...itd .Ale czego tu zazdrościc kobitą dojzalym ,ktore uważaja ,ze inni postrzegają je jako nastolatki????? To czego szukacie na forum "szukam przyjaciół"??? Skoro jesteście takie piekne i mlode ,nie możecie znależć sobie przyjaciół???? Nie piszę o wszystkich kobietach oczywiście.Niektóre są noramalne i żeczywiscie szukają tą drogą dratnich duszy i tym zyczę powodzenia. A wy niepelnoletnie 35 -latki dalej się oszukujcie i udawajcie osiemnastki.... Najważniejsze to godnie przeżyć swoj wiek i życ w zgodzie z naturą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ja nie wiem poco ta bezsęsowna dyskusja i tyle złośliwosci z Twojej strony,było tu tak milo,ale czego można spodziewac sie po,jak przyznajesz sama,zawistnej,zazdrosnej i złośliwej osobie. Jak my się postrzegamy to nasza spawa,jakoś do tej pory nikomu to nie przeszkadzało,my już pani podziękujemy,to moje ostatnie słowa,skierowane do Zbitej smietany,żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbena
Ktos mądry powiedział ze wygląda sie na tyle lat na ile sie czuje i ja sie zgadzam z tym.Przeciez 18letnie dziewczyny potrafią tez wyglądac jagby miały 35 lat i co to bedzie z nimi jak skonczą ten własnie wiek.Mówią ze sekret młodosci tkwi w naszych myslach to one są odpowiedzialne za nasz wygląd i samopoczucie ,dodam od siebie ze cos prawdy w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
aleście się rozkręciły ha ha jestem stara i co z tego żadną laską już nie jestem i też przeżyje każdy się kiedyś będzie musiał z tym pogodzić a zmarszczki pikuś też da się znieść cudów już nie ma się co spodziewać Anulka okolice Kościerzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita smietana....
sips ,ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Przecztytaj jeszcze raz to co napisalm i dopiero sie wymądrzaj. To jest topik dla wszystkich i twoje podziękowanie mam gdzieś.I pisz w swoim imieniu. Mam prawo wyrażać swoje mysli i poglady.Nie koniecznie musisz sie z mini zgadzać. A co do zlośliwosci ,to chyba nie wiesz ,co to oznacza,bo z mojej strony to nie jest zlośliwość,a powiedzialbym ,ze z twojej,tak.Nie potrafisz sie pogodzić z tym ,ze ktoś inny może mieć inne zdanie od ciebie???Ja nie napisalam ,ze mająć 35 lat wcale nie wygladasz na tyle .Wiec nie atakowalam twojej osoby.Piaslam to ogolnie.Ale skoro wzięlaś to sobie do siebie ,no coż .... co ty na to ,jak bym ci powiedziala ze mam 40 lat ,a wygladam na 20???? Uśmialabyś sie zapewne.Widzisz jak to brzmi...???? Herbana zgadzam sie z tobą ,ze sekret mlodosci twi w naszych myslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
ktoś tu był z pomorza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
Kornelcia ,Kościerzyna to gdzieś koło Gdańska ,dobrze kojarzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
super czterdziecha tak dobrze tyle że jakieś 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
no to jest ,jak rzut beretem:D:D:D:D:D Nareszcie ktoś z pomorza ,bo przewaznie to ludzie ze śląska. Jesteś też kolo mojego wieku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
super czterdziecha nie napisałaś a Ty skąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
jestem do 40 2 lata dzieci prawie odchowane to się nudzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
okolice Ustki .Ja mam 2 dziewczyny ,ale jeszcze nie odchowane.Nie pracuję zawodowao ,wiec mam duzo czasu.Latem to jeszcze ujdzie ,ale jesien i zima ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
ja też obibok jestem nie pracuje mąż sie po świecie włóczy to się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
to mamy podobnie ,bo mój też się wlóczy po swiecie. Trochę to smutne ,ze ja musze siedziec w domu sama on pracuje ,ale też jest sam.Dzieci praktycznie wychowywane bez ojca.Chce isc do pracy ,ale ...no wlasnie ale mam duzą przerwe w pracowaniu i nie wiem ,jak sie odnależc w tej rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Cześć Wywołałam burzę w szklance wody.No cóż ,starzejemy się nie damy rady cofnąć czasu,ale moim zdaniem ,to geny są odpowiedzialne za nasze zmarszczki.Nie ukrywam tez,że jak miałam nascie lat,dużo i mocno sie opalałam więc są skutki.Fajnie,że coraz częściej pojawiają sie na naszym topiku Pomorzanki.Ja dalej jestem chora ,to zapalenie nie chce mnie opuscic.Piszecie,że jestescie same ,ja równiez wychowuje dziecko sama,bo slubny w wiecznych rozjazdach.Czasami ta samotność mi doskwiera ,ale coraz częściej łapię się na myślach,że dobrze mi samej.Gdy on wraca z delegacji mój świat wywraca się do góry nogami.W domu są krzyki,a to jest żle,a tamto niedobrze.Powiedzcie same Nasze pokolenie ma przesr.....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
