Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna-z-nadzieją

Czy zdażyło się Wam że wróciliście do siebie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość smutna-z-nadzieją
Monika zazdroszcze Ci.... U mnie trwa to dłuzej niz 3 dni niestety zycze szczescia w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
Pomocy: mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:( help pomocy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Nie-dziękuję. gdyby to trwało dłużej niż 3 dni-nie dałabym rady. już wtedy nie dawałam... ciężko było :( jeśli Cię kochał (a kochał na pewno, bo w przeciwnym razie nie byłby z Tobą 6 lat)-wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak miałam. Po trzech latach związku, gdy już minęły "fajerwreki", zaczęło mi sie nudzic i zapragnęłam wolności. Jednek po dwóch miesiącach zrozumiałam jak bardzo go kocham i teskinie. SPotkaliśmy się, powiedziałam mu co czuję, ale on opdarł, że sama tego chciałam i nie bedziemy już razem. Jednak potem przez kolejne 2 misiące spotykalismy się na stopie koleżeńskiej, az w końcu ponownie zostaliśmy parą. Od tego czasu minął juz ponad rok i jest super :) Życze Ci by i Tobie się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
ja czekam już 8 miesiąc :(... jak fajnie czytać historię o powrotach ja wciąz wierzę oć on ma już inną i wyjechał na drugi koniec świata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
Pomocy: mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:( help pomocy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
odszedł po 2,5 roku..:( to chyba takie kryzysowe momenty 2.5- 3 lata w związku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Dylemat Kobiety Ja mam 18 lat i też mam małe piersi (rozm. małe B). Nie ma żadnej metody na to, aby Twoje piersi były większe (oprócz operacji). Zaobserwuj biust babci lub mamy, bo jest bardzo prawdopodobne, że Twoje piersi będą podobnego rozmiaru. Czekaj cierpliwie. Albo się doczekasz albo nie :P W dobie push-upów to już chyba nie jest taki wielki problem... Poszukaj jeszcze na forum zdrowie i uroda i wpisz w wyszukiwarce tamtów `małe piersi`, bo chyba na złe forum trafiłaś desperatko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
plasterki ale w tak mlodym wieku to szkoda zdrowia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Deskowata. Kto wie, co będzie za jakieś 5-10 czy 20 lat. Może Wasze drogi znów się zejdą :) Nie można pocieszać w takich sytuacjach, bo się po prostu nie da, ale powiem Ci jedno. Najlepszym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość jest... Nowa miłość :) Nie szukaj, nie czekaj-sama przyjdzie. Do mnie też przyszła już ponad 2 lata temu, a razem jestesmy jak juz wczesniej pisałam od 16 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
na razie czekam ... po 8 miesięcach.. nasz kontakt się odnowił.. rozmawiamy .. on zaproponował przyjaźń, pomaga mi ..hmm... mam wrażenie jakby wrócił mój dawny K.. a co dalej to się okaże boi dopieor w lipcu bedzie w kraju ..teraz jest z nią tam, daleko za granicą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-z-nadzieją
Mnie wrozka przepowiedziala ze sie zejdziemy...ciekawe czy sie sprawdzi ;) Mowie serio, naprawde bylam u wrozki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Szkoda, że jest za granicą, bo z nową lalą nie byłoby tak wielkiego problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
mnie z tarota wyszło ze w lipcu sie zmieni i ze on chce wrocic ale teraz jeszcze tego nie powie bo nie wie jak... i ze tamtej nie kocha tylko mnie...(oczywiscie tarocista nie wiedział ze on bedzie w lipcu w kraju wlasnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
czy znowa nie było by problemu ona juz robila wszystko zeby mnie zneinaiwdzil .. nawet na policje chciala podawac ze ja molestuje przez emaile i smsy :O .. wyzwiska i groźby to już dodatek był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
A to głupia cipa ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
powiedziła krótko on jets tylko moi i moj i zostaw nas bo pozalujesz tego.. zrobie z ciebie wariatke , i zglosze na policje ze mnie molestujesz i jego przez emaile i smsy ..:O on teraz ukrywa przed nia ze ma ze mna kontakt..odzywa sie tylko jak jest w pracy.. bo ona furii dostaje i szału ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
