Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Jak to możliwe sterydku skoro mając 100% tego nigdy nie uświadczysz już szczerego miłego uśmiechu, tylko szyderczy śmiech na widok Twojej parszywej mordy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowik a czy tamponow maja uzywac tylko kobiety co maja obfity okres?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem sędziną, nie muszę być obiektywna :P o złotym nie będę się wypowiadać, bo znowu poleci na skargę do moderatorek, a te mnie zbanują :o alter rozpierdala topik, wynajduje wypowiedzi sprzed kilku dni o sobie i na nie odpowiada :o myślę, że to chory człowiek jest :( a złoty jest psychiczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie kurwa pajac co napierdala ciagle o obciaganiu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jarka lubię :D bo wszyscy nieudacznicy mu zazdroszczą i dlatego go nienawidzą :D szczególnie alterek i złoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie trawią się z jarkiem, to po cholerę się tu wypowiada? lubi jak mu adrenalinka rośnie jak ktoś mu pociśnie czy co ? chory człowiek bo tu wchodzi :D każdy kto tu wchodzi jest chory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jareczku napewno ty sie za to identyfikujesz z gownem o czym dobrze oboje wiemy:) hej Magda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze sie na nia silic czubie wazne ze wiem swoje i Ty wiesz to samo a tu zgrywaj wielkie panisko:) niech sie nabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty to stary zboczuch rozpierdzielający topiki :o mam okres jestem rozstrojona 😭 złotego nie trawię, a o alteru nie wiem już jakie mam zdanie 😭 wybaczcie, oddalę się w celu nakarmienia raka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tesco :D rozbawiłaś mnie, dawniej nie było podpasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja jarka lubię" Nie da się nie zauważyć robaczku ;). Ja też Jarka lubię - na swój sposób ;). Jest bardzo zabawny, takie ładne historyjki opowiada :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek nie zaczepiaj mnie padalcu bo nie chce mi sie ze smieciem pisac wiec sobie popisz do kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoty i styl ? toż to jakiś kapuś nieszczęsny jest :o a wie, że mnie wkur.wi i to wykorzystuje kanalia jedna :o zgłosił mnie do zablokowania a wy mnie olaliście i zapomnieliście o mnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie riposta ty tepy cielaku trzymajcie mnie bo jebne zaraz:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tesco nie używałam, wiem , że wkłada się je do środka, wyciąga się z nitką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tesco spróbuję, ale tak trzeba zmieniać, czy łatwo się go wkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaR
Wlasnie raobak dalas popis wjezdzajac na altera abroniac buraka:D:Oa on oststnio nazwal cie polska dziwka:O Jedynie Tamari ma swoje zdanie na tym topiku a jareczek tylko Tamari gdzie jestes, gdzie jestes mamusiu:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×