no tak aż się uśmiechnęłam masz racje to jednak mają wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia
a może założymy topik słomianych wdów:) bo widzę że sporo tu mamusiek opuszczonych ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka5
Super czterdziecho Muszę Ci powiedziec,że ja nie wyobrazam sobie siedzenia w domu.Pracuje odkąd pamiętam i czuję sie niezależną kobietą.Prawdą jest,że moje życie nieraz przypomina pędzący pociąg,ale ja to lubię.Ten ciągły pospiech i brak czasu.Takze wez sprawy w swoje recei do pracy rodacy. Kornelciu-masz racje zakładamy topik!-słomiane, samotne i piekielnie sexsowne 30 i trochę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super czterdziecha
Ja tez zawsze pracowalam ,bo lubialam ,coś robić ,być wsród ludzi ,ale po urodzeniu ostatniego dziecka ,przestalam pracować i tak jest narazie do tej pory.Dziecko chorowalo ,praktycznie sama z problemami ,wiec ...ale pojde ,napewno ,bo chce i wierze ,ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zescie sie wziely za pisanie! Zbita smietano, naprawde to ty jestes zazdrosna o nasz wyglad. Ja sama bym sie moze tak nie oceniala, bo mam w do mu lustro, ale pisze to co ludzie mowia. Do niedawna pracowalam zawodowo a tak sie sklada, ze stalam za lada i wielu ludzi nie wierzlo w moj wiek. A co do przyjaciol to mam ich wielu, i nie po to tu pisze. Weszlam na ten topik by w przerwach miedzy spotkaniami z przyjaciolkami, tez z kims pogadac, bo kocham ludzi, lecz ty nie pasujesz do tego towarzystwa, bo albo masz jakies kapleksy, albo poprostu lubisz macic w towarzystwie, wiec zegnam cie ozieble!!! Co do reszty, to ja mam meza na miejscu, ale chetnie bym go gdzies wyslala, bo ostatnio dziala mi na nerwy. Wy chcecie isc do pracy, a ja sie dopiero co zwolnilam, i sobie chwale. Nie wiem jak dlugo, ale to zycie w zwolnionym tepie mi pasi. W przeciwienstwie do Ciebie anulko to wlasnie ten ciagly pospiech mnie dobijal, w ciagu miesiaca schudlam 6 kg, jedzac normalnie, wiec narazie niechce do tego wracac. lubie te wolnosc, w pracy sie dusilam. Powodzenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbita smietana....
nie mam czego wam zazdrościć ,bo w wieku 40 lat i urodzeniu 3 dzieci wygladam na 30 ...I to nie jest moja opinia ,tylko ludzi mnie otaczających.A że nie lubie jak mi slodzą ,to pisze wam ,ze to tylko slodzenia .Bo jak piszesz, mam w domu lustro i wiedze w nim kobietę zadbaną ,spełnioną i zadowoloną z zycia .Jak również pewną siebie i nie lecącą na tanie komplementy typu"ależ Pani młodo wyglada"!!!!! Ja nie twierdzilam ,ze wygladacie na swoje lata ,ale kobiety nie bądżcie smieszne.... To tyle mam do powiedzenia i spadam na jakiś normalny topik ,dla kobiet ,po 30 -tce. ZEGNAM 30-LETNIE NIEPEŁNOLETNIE:D:D:D:D:D bo tu jest nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARAA7
Ja chodze do pracy i to jeszcze mam zmiany dzienne i nocne i niekiedy juz meczy mnie to.Chciała bym sedziec w domu ale pensją meza to wykluczone nidawno wprowadzilismy sie do nowego domku takze potrzeby są ogromne.No i jak sie chodzi do pracy to czuje sie wiecej zadbana co nie oznacza ze jak siedze w domu to juz nie patrze w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbita smietno, nie wiem czy tu jeszcze wejdziesz, ale chcialam ci powiedziec, ze jestes dziwna ze nie lubisz jak ci slodza, bo ja uwielbiam, chyba kazda kobieta lubi kaplementy. A ja nie tylko wygladam mlodziej, ja sie tak czuje i to jest najwazniejsze. No ale dosc o tym. Czy ktoras z was ma jakies wiadomosci o koncu tych okropnych upalow????? Ja marze o deszczu, szczegolnie, ze mam alergie na te pylki i strasznie sie mecze, z nosa mi kapie, a jak nie kapie to sie zatyka, i jeszcze oczy swedza. Oczywiscie biore jakies tablety i krople, ale to nic nie pomaga. Wiec kiedy bedzie deszcz????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×