Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość do wakacji
gruba! dzieki ;* czemu za duzo? Ja bym powiedziala ze nawet za mało jak na caly dzien ! I zjedz cos wiecej niz marchewke, bo lepiej chudnac po woli bo pryznajmniej nie wroca do Ciebie te kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale te bułeczki maślane :( nie wiem moze jeszcze coś zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Wiesz,jeśli zjadłaś te bułeczki na śniadanie to żaden problem.Śniadanie powinno być bogate.Co innego gdybyś zjadła je na kolacje.Bo takie bułki przy diecie to są za bardzo kaloryczne.Ja już jestem po obiedzie.Dzisiaj mizeria,ziemniaki ze schabowym.Wiem,że ta mizeria z ziemniakami to niebardzo...Ale zamierzam już nic nie jeść do końca dnia,no może prócz ogórków surowych.Może ja nie chudnę za bardzo od tego,że jem obiady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaa: do wakacji ma racje! ja zjadlam narazie tak jak planowalam z tym ze jablko dodalam do obiadu:D a i nie wytrzymalam i zjadlam pol lyzeczki miodu mam nadzieje ze to nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Jak dobrze,że ja nie cierpię miodu.Ale łyżeczka miodu to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No pół to już w ogóle...Ja jem właśnie rogalika.:)Czy to bardzo źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Dziewczyny ! nie przejmujcie sie kazdym zjedzonym smakołykiem, nie ma co sie zamartwiac, lepiej isć sobie na spacer, pochodzic z przyjaciolkami i posmiac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
A masz racje do wakacji.Ale ja dzisiaj nie mam spacerowego nastroju ,a poza tym to bardzo mi zależy żeby zrzucić 7kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
na pewno Ci sie uda ! trzeba byc dobrej mysli ! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Wierzę,że się uda.Ale myślę realnie i zastanawiam się czy nie jedzenie słodyczy i kolacji,spacery wystarczą na to by do wakacji zrzucić 7kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
to zalezy od twojego metabolizmu i czasu w jakim chcesz zrzucic te kilgoramy zbedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Mam jeszcze końcówkę maja i prawie cały czerwiec.Bo do 20 musze już być...szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś cały dzień pomagałam rodzicom. nawet nie czułam głodu. zjadłam w ciągu dnia trzy paróweczki i pół bulki i kawałeczek ogórka. sporo dziś chodziłam, musze gdzieś kupić wage elektroniczna. A wam dobrze idzie, aby tak dalej. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O MATKO KOLOROWA....
wy jeszcze się tymi bzedetami zajmujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrezygnowałam z radykalnej diety jem śniadanie obiad i do18 jakies kromeczki nawet słodycze i wiecie co od tamtej soboty schudłam ok 2 kg ważyłam 65.9 waze 64,1 ciesze sie i wiem ze jak od poniedziałku zaczne mniej jeść to jeszcze schudne:) a tak wogóle dziś opiekowałam sie dzieciakami sasiada wiec troche z nimi pobiegałam i pospacerowałam no i sprzatałam w domku i plewiłam ogródek:) więc troche rucchu było a teraz idę wziąć kapiel i wypić troszke wody mineralnej a później chyba bede ogladac telewizor a jutro mój dzień: normalne śniadanie jajka w majonezie na obiad to co bedzie później moze 2 kromki z ogórkiem w miedzy czasie jakieegoś loda i coś słodkiego a od poniedziałku jeden posiłek do 14:):) a i jutro pewnie bede prawie przez cały dzień na polku oprócz nauki na sprawdzian z wosa pzdr:) ciesze sie ze wam dobrze idzie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądać telewizję
a nie "oglądać telewizor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwwa
Ludziska najlepsze jest to że wy piszecie o ćwiczeniach a one powodują że mamy mięśnie,a np głodówka efekt jojo to tak na serio... ja nie wiem jak się odchudzać:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwwa
