Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość gość
dokładnie. Jeśli zaobserwujesz u siebie śluz płodny to wprowadzasz taką informację kombinacją przycisków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda nas wybiera tą odpowiednią dla siebie. Warto natomiast jest szukac jednak takiej metody i tabletek które bedą nam odpowiadac w 100%. Dla mnie takim są tabletki Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz potrzebę bzykania stąd trzeba się zabezpieczać ,a nie odkładać na ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ****ać tylko piczkę lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole pielęgniarskiej lekarz gin.mówił że najlepsza metoda to nie współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tez potwierdze za Wami ze jednak naprawde dobrze dobrana atykoncepcja do ustna jest najleszym rozwiązaniem, i tutaj na taką własnie sama postawiłam. a przyjmuje od pół roku tabletki Belara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, ale ostatnio czytałem ciekawy artykuł jakiegoś lekarza, który tłumaczył na czym polega nieskuteczność większości sposobów. Jednocześnie sam zasugerował kilka innych, równie bezpiecznych, ale skuteczniejszych. Podrzucam link, prowadzi przez przekierowanie, ale bez obaw, po 5 sekundach klikacie "skip" i wyskakuje artykuł: http://adf.ly/1Ntpha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze kazda z nas własnei wybiera idealną dla siebie metode. I tutaj warto na pewno sie nad nimi zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. każda z nas powinna wybrać najlepszą. mi nie pasowały ani tabletki ani prezerwatywy. wybraliśmy w końcu metodę objawowo-termiczną i choć dla niektórych to abstrakcja, jest bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama interpretujesz pomiary czy korzystasz z jakiegoś portalu, urządzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, przyznam ze mnie też ciekawi Caya i powiem Wam ze sama chętnie mogłabym wypróbować. Tylko gdzie ja mozna kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kropelka na zaklejenie piź/dziory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli drogie dziewczyny nie chcecie bez sensu pakowac w siebie kolejnej dawki hormonów to mysle ze spokojnie mozecie pomyslec tez nad takim rozwiązaniem jakim jest Diafragma Caya. A jest nowo opracowanym, mechanicznym środkiem antykoncepcyjnym. Jest zbudowana zgodnie z budową anatomiczną kobiety i ergonomią, dlatego jest odpowiednia dla większości kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka w ogole jest cena takiego zastrzyku, na ile on wystarcza i czy to jest typowy zastrzyk hormonalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam takie pytanie, cyklemniewam 28-29dniowe, w 9 dniu cyklu kochałam sie ze swoim partnerem. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa, po stosunku widziałam ze prezerwatywa była cała, ( nie mam zywaczaju patrzec nalewac wody itp) nic z niej nie wyciekało. po 5 dniach czyli w 14dc wieczorem zauwazyłam na papierze krew w dość duzej ilosci płodnego śluzu który był u mnie od 10-14dc (kilka minut wczesniej masturbowałam sie) . Czy myslcie ze był to objaw owulacji? Po tym zdarzeniu mój sluz zgęstaniał stał się biały i kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest się nie bzykać tylko napić się wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zerknąć też tutaj http://caya.info.pl/ Sama sie przekonasz własnie jakie ta metoda daje pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam ze mnie też ciekawi Caya i powiem Wam ze sama chętnie mogłabym wypróbować. Tylko gdzie ja mozna kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam własne informacje na jej temat w Womens Hetlts i sama sie zastanawiałam czy nie zacąć jej stosować bo zawsze sie wzbraniałam przed hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy nie lepiej w takiej sytuacji jednak pomysleć o takim zabezpieczeniu ? http://caya.info.pl/ Mysle ze naprawde to jeden z najlepszych pomyslów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle z juz teraz warto pomyslec o antykoncepcji Diafragma Caya. Jest ona tak prosta w stosowaniu jak tampon. Jej specyficzny kształt umożliwia pewne i szczelne dopasowanie do szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama coś o takiej antykoncepcji wiem stąd też moja decyzja na temat tego ze jednak jesli juz mam mysleć o antykoncepcji to tylko o takiej http://caya.info.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakladam ze najlepsza to taka bez hormonów. Wiec na pewno jesli miałabym polecac to na pewno byłaby to Diafragma Caya. Słyszałyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_erenik_a
Ja mam obecnie wkładkę hormonalną Levosert i nie wyobrazam sobie innej metody antykoncepcji. Taka wkładka ma bardzo dużą skuteczność, hormony omijają wątrobę i nie powodują skutków ubocznych chociażby tycia, a nawet zmniejsza się krwawienie miesiączkowe. Dla mnie wiele plusów w porownaniu z tabletkami, ktore wczesniej brałam. No i nie odczuwam spadku libido - przy tabletkach bylo strasznie, a z wkładką nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×