Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość gal
mogę wam napisać jeszce moją historię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
2 lata temu ważyłem około 70kg. Żarłem wszystko-w szczególności chipsy (blee), cukierki, batony ,pizze, frytki,masło... piłem słodzone soki. Ale gdy zapisałem się na lekcje tańca ze znajomą i zobaczyłem tych innych chłopaków- chudych i zwinnych ,zapragnąłem byc też taki. Zacząłem jeść mniej , i usuwać z menu te ochydztwa. schudłem około 5 kg w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gal.:) Też chciałam się wyrzygać. Brzuch mnie boli od tego żarcia. Dzisiaj musiałam zjeść te po....je....lody bo mama powiedziała,że inaczej na obóz nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
Późńiej nadeszły wakacje. Zacząłem jeść coraz mniej. W końcu nic nie jadłem przez cały dzień lub tylko wypijałem 1 jogurt pitny po południu. Dość dużo chodziłem , czsami ćwiczyłem. I tak przez 2 około 2 MIESIĄCE schudłem 20kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
później przytyłem 5 kg na zimę, ale dość szybko je zgubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
Rok temu na wakcjach schudłem z 52 do 49 kg!! MImo tego iż jadłem po pół lub ćwierć blaszki ciasta z cukierni przy mej kwaterze, chodziłem na kotlety smażone, lody i inne dość wysokokaloryczne rzeczy. A w ogóle to na wakacje chudnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
dobra, kończę te swoje opowieści , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
tak, ale to chyba w niczym nie przeszkadza?/?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa:) Boję się jutro zważyć...Może zważę się w poniedziałek?Tak chyba będzie lepiej.Bo dzisiaj się nażarłam,a jak jutro nic nie będę jadła albo zjem tylko jogurt to będzie lepiej,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
myślę że tak, ale jak już to nie z samego rano, bo niespalone kcal pójdą ci w tłuszcz. Może około 12? polecam ci tę metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zważę siędziałek.Jutro troszkę spalę.Przynajmniej mam taką nadzieję.:(A polecasz jakieś ćwiczenia?Które najlepiej i najszybciej redukują tkankę tłuszczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej:*::) A ja się zważyłam i waże równo 56kg:) Ale happy jestem:) Muszę zmienić stopkę:) Dzisiaj niestety nie wymigam się od obiadu:| teraz mamy kawke i ciasto i tez się nie wymigam, bo chrzestna przyjeżdża;/ makabra, ale za to jutro znów umiar kontrolowany:) Ale się ciesze:) Gal chciałabym schudnąć tyle co Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja już przegiełam:P Wmuszają we mnie jak w królika;/ Zjadłam kawałek ciasta drożdżowego (dobrze, że tylko tego) wymigałam sie od jakiś ptysi i trufli, i zjadłam 4 kostki czekolady... MAKABRA:| Boze jak nie cierpię gdy ktoś we mnie wpycha wrrrr.... Obiadu na pewno nie zjem;/ chyba, ze surowkę tylko... Całe szczęście, ze piję herbatę czerwoną, może spali ten tłuszcz z czekolady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nasniadanko kawa rozpuszczalna.I na obiad też mam zamiar ową kawę sobie zaserwować.Zobaczymy czy się uda.:) Cholera ja do 19 muszę ważyć minimum 51!!!!!!!!!!!Realne?! Cieszę się Gosia,że tak Ci super idzie. Ciesz się,że zjadłaś to tak z rana ,a nie tak jak ja wczoraj wieczorem.Dzasz radę spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey ale ja nie nawidzę jak wmuszają we mnie żarcie;/ ktoś przyjedzie i zaraz \"Boze dziecko jakas Ty chuda, chodz do cioci, no dlaczego nie jesz\" i wpychaja Ci wszystko na talerz:| makabra:| Audrey na pewno bedziesz wazyc te 51 mówię Ci:) Ja jutro już robie taka dietę, ze głowa mała dosłownie;/ a jak będą mi kazali zjeśc obiad, to się pochlastam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
heyka. Waga dziś wskazała 54,2. Huraa, nareszcie. Sniadanie nie jadłem i nie zamierzam. Może ewentualnie coś na obiad... Zaraz będę ćwiczyć. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje gal!:) Ja chyba od obiadu się nie wymigam niestety! Ale trudno.... Od jutra dieta taka,że makabra!:p Gosia,znam to wpychanie.,,Ty nic nie jesz!Masz anoreksję!Jak nie zjesz to Cię do psychologa zawieziemy!\"Ludzie,dajcie spokój...Wiem,że teraz nawet zrobiłam się szczupła ale ja musze ważyć 48 i koniec kropka.Chociaż nikomu z rodziny i przyjaciół o tym nie mówię bo by mnie znowu od psychicznych wyzwali...Muszę w tym tygodniu 2 kg zrzucić...Nie ma siły MUSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey dokłądnie:!!! ja to trzymam dla siebie, nie mwoie nikomu od diecie, bo ehh szkoda mówić... Od jutra znowu ide na same jabłka i jogurty;/ Ja raczej też się nie wymigam od obiau, chociaż powiadziałam mamie, że mnie brzuch boli a ta do mnie, że obiad i tak zjem:| kurde, że człowiek sam nie mieszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dokładnie to samo.Też udawałam ból brzucha ale nic z tego...Narazie jeszcze nic nie jadłam:)Tylko kawa i herbata no i woda. Gdybym mieszkała sama to byłoby cudnie...a tak?Ciągle tylko łażą za mną i każą mi jeść.No do cholery czy oni nie rozumieją,że nie każdy od razna do nocy tylko je i je?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja dzis zamierzam zjesc co najwyzej 500kcal :) I narazie mi to wychodzi:)Heh z reszta co tam na razie, musi mi sie udac bo to oststni gwizdek...Eh oby waga spadla;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie:/ czuje sie okropnie:( Zjadłam małego schabowego i poł małego talerzyka surówki. Wymigałam się od ziemniaków, sosu i zupy na szczęście, jestem pełan;/ chyba pojde sobie pobiegac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
diś spacerowałe. Poszedłem i przyszedłem z miasta pieszo. Gdy stanąłem na wagę o 15.00 zobaczyłem 53,7!!!!!!!!!!!!. Nie martwcie się dziewczyny, trzymajmy się razem -- będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie dziś było w miare ok. wiecie może co stosować na rozstępy? od zimy mam na udach czerwone i nie wiem jak je zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlak mnie trafia!!! Kolacja była z cioteczka:| Ku*fa:( jak tu schudnąć;/ od jutra ide na jabłka i jogurty;/ ja dodatkowo zjadłam jeszcze poza tym co pisałam, jabłko, loda, 4 kostki czekolady,kawałek drozdzowki i dwie kanapki z serem i ketchupem:| W zamian za to poszłam na spacer 2 godzinny i teraz wrociłam cała w bomblach, bo pogryzły mnie dziadoskie komary:( Sylwia mysle, ze balsamowac sie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam przez cały dzień klopsa małego,trochę ziemniaków i trochę mizerii.Pije herbatkę czerwoną.Boję się,że nie dam rady schudnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×