Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Hej chmurka8767:* Ja nie jestem zbytnio przekonana do tej dietki, chociaż wiem, ze jest niezła:P Buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba dzisiaj kiepsko... :( Na sniadanie zjadłam jogurt activia(111kcal) na obiad zjadłam kwałek karkówki,2 skrzydełka na zimno i 2 kawałki chleba. Na tym koniec dzisiaj.Czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niedużo:)ja zjadłam więcej... 2 kanapki do szkoły (chleb kołodziej + szynka) ok 0.5 kg truskawek :) 1 jabłko:) zupa szczawiowa z jajkiem na twardo :) i płatki suche...bez mleka:) i byłam godzinke na rolkach i grałam w siatkówkę 3 godziny :) baaardzo źle????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mało zjadłyscie:) ja wypiłam 2 szklanki soku marchewka-banan, i pol szklanki soku porzeczkowego i zjadłam jedno jabłko. A teraz sobie pijam herbate czerwona i ogladam filmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
Narazie jest dobrze!!!!!!! Rano nic nie jadłem. Na obiad: ok. pół garneczka zupy kapuścianej+1 bułkę ciemną. Potem 2 jabłka. Trzymam się. Zaraz wychodzę do miasta. Cześć. Jutro napiszę ile ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na snianiadanie jedną kanapkę z pomidorem. na obiad ziemniaki z surówką. a na kolacje kanapkę. byłam na rowerze 2 godz.tyłek od siadełka już mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Ja dzis zjadlam pol pomidora, 2 jablka toche salatki warzywnej i jogurt. Razem niecale 5oo kcal, ale biegalam rano i wieczorem po ok 6 km:) postanowilam wrocic do biegania:) Nastawiam sie raczej juz na zdrowe zycie a nie na odchudzanie, bo jak czlowiek sie ciagle pilnuje i wie ze sie odchudza to rezultaty okropnie ciezko przychodza;/ Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziaaaa to super!!! tak trzymaj:) A ja zjadłam jedno jabłko i jeden chlebek coś jak wasa:P Do tego dojdą ćwiczenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
hej ;) czy to mozliwe ze waga stoi w miejscu a jednak sie chudnie? chodzi mi tak 'optycznie' bo widze zmiany jakies niewielkie.. a waga nic ;[ no i na dodatek gdy waze sie wieczorem to jest zawsze wiecej ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem zawsze jest więcej i to nawet o ok 2kg:) ja musze chyba mniej jeść bo nie zjade poniżej 70kg do niedzieli..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waterpick
witajcie, przyłączam się. mamm 15 lat, 52kg, 162 cm wzrostu. Nie tyle chce sie odchudzić, co solidni e poćwiczyć i wrocic do formy. Moj straszny brzuch zaczelam korygować 6 weidera, dopiero zaczynam zobaczymy jak pojdzie. potem czas na pozbycie sie boczkow. bede musiala tez popracowac nad nogami, ktore są najladniejsza czescia mojego ciala, ale niestety praktycznie pozbawione mięśni, wiec nie do końca są tak zachwycające jak kiedyś. Trzymam kciuki za was wszystkie, postaram się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaa
Wg mnie najlepsze na boczki jest hula-hop ; to tak z własnych obserwacji :) Chyba zacznę ważyć się tylko i wyłącznie rano ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Zuzia
Laski mi jakos nie wchodzi nick wiec bede miala taki:) Godzbal dziekuje za dobre slowko:) Sylwia nie zjadlas duzo, tym bardziej ze ruch mialas, policz kcal a sama sie przekonasz:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkaaa też tAK uważam:P ja codziennie wieczorem hula-hopem krece:P SYLWIA1992 bardzo mało zjadłaś. waterpick witam:* ja teraz pije juz drugi kubek soku wieloowocowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Zuzia:* heeeejka:) nie ma za co:) jak tam u Ciebie?:) U mnie dzisiaj w porządku:P podczas oresu nie chce mi sie jesc, ale za to przed to masakra;/ a dzisiaj zjadłam: śniadanie: pol szklanki soku porzeczkowego obiad: szklanka soku marchew-banan i jabłko podwieczorek: chlebek wasa i herbatka czerwona, kolacja: 2 szklanki soku multiwitamina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Zuzia
Gratuluje laski, jestem z Was dumna:) A i jeszcze jedno, od 18 nic nie jem i nie pije nic,co ma kcal. Kurcze musze isc spas bo jutro o 4 wstac musze.Bieganie, nauka rano jeszcze;/ Pozdrawiam:* Do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ide spać, ja musze wstać o 5, bo na autobus musze zdążyc jade złożyć podania, do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wam idzie:) u mnie tez nie narzekam :) jeszcze nic nie jadłam ale w szkole pewnie zjem dwie kanapki(chleb kołodziej + nie wiem z czym mamusia zrobiła :P) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamałam sie...chyba zjem coś słodkiego bo musze zajeść smutek..:(:(:( odeszła ceniona siatkarka Agata Mróz:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Zuziaaaa
--------->GRUBaaa- przykro mi:( Ale nie zajadaj smutkow, to najgorsze przyzwyczajenie!! U mnie ok, rano byly biegi, beda jescze brzuszki, i wieczorem bieganko znoww. Ja tez mam dola i mam nadzieje,ze ta waga chociaz 5 kg zjedzie, bo jak po tygodniu nie bedzie spadku nawet kg to zaczne sie glodzic chyba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn zjem moze połowe paczki chipsów..naprawdę dzisiaj odchudzanie mam głęboko gdzieś:(:( nie wiem kiedy jeszcze napiszę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa na prawde??:( myślałam, ze jej się uda;( ajć:( mi tez się smutno teraz zeobiło, bo kocham siatkę też:( ale grubaaa nie pzowól by to co straciłąs Ci przybyło!!!! zobacz jak jesteś nblisko celu!! nie możesz tego tak zaprzepaścić, zjedz zamiast tego jakis słodki owoc, albo nawet kilogram tych owoców:( chipsy i jakieś słodycze to smieci, które teraz odłoza sie w tluszcz w Twym organizmie:( NIE PODDAWAJ SIE!!!! Jestem Zuzia to dobrze sobie radzisz:) Zobaczysz< ze waga na pewno zejdzie:P Ja mam takie wrażenie, ze njic nie chudne;/ dzisiaj wstałam jak zxawsze koło 13:D hehe tak tak dziewczynki śpioch ze mnie:P hehe zrobiłam 200 brzuszków i 200 rowerków:P śniadanie: szklanka soku multiwitamina obiad: jabłko:) \\Teraz właśnie wróciłam z rolek:) jeździłam z mama:) tzn. ona rowerem co nie:P jestem padnieta i chyuba wskocze pod prysznic:) i zaraz ide wysadzi sadełka na słońce:P i wypic herbatke z rodzinką:) Buziaczki piekne:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×