Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

A mi sie kazali zważyć dzisiaj i waga pokazała 55,6:) Ale nadrobiłam dzisiaj niestety, ale bynajmniej nie czuje się osłabiona po oddaniu:) JestemZuzia strasznie Ci zazdroszczę wyników, że to już jutro:) Ja muszę czekać na swoje aż do 30 czerwca:( No ja za wysoka też nie jestem i korzystnie chyba tez nie wyglądam, ale nogi trzeba pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś sama nie wiem czy dużo zjadłam. 1 kanapka na śniadanie, 6 łyżek zupy , 3 łyżeczki dżemu i byłam z ludzmi z klasy na mieście i zjadłam kawałek pizzy. jutro z nerwów przed wynikami chyba nic nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No ja nie popisalam sie jesli chodzi o wyniki testu...hehe ale sie nie przejmuje:) Dla mnie wzniejsze jest swiadectwo-65pkt;/ Ja dzis zjadlam malego kiszonego ogorka, troszke fasolki szparagowej ze sloika, hehe 30kcal, a pelny brzusio:)Pozniej musze cos bardziej kcal zjesc bo najedzona jestem,ale zeby i sil nie zabraklo:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co?? Drugi dzionek dopiero sie zaczal na warzywkach tak naprawde a juz brzusio prawie idealnie plaski:)Hehe ale zbytnio sie tym nie naciesze, bo za jakis tydzien okres hehe.Wiec im mniejszy bede miala teraz tym mniejszy bedzie na okres....a przy miesiaczce to mam balon jak bym w ciazy byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, ja dzisiaj jeszcze nie jestem na siłach na diete, czuje sie słabo;/ Na śniadanie zjadłam jogurt i kawałek babki jogurtowej, na obiad kapustę z marchewką i kromką razowego chleba, teraz zjadłam kawałek babki jogurtowej i wypiłam kawę. Jutro pójdę juz an dietę, raczej nie powinnam być juz wówczas słabha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam po raz 2:) Ja dzis zjadlam ok450kcal, ale nie wiecej- raczej mniej:) Ciesze sier ze tak mi dobrze idzie;D Jutro zamierzam zjesc znow troszke mniej, bo dzis musialam wiecej, abym sile miala:) A jak z Wami?? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna!Zaczynają się schody...Mają mnie za anorektyczke.Dzisiaj wszyscy się uwzięli....Każdy gada tylko o tym! Ja mam dosyć...wepchnęli we mnie parówkę i kawłek chleba z masłem.Aż ryczeć mi się chce.Dlaczego mi to robią?!Chcą mnie zabrać do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skinny_pretty
http://pretty-skinny.blog.onet.pl/ Polecam tego bloga wszystkim odchudzającym się dziewczynom! Dziennik diety, thinspiracje, wsparcie w zachowaniu silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja wczoraj bylam na 2godzinnym spacerze poznym wieczorem:) Przyszlam taka glodna,ze az mi ssalo zoladek, ale nic nie tknelam:) Dzis sobie pozwolilam i 500kcal juz zjadlam,ale na tym koniec:) Wiecie co dobrze mi z takim odzywianiem:) Kupilam sobie dzis rybaczki:) Chcialabym o rozmiar mniejsze ciuszki nosic, bo mam 26, ale nie w kazde spodnie rozmiaru s wejde;/ Ciesze sie ,ze brzuszek plaski:) A odchudzajacym sie polecam na powstrzymanie glodu kapuste kiszona, mi to pomaga:) ANDREY SIEODCHUDZA----> ile masz wzrostu??Moze inne osoby maja racje, moze powinnas przestac??Wiesz to idzie tez w 2 strone, chudosc nie jest ladna:) Wiesz moze pokazuj przy rodzonie,ze jesz ale np malo kaloryczne rzeczy, np warzywka gotowane??Wiesz w ten sposob uspisz ich czujnosc:)Pozdrawiam:* A jak z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja nie zjadłam jeszcze nic ale na obiad zjem kapustke gotowana z marchewką a na kolacje arbuza. JAkoś od wczorajszego meczu apetyt mi przeszedł;/ Nie bede komentować co ten sedzia zrobił, ale chyba kazdy wie o co mi chodzi. Od dzisiaj zaczynam diete na nowo, w koncu trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie. Zjadłam małą miseczke tej kapustki i kromke chleba z serkiem topionym. Jak myślicie dużo?? wiem, że i tak przytyłam, bo przez 3 dni jadłam normalnie ale od dzisiaj STOP. A od jutra znów przechodzę na to co wtedy mimo, że będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 167cm. Zjadałam dzisiaj bardzo duuuużo.Żeby się nie czepiali na śniadanko nic na obiad jajko sadzone i ziemniaki,szklanka jogurtu pitnego na podwieczorek czereśnie(dużo ich zjadłam) Dużo zjadłam?Więcej niż 1000kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey na pewno mniej niż 1000. Ja zjadłam to co na obiad, wypiłam kawe i zjadłam kilka takich małych cisteczek, kubek kaszki i teraz kawałek arbuza. Duzo? Od jutra musze przejsc jakos na to nic niejedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzis sobie pozwolilam;/ Heh 100bylo;/Ojej... Ale co tam od 18 juz nic:) Wiec nadrobie;p Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach.....do kitu to wszystko! Jeździłam godzinę na rowerze,a potem kazali mi zjeść kolację.... a więc bułka pełnoziarnista z pomidorem,kawałek ryby w galarecie i kilka plasterków kiełbaski...:(Cholera........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkkksaNNnnkaaa
Andrey czy Ty czasem nie przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie przesadzam...chyba.... Ale juz mnie to wkurza...na każdym kroku mnie pilnują...i ta kolacja.Cholera jasna...Ale dzisiaj jakoś się ograniczę. A przez wczoraj mogłam przytyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey raczej nie. Ja własnie czekam na obiad tzn. zjem kawałek ryby i koniec z jedzeniem na dzisiaj. Śniadania nie jadłam, ale postanowiłam, że od dzisiaj znów się biorę za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na śniadanie bułka pełnoziarnista z masłem na drugie śniadanie czereśnie(dużo) obiad to sucha bułka a na kolację zjadłam bułkę z pastellą Na tym koniec.Dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
cześć to ja ,gal. Muszę zacząć odchudzać się znów z wami. W tym tygodniu miałem wiele późnych imprez, więc jadłem wieczorem. Muszę spalić jeszcze 4 kg. Bo ważę około 53,9-54,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
Zaczynam od dziś, chociaż i tak na śniadanie zjadłem dużo słodyczy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gal....u mnie fatalnie.... Dzisiaj dużo zjadłam....ale słodyczy zero... Jutro nadchodza ciężkie,kobiece dni...dlatego w ostatnim czasie jadłam bardzo duuuuużo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zeby bylo wiadomo u mnie tez do bani, i ogolem amm dola....eh.... Jestem grubaska, ktorej sie zycie nie uklada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×