Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

No to malutko zjadłaś.:)Ja na początku tez tak miałam.Że wcale mi waga nie leciała w dół,albo bardzo powoli.Ale zobaczysz,że wkrótce poleci Ci ekspresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sił mi do tego brak:( 10 czerwca bede musiała zjesc na sniadanie bułke wieloziarnista z dzemem i wypic słodką herbatę bo krew oddaje, ale oddajac 450ml krwi wydale z siebie 4500kcal wiec bede zajebiscie słaba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasulka16
Co ma mniej kalorii : płatki z mlekiem (szk mleka ) płatki cornflakes 4 łyżki, czy kromka z szynką bez masła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Według mnie chyba ta kanapka chociaż nie wiem, nie jem pieczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj na śniadanko zjadłam 2 paróweczki na zimno cielęce i bułkę z serkiem wiejskim. Muszę dzisiaj sporo poćwiczyć bo takie śniadanie to....masakra.Zwłaszcza,że w niedzielkę chcę zobaczyć na wadze 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja jeszcze bez śniadania i raczej go nie będzie, na obiad moze jabłko zjem, ale też nie wiem. Nie mam całkowicie humoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaapselek
Chcecie świetny sposób na odchudzanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
cześć. Waga dziś rano wskazała 55,1 więc jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
kaapselek , tak chcę świetny sposób na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gal to świetnie:) U mnie okej:) Zaczęłam widzieć efekty:P hehe dzisiaj zjadłam ciut więcej:P sniadania jak zwykle brak obiad: jabłko i teraz jem loda rożka i mam poł kubka kaszki, niestety uwielbiam je a wczoraj widocznie mi nie podchodziła:D no i zapomniałam dodac o czerwonej herbacie:) A jak u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U reszty do chrzanu:( Dzisiaj na śniadanko dużo tak jak już napisałam na obiad kilka pierogów z serem i jogurtem brzoskiwiniowym. Jeździłąm godzinę na rowerze.W ogóle mam jakiegoś doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Mi do 16 szlo dobrze, tylko jablko, ale bylam u cioci i wmuszala we mnie obiad. Ojej.... Ale biegam jak zwykle wiec mysle ze wybiegam troszke:) Jutro nadrobie;p Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey u mnie też do bani:| Zjadłam przez cały dzień dwa jabłka, rożka, pół kubka kaszki, sałatkę (mały pomidor, pół cebulki plus 100g jogurtu naturalnego plus odrobina soli i pieprzu) i teraz jem jogurt:| wraz z końcem okresu wróciła mi chęć do jedzenia:| MAKABRA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że wróciłam z godzinnego spaceru z psem, więc może ciut spaliłam... no i wieczorem ćwiczenia jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U mnie ok. Sniadania brak ale to tak zawsze u mnie jest:) Obiadu nie zjem, mimo że jest pyszny i przyjeżdza mój brat z narzeczoną ale nie tkne go. Zrobie sobie kaszkę na obiad. Potem kolacja.. hmm na nią zjem jabłko bo oni będą robic grila:P hehe jeju jak chciałabym jutro 56kg zobaczyć::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad zjadłam 4 widelce surówki:) i za pół godziny zjem kaszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh widzę, ze sama do siebie piszę... cóż a co się stało z tamtymi dziewczynami?? grubaaa?? Sylwia1992?? kamka? gdzie wy wszystkie jesteście:( U mnie super: kubek kaszki, herbata czerwona, 4 widelce surówki i kawałek drożdżówki aha i kostka czekolady. Łącznie około 500 kcal. uciekam, bo muszę przygotować wszystko na grila. Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadłam dwie bułki grahamki z pomidorem i jednego malutkiego banana. u mnie też dziś jest gril. cos zjem tylko nie wiem co, czy kiełbaske czy kawałek karkówki. dziś sporo ćwiczyłam. wczoraj mało zjadłam przejechałam wczoraj 10 km rowerem. przepraszam że dawno nie pisałm, ale jestem cały czas na dworzu, chudnę a przy okazji się opalam :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nadeszło podsumowanie dnia;/ a powiem, ze chyba przegięłam;/ Łacznie od rana: Kubek kaszki, kawałek drożdżówki, kostka czekolady, 4 widelce surówki i UWAGA;/ małe żeberko z grila plus 1/3 małej kiełbaski i kromka chleba;/ MAKABRA;/ jeju żeby tylko waga jutro pokazała 56kg:( aha i wypiłam 1,5l czerwonej herbaty i Kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tragedia....Istny koszmar albo i gorzej! Dzisiaj zjadłam chyba tyle ile nie zjdałam w przeciągu miesiąca. Nie uwierzycie... kawałek chleba z serkiem Twój smak szklanaka soku pomarańczowego spaghetti kilka frytek 1,5 jabłka trochę lodów czekoladowych kawałek gotowanego kurczaka troszkę zupy szczawiowej(3 łyżki) trochę orzeszków ziemnych 6ciastek holenderskich trochę paluszków 2 chipsy Ranyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!Nie nawidzę siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!Co robić????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey witaj w klubie:| kurde jestem taka wkurw...iona na siebie, ze makabra;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też;/ raczej nic si,e nie przytyje, bo jak poćwiczy się przed snem, to się raczej wyredukuje waga... kurde ja jutro jeszcze sie waze;/ zajebiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, nie lamac nsie ja tez przegielam dzis, az nie bede wypisywac...ej ale nie ma co sie lamac od jitra pomidorki. Nie ma bata;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jutro się ważę....Nie będę jutro nic juz jadła...Kur.....Dlaczego tak się nażarłam?!!?!?!?!:(:(:(:( Totalna załamka... Ale nie poddam się!!!! 48kg będzie choćbym miała walczyć miesiącami! :) Chyba okres będę miała bo ciągle chce mi się jeść.Cholera,ten tydzień będzie straszny.Zawsze tydzień przed tak chce mi się jeść,że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
hello. WItajcie. Sorry że tak późno. Rano waga wskazała 54,6 kg. EXTRA!! Jutro zamierzam nie jeść śniadania. Dzisiaj bardzo dużo chodziłem (dużo zjadłem - około 5 drożdżówek + +- 2 kawałki ciasta, ale wyrzygałem się!)JEst ok. Dobranoc. NIE MARTWCIE SIĘ DZIEWCZYNY> na pewno nie przytyjecie, ewentualnie nie schudniecie w tym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey też się nie poddaję!! jutro mam nadzieję, ze nie zjem praktycznie nic;/ GAL fdzięki za słowa otuchy:* Idę ćwiczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gal
a cha i jeszcze jedno... Chiałbym jeść tak mało jak wy..( w sumie jak bym się zawział to by tak było, ale szkoła i inne rzeczy, więc byłbym bardzo słaby i zmęczony). Ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×