Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Gość ricardo79
Witam, Chciałbym poruszyc temat wedkowania w Cheltenham i okolicy.Jesli ktos jest zainteresowany to sluze informacja na temat przepisow, oplat i miejsc do wedkowania w Cheltenham i okolicy. Sam wedkuje od czerwca (poczatek sezonu) i bardzo sobie chwalę,bardzo rybne wody (rzeki i stawy) ale oczywiscie jest kilka minusow m.in koszty to zazwyczaj dzienna oplata za wedkowanie na danym akwenie (jest kilka darmowych) i najwiekszy minus to zasada wszystkie ryby zywe do wody po zakonczeniu wedkowania:))niestety ryby na obiad tylko w Tesco:)tak wiec zainteresowane osoby prosze o maila a jesli sa chetni to moge zabrac na wyjazd na rybki zeby zobaczyc jak to jest (jutro tj 28.09 jade rano do Tewkesbury na rzeke Avon)wrazenia bezcenne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.poloniagloucester bylo ogloszenie ze jest spotkanie 28.09.2008, podobno bardzo malo osob sie zjawilo, a szkoda bo jesli my sie nie interesujemy tym to dlaczego council ma sie nami przejmowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allo allo
piszcie piszcie podobno tylu polaków w Cheltenham a wątek tak kiepsko sie rozwija Starać się ludzie starać żeby było co poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce chwilowa poprawa pogody, wiec nie jest tak źle :D Polaków to jest w cheltenham tylko widocznie mało wygadani :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemalarz
zwitam polakow z cheltenham.pracuje w budownictwie w chelt.juz 3 lata.szukam nauczycielki angielskiego i chce kupic 10 lekcji.szukam rowniez polakow ktorzy zaplacili za lekcje angielskiego w gloskacie i zostali zgubieni z systemu a szkola nie chce nam utworzyc dodatkowaj klasy.jestem za konsolidacja polakow i pomaganiu sobie pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemalarz
dziekuje za wiadomsc poszukam i zadzwonie.gdyby ktos szukal pracy jako barmanka lub kelnerka w wekendy w hotelu angielski jaki taki i bez doswiadczenia w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigersss
witam wszystkich... jeśli ktoś szuka pracy, to wiem ze duzo wolnych etatów jest w " thistle hotel " pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! piekna pogoda dzis w Polsce, prawie tylko na spacer sie wybrać :) A co tam słychać w Cheltenham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamwitam pozdrawiam28
od roku mieszkam w Northway.Dzieki za stronke poloniagloucester sa tam odpowiedzi na moje pytania.Pozdrawiam wszystkich.Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinci
na forum www.poloniagloucester.fora.pl jest informacja o "Dniu mieszkanca" Citizens Day 2008 organizowany w Cheltenham 19 pazdziernika (niedziela) wstep wolny Pittville Pump Room 11.00 - 16.00 Ruszyc tyleczki jak bedziecie siedziec w domach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalam calkiem na poczatku :) ale forum malo ruchliwe moze jest jakas mama z cheltenham lub ciezarna ??ja jestem w 35 tc. jak cos zapraszam na moje gg 401177 thistle hotel nie polecam pracowalam na kuchni jako Kucharz sniadan pol roku ,stracilam synka -6 miesieczna ciaza.Znieczulica jesli chodzi o kobiety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222
ja jestem w ciazy ale z tej dziury obok z gloster po narodzinach mam ochote w koncu gdzies wyjsc macie moze jakies fajne miejsca bo u nas to jedna wielka dziura gdzie nie pojdziesz to cie wszedzie znaja i potem jest w niedziele o czym rajtac!!!!!!!pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaszek
jest moze ktos z Gloucester Cheltenham Tewkesbury lub okolic kto skladal podanie o mieszkanie socjalne???? Chcialam sie dowiedziec ile minimum powinno sie miec punktow zeby uzyskac takowe mieszkanie. Prosze nie pisac obrazliwych komentarzy.......nie znacie mojej sytuacji. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiell
chcialabym sie Was zazapytac (bo tez mieszkam w cheltenham) gdzie mozna znaleść sklep dla kobiet w ciąży. czekam na odpowiedz :) Tak poza ty to miasto bardzo mi sie podoba, bije od niego taka swiezoscia xD. Polaków jest dużo, jednak nie mam czasu na utrzymywanie z nimi kontaktu;( pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiell
Witam! patinka26 ! tak ja jestem przyszla mama jestem w 3,5 miesiaca ciazy. stąd wiaze sie moje powyzsze pytanie ;) jak dla mnie to dziwne jak traktuja kobiety w ciazy np w moim przypadku nimkt nie patrzy na to czy pracuje 8 czy 10 h czy podnosze ciezkie rzeczy, a gdy poprosze kogos zeby mi pomogl mowia:" to twoja praca jak nie chcesz pracowac to sie zwolnij" ale nikt tego nie rozumie za ja chce zarobic troszke pieniedzy dla swojego dziecka?? ze chcemy razem z mezem miec lepszy poczatek?? tak naprawde to moze i lepiej ze nie mam czasu utrzymywac kontaktu z innymi ludzmi. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość austinames1982
Witam ja tez niedawno co przyjechałem tyle ze nie do Cheltenham ale do Gloucester.. wczesniej byłem w USA przez dwa lata.. miasteczko fajne ale strasznie zanieczyszczone..dużo brudu na ulicach ale da sie przeżyć..mam już pracę w restauracji ale tam tylko 30 godzin mam i chciałbym jeszcze cos sobie znaleźć..pza tym chciałbym poznać troche ludzi z tego regionu.. jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikka
kto ma ochote wyskoczyc na piwko bo sie nudze :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alajka
kto ma ochote wyskoczyc na piwko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllllllllllllllli
kisiellku ja sie dziwie ze tak cie traktuja w pracy ja jestem w 9 mies ciazy za 15 dni rodze,pracuje dwa lata przez agencje nie wolno mi nic robic co zagrazało by mojemu dziecku podpisywałam nawet liste czy w pracy ok czy nie mam stresow w pracy jak sie czuje czy mam jakies dolegliwosci(mam prace siedzaca)zrezygnowałam z pracy przy komputerze nikt nie mial pretensji jak powiedzialam ze jestem w ciazy w razie złego samopoczucia moge wyjsc wczesniej.pracuje nadal i bede pracowac do samego konca jest tu jakas instytucja ktora pomaga kobietka w ciazy i dba o ich prawa jesli sa łamane a u ciebie pewnie sa bez watpienia,pamietaj ze po jakims czasie nie moga cie zwolnic jesli jestes w ciazy i pracodawca musi zapewnic ci odpowiednie warunki zero dzwigania przeciez tu kobieta w ciazy tez jest pod ochrona!!!!!!!!!!!idz do advise po porade bo to nie jest normalne!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość austinames1982
czesc kiedy to piwko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alajka
nie wiem kiedy...?? moze w czwartek? dajcie jakas propozycje ja jestem flexible w tym tygodniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania719
cześć wszystkim. dopiero dzisiaj natknełam się na to forum. ja mieszkam niedaleko Gloucester niedawno urodziłam synka i chętnie nawiązałabym kontakt z młodymi mamami lub dziewczynami w ciąży z moich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×