Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Altair

Szukam fajnej dziewczyny

Polecane posty

Myślałem, że mnie już ostatecznie porzuciałaś - byłem krok od załamania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że jeśli Altair nie chce ujawnić swojego zodiaku jest to zmotywowane tym, że jest Panną zodiakalną :classic_cool:[ Am I wrong? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa: Twoje okrucieństwo i bezwzględne dążenie do celu zasłlugują na stanowczą naganę, której Ci własnie udzielam! Listopadowa: oficjalnie zaprzeczam, jakobym był spod znaku Panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola: ludzkość będzie Ci wdzięczna po kres swego istnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula 24
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola: cieszę się, że jeszcze i w ten sposób chcesz mi pomóc - naprawdę, Twoja dobroć onieśmiela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako, ze moje rady są bezcenne i nie da się ich przełożyć na żadne honorarium to - jak słusznie w swojej inteligencji zauważyłeś - kieruje mna wyłącznie altruistyczna chęć pomocy, czyli wiem, ze dzięki przelaniu stosownej sumy na me konto poczujesz się lepiej, a to w związku z nabyciem poczucia spełnienia dobrego uczynku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmita dziękuje za przywrócenie mu tego zaszczytnego tytułu! Now the flames they followed Joan of Arc (vel Złośliwa Samica 30) As she came riding through the dark; No moon to keep her armour bright, No man to get her through this very smoky night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmita = man, hence "No man to get her through this very smoky night." is a false statement :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja zaraz iśc się zająć innymi sprawami i dzięki za ukryty komplement 🌻 w języku Samicy kosmita = extraordinary but still human :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Atair myślisz typowo jak facet..skupiłeś sie na sobie na swoich potrzebach(po to założyłeś ten topik) Niby Cie interesuje jako osoba,a nie pytasz jakie ja mam wymagania. Ide gnębić wiewiórki . Jak jesteś spod panny ,mieszkasz daleko od Krakowa to i tak odpadasz:P Ale zawsze możemy zostać kumplami :P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, niepotrzebnie ustępujecie sobie kosmicznego pola: w trójkącie bywa fascynująco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×