Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość gość
plastry albo nuva ring maja mniej hormonow niż tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą metodą to kropelką zakleić cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie wysterlizowalam i święty spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszy jest npr. Używam cyclotestu - komputera cyklu od 2 lat i się nie zawiodłam. A metoda jest zdrowa, co jest dodatkowym plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wswzystko zalezy jak czesto sie bzykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebzon
zdecydowanie tabletki ale dobrze dobrane ja stosowalam przez 12 lat i w miesiac po odstawieniu zaszlam w ciaze obecnie mam implant i nie polecam okres bardzo nieregularny i bolesny -przy tabletkach cos tam lekko pobolewalo przez pierwsze 2/3 dni bez dramatu wysyp pryszczy jak u nastki i co 3 miesiace brzuch i biust jak w 2 trymestrze ciazy i te wkurw potezny zrobila sie ze mnie tak zwana swarliwa baba nosze juz implant ponad rok i zdecydowalam ze jednak usune i wroce do tabletek zaznaczam ze to moje prywatne odczucia ale buszujac po innych forach znalazlam raptem 3 zadowolone z tego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego dobre jest co innego. Ja sobie wczoraj zamowiłam kapturek femcap i żel plemnikobójczy. Nie mogę stosować hormonów, a chciałabym spróbować czegoś innego niż prerzerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to szklanka wody lub zaciążenie i spokój 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie najlepszą metodą antykoncepcyjną jest sex ANALNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułka, stosuje 4 lata i nie zaszłam w ciąże, chociaż współżyje regularnie. Ze względu na to że to hormony osłonowo na serce, naczynia i wątrobę stosuje harmonellę, pomaga również zachować szczupłą sylwetkę. Wystarczy tylko o czasie łykać tabletkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzyłam na tą Harmonellę. Jeśli uważasz, że to jakaś osłona przy antykoncepcji to jesteś po prostu naiwna i tyle. Nie ma czegoś takiego jak leki osłonowe typowo przy antykoncepcji. Po prostu nie ma, to wszystko jest wzmacniające nieco wątrobę, a to oznacza, że tak naprawdę możesz brać wszystko co ją regeneruje. Podstawa to dobrze dobrana antykoncepcja, wtedy się nie tyje, nie ma brzydkich włosów, czy pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli harmonella wzmacnia wątrobę, to i tak robi dużo, bo często przy braniu tabletek można mieć próby wątrobowe podwyższone, poza tym zawiera też składniki mineralne, witaminy, zawsze dodatkowa dawka witamin i minerałów się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ja ostatnio też dużo szukałam na temat takiej najlepszej metody bo powiem Wam szczerze ze jednak cięzko jest trafić na taka w której nie ma mowy o hormonach. Az wreszcie mi sie to własnei udało http://hexanova.pl/ginekologia/caya-diafragma-2/ i chyba trafiłam własnie na idealną dla siebie metode antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najwygodniejszy jest pierścień dopochwowy, zakładam go sama na trzy tygodnie i mam spokój. Nie martwię się biegunkami, nie nastawiam alarmu w komórce żeby zażyć tabletkę o wyznaczonej godzinie, nie tyje. Jedynym problemem są częstsze podrażnienia intymne ale wystarczy po każdym stosunku przemyć pierścień wodą i razem z nim założyć kapsułkę invagu, który zakwasza pochw i okolice intymne, taka profilaktyka wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam tabletki, ale niestety musiałam je odstawić ze względu na skutki uboczne. Po plastrach też nie najlepiej się czułam. 2 miesiące temu kupiłam sobie cyclotest - komputer cyklu. Mam nadzieję, że się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest to metoda bardzo zachęcajaca zwłaszcza też ze przeciez teraz coraz wiecej kobiet nie chce przyjmować hormonów wiec moze jest to dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zaciążyć i spokój 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasek
Ta antykoncepcja bez hormonów to ta ? http://caya.info.pl/ czy mozna ją kupić bez recepty czy trzeba pojawić sie u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz zapytać o nią lekarza ginekologa. Ja tez przy kolejnej wizyce zapytam, bo przyznam szczerze ze bardzo mnie to zainteresowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1981
Ciekawe jak takowa metoda działa. Jakoś ciężko mi uwierzyć. Póki co u mnie sprawdzony vixpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialniegenialna
Marcheweczko a czemu masz akurat vixpo?? Masz taki straszny PMS?? Bo z reguły jest zapisywany kobietom, które się szczególnie męczą z dolegliwościami miesiączkowymi, one są w systemie 24+4 i nie ma takich wahań hormonów, czyli nastrojów choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, przyznam ze mnie też ciekawi Caya i powiem Wam ze sama chętnie mogłabym wypróbować. Tylko gdzie ja mozna kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie mysle ze mozna spróbowac wszystkiego. Fajnie ze ktoś pomyslał o nas kobietach które nie dokońca chca przyjmować hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooskowska
Ja mam pytanie, od ilu lat mozna zaczac stosowac własnie taki rodzaj antykoncepcji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×