Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Gość poema
W takim razie czekam jutro na sygnał - na tym topiku, o 21.00 powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poema
OK, miałam zaproponować 20.00, ale wydawało mi się, że będzie to dla Ciebie za wcześnie... :) Cieszę się w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samico! Z czułkami nic straconego. Twoja wzrastająca fascynacja czyni nadejście tego momentu nieuchronnym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poema
O, widzę, że jesteś. To jak będzie z tym Skypem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwaaa samica30
Zdenerwowałeś mnie AltairTaaaaa ja sie Tobą fascynuje a Ty mną nie.Przyznaj sie ze Ci pasuje.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palmatree
Do Pana Altaira. Czy wymagane jest jakieś zaświadczenie potwierdzające dziewictwo, czy wierzymy na słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Palmatree: odpowiednie zaświadczenia wydaję osobiście w środy w godzinach 21:00 - 23:00. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa Samico! Nie wiem, czy ostatni post jest Twojego autorstwa, ale tak czy siak nie zamierzam taić, że wstępnie przechodzisz test na kochankę - oczywiście nasz romans może trwać wyłącznie do czasu zjawienia się Dziewicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źródlo Wikipedia: Altair (Atair, ar. Lecący, α Aql, alfa Aquilae, alfa Orła) - jedna z trzech charakterystycznych gwiazd nieba letniego (tzw. trójkąta letniego) w naszej szerokości geograficznej. Leży ona w gwiazdozbiorze Orła. Ma jasność około 0,8m. Jest od nas oddalona o 16 lat świetlnych. Jej jasność absolutna jest 9 razy, a średnica o połowę większa niż Słońca. Ta żółtobiaława gwiazda ma temperaturę powierzchni około 8600 K. Badania wykazały, że Altair z wielką szybkością obraca się wokół własnej osi. Najprawdopodobniej czas jednego obrotu wynosi tylko ok. 10 h (Słońce - 25 dób).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy będzie to dla Ciebie rozczarowaniem, ale to nie jam ci jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak dzisiaj? zatosowałeś moją cenną radę z dnia wczorajszego (o aplikacji dodatkowej ampułki) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła dziewica 25
Altair---- szukasz dziewicy czy kochanki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmatree
Rozumiem. Ale martwi mnie jedno: skoro złośliwa samica ma już niekwestionowany status kochanki, jakie szanse jej wygryzienia ma dziewica bez doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×