Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Jestem słowik
Robaczku mój mózg pali się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Od żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kura mocarne zdjęcie xD jarek ja oczywiście jak zwykle przegapiłam coś ważnego w twoim życiu. tym razem urodziny. sto lat farfoclu ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek znów biega po parku
szuka nieznajomej, którą spotkał wczoraj w nocy. Znajduje ją na tej samej ławce, dziewczyna patrzy na niego z lekkkim uśmiechem, - widzę,że znowu spotykamy się- mówi,- chciałem cię zobaczyć, dlaczego wczoraj uciekłaś ?- pyta się, -chciałabym ci powiedzieć , ale nie mogę - mówi dziewczyna, - dlaczego? , - o co chodzi? - pyta się, dziewczyna rozgląda się zaniepokojona, nie odpowiada, znowu znika. - Cholera ! - krzyczy zdenerwowany, nagle zauważa na ziemi naszyjnik z żółtych kamyków, podnosi i domyśla się,że to jest jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
dawaj Słowik,będzie powieść o jarku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
chyba romans raczej:D choć na początku zapowiadało się na jakąś perwersję z Ogryzem w roli głównej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
zobaczymy za kilka stron:D o ile Słowik nie porzuci pisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
zdaje się że Słowik-oprócz nieco dziwnej składni-nieźle pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek ogląda naszyjnik
odkłada na stolik,kładzie się spać,czuje się dziwnie, śnią mu się koszmary,rano wstaje wcześnie, idzie do sklepu po świeży chleb, stoi trochę w kolejce, nagle widzi tajemniczą dziewczynę, która kupuje bułki, zbliża się do niej szybko i chwyta ją za ramię,- co robisz?!- krzyczy dziewczyna- puść mnie!-Musimy porozmawiać-prosił- chodzmy gdzieś,niedaleko jest mała kawiarenka,-Dobrze, chodzmy- mówi dziewczyna,Jarek puszcza ramię, wchodzą do środka, siadają przy stoliku przy oknie i zamawiają kawę,- Mam coś , to zgubiłaś- pokazuje jej naszyjnik, - Dziękuję- mówi dziewczyna, wkłada go na szyję, Jarek badawczo przygląda się jej, zauważa,że na ramieniu ma dziwny znak w kształcie skorpiona.- Kim jesteś?- pyta-Czego boisz się?-Powiem ci jedno, nie możemy spotykać, bo twoje życie jest w niebezpieczeństwie-mówi dziewczyna,- O czym ty mówisz?!-pyta się Jarek, -Nie mogę!-krzyczy dziewczyna, wybiega z kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek wybiega za nią ona ucie
ka, widzi jak wchodzi do jakiejś starej kamienicy, słyszy męski głos, facet jest w czarnej koszulce, ma ogoloną głowę, oczy grozne, w ręku trzyma kielich, siada przed dziwnym ołtarzem,Jarek jest przerażony tym co widzi, dowiaduje się,że dziewczyna należy do sekty satanistycznej! Facet zauważa chłopaka, chwyta za nóż, Nieeeeeeee- krzyczy dziewczyna- on nic nie powie! Szarpie go za ramię, on jej nie słucha, odpycha ją, Jarek daje pięścią w twarz facetowi, ten przewraca się na ziemię, - Zabierz mnie stąd - płacze dziewczyna- oni mnie zmusili, nie chciałam tego,-Już dobrze, wszystko już wiem, chciałaś mnie chronić- mówi Jarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
jak romantycznie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek niesie na rękach dziewc
zynę do swojego domu, kładzie ją do swojego łóżka, sam siada na fotelu i zasypia. Rano Jarek robi śniadanie, dziewczyna zagląda do kuchni- dzień dobry, może pomóc - mówi z uśmiechem,-Dziękuję, radzę sobie -mówi, -Usiądz - prosi, stawia kanapki i kawę na stole, -Dziękuję za pomoc, na imię mam Ewelina- mówi -,- Jarek- uśmiecha się chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spacerują po parku siadają
na ławce, całują się.Wracają do domu szczęśliwi,Jarek wyjmuje z barku wino i kieliszki, Ewelina bierze prysznic, wkłada brązową sukienkę, upina włosy,zakłada naszyjnik, wchodzi do pokoju, jest nią oczarowany, piją wino,włączają muzykę, tańczą przytuleni. Odpoczywają, patrzą na siebie, rozbierają się, kochają się bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że słowik to ta dziewczyna w brązowych włosach z opowiadania o jakru ? :D :P :D :P słowik kocha jarka !!!! :P :D :D ❤️ ps. słowik napisz książkę. piszesz bosko ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rano biorą wspólny prysznic
, Jarek wchodzi w Ewelinę, dziewczyna przeżywa orgazm. Wychodzą z łazienki w samych ręcznikach, kochają się dalej szaleńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztecik
Słowik + jarek = 😍 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina robi sobie test ciążow
y, spodziewa się dziecka, - Jarku będziesz ojcem- mówi, - To wspaniale - cieszy się - kocham cię.Dziewięć miesięcy pózniej rodzi się im córeczka Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia ma już 7 lat jest podob
na do mamy, ale charakter ma po ojcu, uczy się dobrze w szkole, jest rezolutnym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Ewelina i Julia jadą
na wycieczkę do lasu, kładą kocyk na trawie, spędzają miło czas, - Mamo czy mogę iść dalej? - pyta się Julia,- Córeczko baw się gdzie chcesz, ale nie oddalaj się, -mówi Ewelina.Dziewczynka szczęśliwa biegnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×