Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Gość Marta 362
narazie to zadnej nie znalazlam a weekend jakos zlecial.corcia spi wiec troche spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 362
chyba nikogo tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Londyn. Może kiedyś zwiedzę. Póki co jakoś tak pobieżnie widziałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 362 nie załamuj się, tyle bab wokół to i koleżanka się znajdzie. Jeśli masz małą córeczkę to pewnie brak czasu na życie towarzyskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do wrzesnia siedze w Londynie (za przyjaciólke) wiec mam czas na zwiedzanie :) a potem wracam do Cheltenham :) bo jak narazie to mam dwa domy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej mieć dwa domy niż żadnego;) Ja się jakoś wybrać na dłużej do Londynu nie mogę:( Ale może jak wrócę z urlopu to się zmobilizuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 362
jeszcze sie nie zalamalam ale przykrzy sie zamej.tyle bab owszem tylko jak tu jakos zaczepic???do pabu raczej nie pojde ani na impreze ,jak sie dziecko ma to sie nawet o takich rzeczach nie mysli:)) chyba malo osob tu zaglada??myslalam ze moze tu kogos poznam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze mieć dwa domy tylko, że podróże mnie wykończą. Ale to tylko tymczasowe :) niby tyle Polek w Cheltenham, a jednak trudno poznac jakąś koleżanke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie rację. Jak się zastanowię to faktycznie niewiele osób ostatnio poznałam, a te które poznałam nie mieszkają w Cheltenham:( Wcześniej się nad tym nie zastanawiałam bo mam grono fajnych znajomych i jakoś nie narzekałam na brak towarzystwa. No ale niestety żadnej przyjaciółki tutaj nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie też nie mam tutaj żadnej przyjaciólki :( jestem tylko skazana na towarzystwo mojego chłopaka i jego kolegów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wszystko przed nami i przyjaciółki też się znajdą:) Ja nie narzekam bo mam fajną ekipę do spotkań grupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie narzekam, bo mam znajomych tylko brak takiej przyjaciólki (kobiety) bo jak wiadomo z facetami nie mozna o wszystkim pogadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolm
szukam koleżanek :) Prawdopodobnie od sierpnia zamieszkam w tym podobno ładnym miście Cheltenham Od ok 6 sierpnia No chyba żebym zrezygnował z wyjazdu Moja poczta : wolm@wp.pl Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
Witam, obecnie mieszkam w Londynie ale juz w nastepnym tygodniu przeprowadzam sie do Cheltenham. Ucieszylam sie natrafiajac na to forum i bardzo chcialabym nawiazac kontakt z osobami mieszkajacymi tu. Wiadomo w grupie zawsze razniej, a w nowym miejscu przyjacielskie osoby na wage zlota. Pozdrawiam a to moj mail agnes4ever@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja takze
bede mieszkac w cheltenham, ale dopiero za miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
No prosze widze ze jeszcze chwile i bedziemy mialy calkiem pokazna paczuszke :D im wiecej tym weselej!!!! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! w ubieglym tygodniu przeprowadzilismy sie do cheltenham i musze przyznac, ze miasto ma swoj urok.dosyc szybko sie tu zaaklimatyzowalismy.jedyny problem to brak znajomych moze tutaj kogos poznam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku byl to czysty przypadek, maz dostal oferte pracy tutaj i w ciagu 1 godziny musielismy zdecydowac sie na przeprowadzke. a w ciagu 2 tygodni przeniesc sie co musze przyznac nie bylo latwe. duzym problemem bylo znalezienie mieszkania,ale w koncu udalo sie.i jestesmy zadowoleni jak na razie ze swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) my z narzeczonym rozniez planujemy wyjechac za rok do angli tylko zastanawiamy sie gdzie.przydalo by sie gdzies gdzie jest duzo pracy.jak mozecie to napiszcie jak z praca w cheltencham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaradna jesli wyjedziemy do cheltencham to chetnie Cie poznam zreszta teraz tez chetnie z Toba popisdze:) sama sie boje samotnosci a wiadomo nie ma to jak pogadac z kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
No ja juz za dwa dni wyladuje w Cheltenham, ale obawiam sie ze na poczatek bedzie troche samotno, wiec jesli ktoras z Was ma ochote na jakis wspolny wypad na zakupy - a moze raczej powinnam powiedziec na szukanie pracy to ja chetna. : Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczesliwa ona chetnie poznam :) do agnes ... teraz z praca w cheltenham nie jest tak latwo, bo jak narazie duzo studentów, ale za niedługo zaczną wyjeżdzać :) chetnie bym z tobą pospacerowała po miescie, ale narazie przebywam w Polsce (problemy zdrowotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×