Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie jedna -

jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?

Polecane posty

Gość Ulka999
Ja póki mam wskazania dermatolgiczne i robię sobie przegląd badań kontynuuję zażywanie vibinu czyli doustnej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, ja obecnie używam pigułek i jestem bardzo zadowolona.Czasem zapominam albo poprostu nie mam jak przyjąć pigułki punkt o mojej stałej godzinie,ale nigdy nic się nie stało(do godziny). Używałam też plastrów,ale bardzo źle się czułam-bóle głowy,zmęczenie itp. a prezerwatywy ..cóż.. mąż nie jest zachwycony a i dla mnie jest przyjemniej . NIGDY nie używałam kalendarzyka,stosunku przerywanego i innych takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa kobieta ,która wie co to jest naturalny sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatwardziała dziewica
Jeśli masz smartfona to ściągnij sobie aplikację różowe lusterko, ona przypomina o braniu tabletki codziennie coś jakbyś sobie budzik ustawiła. Dowiesz się też z niej wielu ciekawych informacji na temat antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranasza
Jezeli macie problemy z dostaniem sie do ginekologow w celu przepisania tabletek, polecam strone http://womenhelp.org/pl/ organiazcji kobiecej Women Help Women, pomaga ona w uzyskaniu dostepu do roznych srodkow antykoncpepcji (takich jak pigulki, preserwatywy czy antykoncepcja "po stosunku") dorazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli macie problemy z dostawaniem sie do ginekologa w celu przepisania tabletek any, polecam strone http://womenhelp.org/pl/ organizacji kobiecej Women Help Women. Pomagaja one w uzyskaniu dostepu do roznych srodkow antykoncepcyjnych, np. pigulek, prezerwatyw, antykoncepcji "po stosunku". Odpowiadaja rowniez na pytania kobiet zwiazane z antykoncepcja i aborcja: info@womenhelp.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze zapytać lekarza o tą Caye, bo strasznie mnie to zaciekawiło co piszecie i moze to jest atykoncepcja własnei dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvv
ja biore pigułki (kontracept) i jestem strasznie zadowolona ;) biore juz prawie 3 lata i dzialaja :D nie zauwazylam jakis strasznych skutkow ubocznych (moze troszke spadlo libido ale nie jest zle ;) ) jak dla mnie najlepsza metoda, szczegolnie ze narazie nie planuje potomstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja własnie po pigułkach bardzo tyłam i nie nadawały sie dla mnie, wiec poszukuje takiej antykoncepcji gdzie nie bedzie hormonów. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mozesz brać hormonów to mogę polecić komputer cyklu np cyclotest albo femcap - kapturek naszyjkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marulka
Moim zdaniem to kwestia zmiany tabletek. Dobrze dobrane tabletki nie powodują wzmożonego łaknienia. Bo nie tyje się od samych tabletek, tylko one niektóre wzmagają apetyt. Ogólnie ważne jest to, żeby lekarz zrobił badania i na ich podstawie dobierał tabletki. Jakie brałas tabletki do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElBarco
To prawda, sama tak miałam. Biorę aktualnie vibin i nie zatrzymuje mi wody, ani nie zwiększa apetytu, ale wcześniej to była jakaś masakra.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassss
A jak z plamieniem międzymiesiączkowym?? Jeśli po nich bym nie plamiła to zaraz biegnę do gina wymienić tabletki na vibin, bo to już chyba czwarte tabletki i ciągle krwawię pomiędzy miesiączkami z odstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvv
ja na początku brania przy chyba 2 pierwszych opakowaniach tez plamilam miedzy miesiaczkami. ale moj ginekolog powiedzial zeby sie nie martwic bo cialo sie musi przyzwyczaic do hormonow i dlatego sie tak dzieje. moze za krotko bralas. pogadaj z ginekologiem napewno dobierze ci jakies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa prezerwatywy, tanie i łatwodostepne i nie wpływaja na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są plastry EVRA.Stosuje już 7 lat i są ok.a próbowałam wszystkiego.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z nas powinna wybrać własnie tą najlepszą metode która bedzie nam w 100% odpowiadać i z której bedziemy zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladam ze najlepsza to taka bez hormonów. Wiec na pewno jesli miałabym polecac to na pewno byłaby to Diafragma Caya. Słyszałyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie po pigułkach bardzo tyłam i nie nadawały sie dla mnie, wiec poszukuje takiej antykoncepcji gdzie nie bedzie hormonów. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klej kropelka i zaklejenie ci?py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj są wypunktowane przez lekarzy wszystkie skutki uboczne oraz przeciwskazania tabletek antykoncepcyjnych: http://kurzlink.de/efektubocznetabletek . Warto sprawdzić, na ulotkach wsyzstkiego nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dni płodne - prezerwatywa, pozostałe - brak antykoncepcji, bo przecież w ciążę wtedy zajść nie można. Nie rozumiem dyskusji, wg mnie każda dojrzała do współżycia i odpowiedzialna kobieta zna swoje ciało na tyle, że potrafi określić, kiedy jest płodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Jasne, a potem pojawi się stres albo pcos i nagle okazuje się, że niekoniecznie tak dobrze zna, ale nie zabezpiecza się bo jest... dojrzała. ;) Jak dla mnie najpewniejsza jest jednak pigułka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kobieta ma problem z obserwacją swojego organizmu są jeszcze mikroskopy owulacyjne i komputery cyklu. Moim zdaniem to lepsza metoda niż tabletki, które negatywnie wpływają na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama zastanawiałam się nad kupnem komputera cyklu, ale niestety nie wiem na jaki model się zdecydować. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cyclotest 2 plus i jestem bardzo zadowolona. Jest znacznie tańszy od lc a tak samo skuteczny. Fajne jest tez to, ze mozna dodatkowo wprowadzić informacje o śluzie płodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to jest ciekawe. Jak można wprowadzić takie takie dane? w innych komputerach tego nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu wciskasz odpowiedni guzik zgodnie z instrukcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×