a ja sie wlamalam na skrzynke emailowa mojego bylego i dowiedzialam sie, ze on wypisuje rozne bajery na moj temat do kolegow. ze mial mnie dosc. i nie wiem po co to robi, myslalam, ze rozstaniemy sie z klasa( on zerwal), ale przykro mi sie zrobilo, choc na skrzynke nie powinnam byla zagladac. dzis mam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamandra wow .. a podobno tak mialaś go gdzieś ...i po co ci to było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sero deska? a mnie wrozka wywrozyla, ze pojade do Londynu i zaraz spotkam tego jedynego- muzyka! oczywiscie nic z tego nie wyszlo~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
salamndra przeciez on ci juz zwisal i powiewal poco czytalas jego poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Skoro tak sobie pogrywa to ja bym ją sprowokowała w jakiś sposób, np. napisz do niej maila, albo załap z nią jakiś kontak na gg i napisz, ze nadal go kochasz i tak latwo nie przestaniesz o niego walczyc. jak Ci napisze, ze zrobi z Ciebie wariatke itp. to zapisz to i powiedz o tym byłemu. To ona wyjdzie na wariatkę i intrygantkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no jak myslisz- zwisa ci po 1.5 miesiaca od zerwania? nie zwisa, ale jestes zla, potem wesola, potem smutna, a potem znow tesknisz. dzis dopadla mnie tesknota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Zaglądnie komuszty nie jest ok, ale czasem można sie bardzo ciekawych rzeczy dowiedziec, np. o innej lasce lub o tym, ze chłopak zrobił dzidziusia jakiejs panience. Byl nawet to na kafe ostatnio taki temat. Ja znam wszystkie hasła mojego chłopaka i on wie, ze czasem sprawdzam mu poczte (on nie ma zcestego dostepu do neta) i tylko w żartach mnie za to karci. Jesli chlopak nie chce Wam podać hasełka czy coś tzn. ze coś ukrywa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to nic nie da ... próbowałam..uwierz jej.. ale wtedy byli na odległość ... a my się przez to kłociliśmy i wyzwaliśmy teraz już nie reaguje.. chociaż mam zapisane wszystkie jej emaile i rozmowy.. odkąd wyjechali razem sami za granicę on odnowił ze mną kontakt ..także narazie dam mu zasmakowac tych przyjemnosci bycia z nią.. a z tego co wiem ..szczesliwy nie jest.. reszta to już czas i tak dopieor w lipcu wraca do kraju na urlop .. wczesniej i tak sie nic nie zmieni ..nie ma jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
zaglądanie komuś do poczty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelniona kobieta 25
witaj:) moja sytuacja byla bardzo podobna. 5 lat temu po 2 latach udanego zwiazku nagle mi cos "odbilo" i tak po porstu powiedzialam swojemu facetowi, ze nie chce sie z nim spotykac. Nie wiem, dlaczego, teraz stwierdzam ze chyba wtedy nie bylam soba i padlo mi na mozg:P Przez pol roku nie mielismy ze soba kontaktu, ja studiowalam w innym miescie. Jednak wiedzialam ze zle zrobilam i ze go kocham, no ale nie mialam nadziei na powrot. Pewnego dnia strasznie sie upilam z kolezanka i po pijaku napisalam do niego sms-a czy moglibysmy sie spotkac. No i sie spotkalismy. To, co wtedy poczulam, trudno opisac. To byl tak wielki przyplyw milosci, ze az trudno to opisac..... Byl marzec, a my cala noc siedzielismy gdzies na rynku na lawce i rozmawialismy... Wiedzialam, ze to jedyny facet mojego zycia i jak wrocimy do siebie, to juz na zawsze. To sie wydarzylo 4 lata temu. Od tamtej chwili jestesmy razem, a od prawie roku jestesmy malzenstwem. :) Mam nadzieje, ze jesli Ty autorko naprawde go kochasz i on ciebie, to to uczucie jednak znowu Was polaczy:) powodzenia!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
slamandra nie chce cie dobijac ale to bedzie trwało do 3 miesiecy taki najgorszy stan .. :O huśtawka emocjonalna, dołki, załamania, płacz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYLEMAT KOBIETY
Pomocy: mam prawie 15 lat i bardzo bardzo male piersi. Na wf wstydze sie rozbierac do koszulki. Co mam jesc pic lub robic zeby piersi mi urosly???:( help pomocy!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
monika d- nie zgadzam sie! kazdy ma prawo do prywatnosci i to nie dlatego, ze ma cos do ukrycia. ja wiem, ze zrobilam zle, ale znalam haslo do jego mejla( bo podejrzalam) i dreczyla mnie niepewnosc, bo niczego sobie w pelni nie wytlumaczylismy przy rozstaniu. nowej laski raczej na pewno nie ma, ale chcialabym sobie jakos wytlumaczyc to, ze nie odzywa sie do mnie od prawie dwoch miesiecy, albo chociaz to, ze napisal takie rzeczy na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×