Bosh! jak wy to robicie, mi brak silnej woli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwwa
No a na przykład "dietki cud"?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!:) ja tez dzis mialam troche ruchu no i oczywiscie zaplanowane cwiczenia zrobione:) Na pewno nam sie wszystkim uda zrzucic! na diecie mż to mozliwe i bezpieczne! mam do Was pytanko jutro mam zamiar zesc na sniadanie bulke z pomidorem obiad wiem ze bedzie makaron z jakims sosem. No wlasnie i co moge dodac do makaronu zebym go mogla zjesc wiecej,ale zeby tuczyło? no i jutro jade na imieniny do babci. Wiec zjem sniadanie obiad no i troszke u babci,bo nie pasuje tak nic nie tkac. Prosze odp co z tym makaronem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Najlepiej gdybyś zjadła sam makaron bo sos z makaronem tuczy.Ale ja na Twoim miejscu zjadłabym makaron z sosem.Musisz przecież mieć siłę.A to w końcu nie ma aż tylu kalorii.Dasz radę spalić.Ja się wymigałam od imienin u prababci bo wiem,że musiałabym jeść słodycze.Zmusiliby mnie.A ja nie mogę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tata dzisiaj tak wmawiał loda i wafelka ze je zjadłam pewnie waga wskaże więcej dlatego zważę się dopiero w czwartek :):) o ile wytrzymam do czwartku :p ale jak zjem troche słodkiego to świat się nie zawali ale od jutra naprawdę koniec ze słodyczami !!:) dam radę:) i Wy też:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ja od jutra przestaję ważyć się codziennie bo to mnie tylko wkurza.Będęważyła się co tydzień.Nie wkurza was jak ktoś tak na siłę wciska wam jedzenie?Bo mnie to bardzo wnerwia!Nie wiem wtedy co powiedzieć,zwłaszcza gdy wszyscy jedzą a ja nie.I teksty typu:,,Jak nie zjesz to się obraże..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm:D sam makaron moze byc. A moglabym dodac troche drzemu albo cukru?....mnie tez cos takiego wkurza,ale z drugiej str chca dla nas dobrze. Grubaa: ja waze sie co tydzien:)czasem male ''grzeszki''byly oj nawet nie takie male,a i tak waga poszla w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierka002
siemka ..l od nie dawna tez postanowilam zrzucic pare kg... czy przyjmniecie mnie do tematu?? mam 17 lat i waze 68 kg...:((( wzrost 172... musze zrzucic 10 kg... jak narazie ograniczyłam sie... od tygodnia nie zjadłam zadnej przekaski w postaci słodyczy... jem mniej.... ale denerwuje mnie to ssanie w żołądku....:( cwicze 6 weidera od 4 dni... a oprocz tego 200 brzuszków 100 nozyc... i 100 przysiadów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Oooo skierka podziwiam! Byłam zważyć się na tej lekarskiej wadze i jest 56.6 :)Jupi!Jeszcze tylko 6.6kg.:)Schudłam 2.4 Teraz będę się ważyła tylko w niedzielę rano na tej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) brawo :) ja tez będę ważyła się co tydzień :) juz jestem po sniadanku i zjadłam jedna bułkę(małą naprawdę)z jednym plasterkiem szynki i z ogórkiem :) dobra teraz spadam się wykąpać bo na 10 do kościoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Wiecie,bez was nie szło by mi tak dobrze.:) Jeśli chodzi o ten makaron to lepiej zjeść z sosem niż z cukrem czy dżemem (no chyba,że nisko słodzonym).Ja dzisiaj jadę na zakupy do Ikei i pewnie tam zjem obiad.Nie będę się jakoś specjalnie ograniczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czar y Mary
Dobra posłucham was Dziewczyny :D Odstawiam tą wstrętną zupe kapuścianą (wytrzymalam 3ni;/) chodziłam głodna cały czas. Teraz postanowiłam będe jeśc 3 dania, ale bede odkładać połowe z nich i zero słodyczy. Codziennie 1-2 godziny na rowerze ;) i moze mi sie uda. Moja mama własnie tak odkłada jedzenie i schudła 1kg w tygodniu :D Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×