Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość grubaaaaaaaa
niom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
a moze lepiej jak schudne do 41 kg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,mam 17 lat i taki sam problem jak wy,nie wiem jak schudnac,staralam sie juz ale za kazdym razem nie wychodzi.moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
ktoś sie pode mnie podszył!! nie pisałam tego "a moze schudne do 41..." to jest hamskie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
czesc dziewczynki:) wiem ze dzis przegielam z jedzeniem ale : zrobilam 300 skakanek 250 brzuszkow i mam zamiar zrobic jeszcze 100 przysiadow.Moze troszke chociaz spale to co dzis zjadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze spalisz:) ja diziaj mam za soba jogurt u kanapke ;] bo najlepeij jest rano zjeść bo najszybciej się spala xD dobra spadam do szkoły...dwa sprawdziany;| i trening:) pozniej jeszcze cos napisze:) aha i jeszczez jedno wazyłam sie i 74 kg waże rowniutko...:( no ale juz prawie kilogram mniej bo wazyłam cos około 75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
hej kochane!:) wczoraj przegielam z jedzeniem i dlatego dzis sie zwazylam i normalnie bylo 68 kg i jest mniej niz 67:) dzis jak narazie zjadlam 13 lyzek platkow z mlekiem z dodatkiem troszke miodu:D i naturalny jogurt 200g z platkami a teraz zuje gume:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Mogę się przyłączyć?Mam 16 lat,167cm i ważę 59kg.Bardzo chcę zrzucić jakieś 8.Moja wymarzona waga to 51kg.Chcę to osiągnąć do końca czerwca.Wiadomo,ostatnia klasa gimnazjum,zakończenie,potem plaża,wakacje,nowa szkoła...Ostatnio przez miesiąć nie jadłam kolacji i słodyczy,schudłam 2 kg ale przez ostatnie 3 dni mi to wróciło bo byłam na biwaku i troszkę się opychałam.Dzisiaj zjadłam bułkę z serkiem i wypiłam herbatę.(czarną)Po południu szkoczę do sklepu po zieloną herbatkę.Co mam robić aby schudnąć to pieprzone 8?!Ryczeć mi się chcę już od tego,że jestem taka gruba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
ja tez jestem w ostatniej klasie gim. Fajnie ze chcesz zrzucic ale nie za duzo? Twoje BMI wynosi troszke ponad 21.Ja tez mam 16 lat waze 67 i chce 62 zeby bylo idealnie:) nie placz tylko ćwicz...brzuszki, przysiady skakanki i pij CZERWONA herbatke! Ja lecem na podbój sklepów musze kupić jakies ladne rybaczki dzinsowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Wiesz inez...ja też mam zamiar kupić sobie ryaczki dżinsowe i muszę jeszcze kiedys podskoczyć do fryzjera i w ogóle zmienić coś w swoim życiu.Myślę,że u mnie 51kg to będzie idealnie.Bałagam trzymaj za mnie kciuki.A co myślisz o tańcu?Wkładam słuchawki na uszy i sobie tańczę u siebie w pokoju.Myślisz,że pomoże troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłąm ze szkoły. miałam sprawdzian z angielskiego.myśle że napisałam na 5. rano zjadłam dwie kanapki na pieczywie wasa, teraz zjadłam kilka kopytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez przed chwilą wróciłam;p zjadłam dzisiaj dwie kanapki(malutkie-naprawde )z serem;] i byłke suchą;] a teraz zjem połowy kiełbaski z ketchupem i kromke chleba:)( taki mój obiadzik ;p) pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na spacer z koleżanką, jakieś 3-4 km, a może namówie ją na rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez..
audreysieodchudza mysle ze to dobry pomysl z tym tancem:) Gratulacje widze ze Wy lepiej wytrzymujecie niz ja: sniadanie:platki z mlekiem II sniadanie:jogurt naturalny z platkami obiad:3 lyzki kaszy gryczanej kawalek ogorka z solą i rybka baaardzo mocno rozgotowana tak ze sie az porozchrzaniala na male kawalki: Mam zamiar zjesc: podwieczorek: jablko pieczone albo surowe? Ktore ma mniej kalorii? kolacja: bulka grahamka z pomidorem moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się narazie jako tako trzymam:) ale słodkiego na pewno nie będzie przez najbliższy miesiąc tzn tak sobie postanowiłam juz ich nie jem od 6.05.2008 xD zobaczymy mam nadzieję ze dam radę:) teraz mykam do kościólka na majowe bo juz w czerwcu bierzmowanie :p a później z koleżanka na rower ;] może znowu 12 km przejedziemy ;)) powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąśnie wróciłąm. przejechałam z koleżanką dobre 10 km, a moze i troche więcej, wieczorem mamy zamiar zrobić powtórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz posprzątam u mnie w pokoju. mam taki bałagam, ze ubrania same z szafki wylatują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
A ja dzisiaj rano bułka z serkiem,obiad musli z jogurtem bez cukru,na podwieczorem MUSIAŁAM zjeść u ciotki kawałek babki i jedno ferrero rocher.Teraz na kolację 3 rzotkiewki.Myślicie,że aż tak źle?Wiem...ta babka ale nie miałam wyjścia.Byłam na spacerku i tańczę sobie.Teraz zielona herbatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
Sylwia naprawde brawo! audreysieodchudza: nie! nie jest zle..3 rzodkiewki na kolacje.Nie jestes glodna? U mnie wszystko tak jak planowalam,ale bulke z pomidorem zjadlam o 19:20 bo bylam na majowce:( Myslicie ze jak pojde spac po 11 to nie bedzie efektow ubocznych? A i jutro jajeczniczka z 3 jajek na sniadanie i dwie kromki ciemnego chleba bez masla myslicie ze jest ok? Pliiis odp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
A zjadłam przed chwilą surowego ogórka.Nie jestem głodna.Piję teraz kolejną herbtę zioloną.Takie sniadanko myślę,że dobre.Troszkę tłustę ale jeśli jajecznica bez boczku to ok.Śniadanie może być kaloryczne.Sama często też tak robie,że wieczorkiem jeszcze coś jem i poprostu kłade się później.Tylko do tego czasu trzeba by cos robić bo siedząc bezczynnie nic się nie spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dużo pijecie zielonej herbaty! A czerwona nie jest lepsza?? Bo właśnie się nie z nam i nie wiem co pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
To chyba bez różnicy.I zieolna i czerwona to dobre herbatki przy odchudzaniu.Zielona chyba troszkę bardziej delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co one dają?? Spalają tkankę czy wspomagają prcę jelit?? Przyspieszają metabolizm czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
ja mysle ze czerwona chyba lepsza,ale nie wiem.Ja wlasnie teraz ja pije;] oj chyba ta moja jajecznica to za bardzo kaloryczna.A Wy co jutro konsumujecie na sniadanko?Ja drugi posilek bede mogla zjesc dopiero po 12;/ bo mam egzami z bierzmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
czerwona nazywana jest zabojca tluszczu a zielona oczyszcza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1226
Hej wszystkim!! jestem nowa i zaczynam sie odchudzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×