Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnulaMzUK

Polacy z Cheltenham

Polecane posty

Brylant mylisz sie :P z Polski to ja pochodzę z Podhala :P wiec góralka ze mnie :) a teraz mieszkam jeszcze w Londynie do 20 wrzesnia. nie wiem skad ten Lublin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant84
leee to sie pomylilem Anula a skad ten lublin hmy wpisalem twoj adres emailowy w google i znalazlo mi jakis artykul i wywnioskowalem zze jestes z Lublina :P:Pale w takim razie nie bylas to Ty :):) ..........a po drugie to zobaczylem teraz ze to kafeteria to magazyn dla Kobiet ,wiec mam sie juz stad wynosic czy jeszcze moge posiedziec kilka dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylant No to na pewno nie byłam ja :) Co do kafe to jest tu mnostwo innych facetów, wiec możesz siedzieć ile tylko ci sie podoba :P I jak tam już spakowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant84
nie jeszcze ale zajmie mi to 3 godziny wiec narazie nie ruszam niczego tylko nie wiem czy wszystko do auta wjdzie za pierwszym razem :P no i pokoju nie mam chyba bede spal u Ciebie Anula wiesz:):) do soboty w takim razie albo niedzieli pozdro:)wionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Brylant problem byłby z tym spaniem :P bo po pierwsze jeszcze nie mieszkam w Cheltenham, a po drugie jak sie preprowadze to bede sypiać z swoim narzeczonym :P tak, że ciasno by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant84
to przekimacie sie kilka nocek na podlodze dopoki sobie nie znajde pokoju z moja dziewczyna oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Jarawka
Witam Jestesmy agencja pracy ktora w tym momencie poszukuje 8 pracownikow do pracy w magazynie w centrum Cheltenham.( Magazyn z odzieza) Pracana ranna zmiane od pon. do piat. min 40 godzin, stawka £6.20 p/h. Mozliwosc nadgodzin, po 4 miesiacach mozliwe przejscie na staly kontrakt. Jesli jest ktos zainteresowany lub macie jakichs znajomych ktorzy szukaja pracy prosze bardzo o kontakt pod numerem 01256764978 lub wyslanie cv na podany adres mailowy z dopiskiem magazyn w Cheltenham ( kjarawka@cmart.co.uk). Pozdrawiam Krzysztof Jarawka 07810798171 Recruitment Consultant Christopher Martin International

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
i jak znalazles ten pokoj odemnie sie wyprowadzili z dwojki i jest pokuj wolny prawie przy samym high stricie kolo one stopa 07523527820 jak cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant84
dzieki wszystkim za pomoc ale jeszcze nie wyjezdzam do cheltenham nie wyszlo mi cos i narazie musze zostac w luton ale dzieki za informacje wszystkim spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Jarawka
Witam wszystkich szukajacych pracy w Cheltenham, jestem pracownikiem agencji pracy, dostalismy nowy kontrakt w Cheltenham i poszukujemy 8 pracownikow. Oferujemy stawke 6.20 p/h, 40 godz w tyg plus nagodziny praca od pon do piat od 6 rano do 6 w poludnie, kontrakt na min 4 miesiace, prosze o kontakt mailowy ( wyslac CV prosze na kjarawka@cmart.co.uk) Pozdrawiam Krzysztof Jarawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylant84
spimy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
Witam Pusto - fakt. No coz ja skorzystalam z oferty Pana Krzysztofa wiec os srody pracowalam. Uff!!! :D Nie jest zle, atmostera jest super, a wszyscy bardzo mili i pomocni. Ja bardzo sobie cenie atmosfere w pracy, czasem to bardziej wazne od calej reszty. No ale dzis w weeken jestem wykonczona. Czeka mnie wiec bardzo zasluzony odpoczynek :D ale co ja iwdze - sobota rano a tu swieci slonko! Cudownie Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka0
Cześć Mieszkam w Cheltenham od prawie półtora roku, polaków można spotkać wszędzie, a szczególnie w sobotę na high street :) jeżeli ktoś ma ochotę na kontakt zapraszam gg 4731461

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
ale tu cisza..chyba topik nie przetrwa a szkoda:( jestem z okolic Cheltenham i czesto bywam w tym miescie..odzywajcie sie ludzie,nie spac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaha
Witam;-)mam propozycje wyjazdu do tego miasteczka i poszukuje znajomych i cennych informacji oraz pracy.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
Znam opinie na temat miasteczka, ale osobiscie nie polecam! Nie wiem gdzie obecnie mieszkasz i jakie klimaty preferujesz, ale to dziura moze troche urocza - no jak to dziury. Ja mieszkam tu od miesiaca i juz nie moge doczekac sie powrotu do Londynu. Z praca wcale nie jest tak rozowo a wolny czas .... piwo w pubie albo spacery po malowniczych wzgorzach, ktore po kilku dniach wychodza bokiem (nawet patrzenie na nie) Sorry za te slowa, ale to tylko moja nieobiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zjawiam sie w Cheltenham. Zegnam przebrzydły jak dla mnie Londyn (nienawidze tego miasta, choc poznałam tam wielu wspaniałych ludzi, miedzy innymi panstwa J&P H.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka0
i mamy dzis piekne sloneczko pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od soboty jestem w Cheltenham :) Agnes dzieki za spotkanie :* a teraz leże w łózku, bo jestem chora ... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes4ever
Aniu, mam nadzieje ze juz czujesz sie lepiej. Kilka ostatnich dni przynajmniej przez okno wygladalo ciekawie. Ja , ciezko pracujaca kobieta w tygodniu nie mam czasu na nic, ani czasu ani sil. No ale mamy weekend, wiec zamierzam wypoczywac i wypoczywac. Mam nadzieje ze mieszka Ci sie dobrze i ze nie wykupilas calego miasteczka, pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Już czuje sie lepiej... tylko takie zmeczenie mnie dopada, a przeciez praktycznie nic nie robie :/ co do zakupów to robie je powoli :) pozdrawiam i zycze udanego weekendu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×