Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość skierka002
dziewczyny i jak wam idzie??? opowiadajcie ilevzrzuciłyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym topikiem jest o wiele lepiej i łatwiej :) ja chwilę będę miala obiadzik niedzielny...pałka kurczaka,ziemniaczki i miezeria bez śmietany z samym jogurtem naturalnym :) postaram się zjeść mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Ja wczoraj tez duzo zjadlam, wrocilam do domu o 2.00, jeszzce dzisiaj nic nie zjadlam, zjem troche obaidu apozniej jogurt i koniec, wczoraj tak mnie brzuch bolal ze stwierdzilam ze lepiej nie ejsc chipsow itp bo pozniej sie tylko męcze.. zwaze sie w srode.. mam nadzieje ze nie przytylam.. :( i w srode jeszcze sprawdze wymiary, dzisiaj musze pocwiczyc troche wiecej, bo wczoraj nie cwiczylam Pozdrawiam ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po obiedzie...tak średnio zjadłam:( taka pogoda ze az mi się spac chce,...:(:p ide pooglądać tv bo jakoś nudno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierka002
hej SylwiA... A ILE KG CHCESZ ZRZUCIC?? ja dzis tylko na marchewce ugotowanej.. i kawce... mmm ale mam ochote na lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLIKNIJCIE NA TAMTĄ SYLWIE1992 O GODZ 13 24 ONA MA TYLKO 2 POSTY, A JA MAM 129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
na obiad zjadłam 2 ziemniaki i 2 jajka, czyli ok 300 kcal.. pozniej jak mowilam juz jeszcze jogurt i koniec, zdecydowanie za duzo wczoraj zjadlam.. Sylwia, ciekawe komu sie nudzi ze sie podszywa pod Ciebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
spoko sylwia... olac ją ;p nie przejmuj sie, teraz mozemy latwo sprawdzic ktora to ta prawdziwa sylwia ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GORZEJ JAK ONA BEDZIE MIAŁA TYLE SAMO POSTÓW. JESZCZE STOPKE TAKĄ SAMĄ NAPISAŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA DZIS ZJADŁAM NA OBIAD JEDNEGO KOTLETA MIELONOEGO, ZIEMNIAKI MŁODE I MIZERIA DO TEGO. NA SNIADANIE DWA JAJA NA TWARDO. MYŚLE ZE DZIŚ TROCHE POĆWICZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Sylwia ale naawet jesli napisze tyle samo postow to mozzna odroznic po nicku, ona ma SYLWLA tylko ze Zamiast I ma litere "EL" -L i to widac troche roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam do moderatorów i chyba ją usuneli, bo nie ma już jej wypowiedzi na naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skierka002
ok nikt mi nie odpisuje to ja juz spadam.. powodzenia w odcudzaniu bajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj zjadła: małą bułke z szynka i ogórkiem :) pare winogron... obiad:ziemniaki,pałkę od kurczaka i mizerie(taka średnia porcja) małą paczkę paluszków.. pół galaretki z gotowanym mięsem:) i ogórki kiszone:) bardzooo źle...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Grubaaa nie jest tak źle.Ja dzisiaj na śniadanie dwa ma le kawa lki chelba z serkiem,drugie śniadanie to świeży sok z aroni,na obiad gotowany losoś,ziemniaki i warzywa gotowane do tego pepsi light a na podwieczorek sok z ciemnych owoców tymbark,kolacja to ogórek surowy.Chyba trochę dużo...Na dodtek jestem głodna.Bardzo dużo dzisiaj chodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda z natury
tak grubasy odchudzajcie sie na ziemniakach paluszkach i palkach - na pewno schudniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ze schudniemy!!:) ja juz schudłam 2kg od poniedziałku i jakoś nie przejmuje się twoją wypowiedzią:) widocznie to nie forum dla Ciebie:) ale dzięki za troskę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda z natury
ok, ale radzilabym sie zdrowiej odzywiac, np twarogi chude, piers z kurczaka lub indyka gotowana, surowki, salata z jogurtem i rzodkiewka. biały chleb, makaron i ziemniaki to puste kalorie o bardzo wysokim indeksie glikemicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ja dzis zjadlam duzo: sniadanie:bulka z pomidorem potem jablko obiad:2ziemniaki,salatka z kapusty salaty rzodkiewki i pomidora potem u babci 3 ciastka duze:) ale naszczescie nie placki jakas godz temu 3kromki wasa+pol szklanki mleka swojskiego:D wiem ze masakra,ale 380 brzuszkow, 1000skakanek i 200przysiadow co myslicie? jutro mam zamiasr zjesc na sniadanie platki kukurydzaine z mlekiem 2% poradzcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda z natury
kukurydziane lepiej nie, sa wysoko przetworzone i nie sa takie zdrowe jak twierdza reklamy. ja jem na sniadanko najchetniej: płatki owsiane( zalej na kilka minut wrzatkiem zeby namiekły) dodaj troche otrebów pszennych lub innych ziarenek:) do tego pokrojony banan lub suszone owoce i ciepłe chude mleko, pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
Chuda z natury: co do ziemniakow to sie z toba nie zgodze, bo nie maja duzo kalorii a np 3 ziemniaki do tego ejszcze cos i jest sie porzadnie najedzonym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Ziemniaki wcale nie tuczą.Nie sa to puste kalorie bo przecież przetworzone daja bardzo dużo energii.Każdy je to co lubi i na co ma ochotę tylko ważne jest by jeść z umiarem i odpowiednio do tego dobierać ćwiczenia.Ważne są również godziny posiłków.Trzeba dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych pierwiastków! Ja dzisiaj na śniadanko dwa kawałki chelba z serem i do tego zielona herbatka,teraz drugie sniadanie jogurt truskawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ma trochę racji bo ziemniaki to czyste węglowodany...więc jeśli to możliwe najlepiej ich unikać :) ja dzisiaj kanapka : ciemny chleb,szynka,ogórek II śniadanie: sucha bułka taka średnia teraz obiad: rosół 1,5 miski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Audreysięodchudza
Tak,tylko ziemniaki są pustymi kaloriami wted gdy jemy je z sosem.Suche nie wpływaja na nas aż tak źle.No to nie tak najgorzej...Boje się,że w niedzielę się zważę a tam będzie więcej niż wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomnialam napisac do tego obiadu jeszcze jajecznica z 3 jajek:P dzis sie zwazylam i nic nie przytylam moze to te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zważę dopiero 25.05 :) chciałabym cos schudnąć...:) zobaczymy jak będzie;] ale przez ostatne dwa dni często chodzę głodna..a dzisiaj mam straszną ochotę na chipsy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×