Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

na to chyba nie ma rady..bo jak byłam dzisiaj u babci po roku...to wpychała we mnie wszystko dlatego zjadła te trzy kawąlki babki i trzy klopsiki..;(( ale od jutra tak na poważnie!! i będę unikała takich imprez;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
uuu to faktycznie imprezki macie....Trzeba się najeść.Ale na pewno będą owoce i jakieś sałatki.Nie opychajcie się ziemniakami i ciastami.Mięsa dozwolone.Ale jak zaczniecie słodycze próbować to ciężko będzie skończyć.Chyba,że dacie sobie jeden dzień...i sobie po świętujecie a od poniedziałku jechane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Bo jak się zacznie to już katastrofa...Ja to np.jak już zjem kostkę czekolady to muszę jeszcze ze 3.Słodzyczom mówimy definitywnie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
Dokładnie.:)Jutro rano biegam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUTRO rano to będe w kościele, a później do późna na komunia. cięzkie to nasze życie odchudzających :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś spacerek, prace domowe i rowerek + ćwiczenia. No to ruchu dużo ale jedzonka dziś też było sporo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wymiary talia 78 lydka 38 pas(brzuch)-88 biodra- 97 udo 56 reka miedzy ramieniem a łokciem 28 biust 78 mam 166 cm wzrostu waze 65 kg i chce schudnacc 10-15kg co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia widze że mamy podobne wymiary (oprócz wzrostu) ja mam 158 waże 62, a chce ok. 54. musisz dużo cwiczyć, mniej jeść. nie jeść słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodyczy moge wogole niejesc lubie siatkowke jak myślisz udało by mi sie zrzucic z 7 kg do połowy czerwca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audreysięodchudza
No dziewczyny!Nie obrzerajmy się.Ja nawet na brzuszki nie mam siły po tym spacerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacjii
hej! Moge się przyłączyć? Mam 16 lat. 177 i 66 kg :(( Musze schudnąc... od prawie 2 tyg, jestem na diecie.. Codziennie robię ok 200 poł-brzuszków i kilka innych ćwiczeń chciałabym schudnąc z 6 kg do wakacjii! Moj jadłospis :D: rano fitella bez mleka- ok 170 kcal pozniej obiad.. nie wiem ile kcal.. zazwyczaj jest to kotle i 2 ziemniaki wieczorem przed 18.00 jem jogurt 100 kcal no i Tak od 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka co tam u was? ja dziś jakoś głodna nie jestem więc na rano pije tylko czerwoną herbatkę. A wy ile razy na dzień pijecie czerwona tea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że nieźle ci idzie! Na pewno ci się uda schudnąć 6kg ja mam zamiar zrzucić 8kg ale już 1kg mam za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaa17
najlepiej zmienic tryb życia na zdrowy i tego caly czas sie trzymac. A nie zameczac sie dietami..raz chudnąc raz tyć. to raczej nie jest dobre dla organizmu.. patrzec co sie je i ćwiczyc 2 razy w tygodniu:) aha i slyszalam ze dopiero po 5 dniach ( jak juz sie zacznie mniej jesc) to dopiero spala sie tluszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja tez mam dzis uroczystosc rodzinna, mojej mamy urodziny;( sniadanko:salatka(jajka,kukurydza.ogorki,makaron i smietana) wiem..masakra po 12: jogurt naturalny z platkami i BOOOMBA: kawalek piernika i 3 kawalki makowca kupionego. Az tak zle jak mi sie wydaje?:( od wt zaczynam plan 14 dni fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dzisiaj mam taką mEgaa ochote na chipsy i chyba je kupie i zjem:( a od jutra postanowiłam zrobić chociaż 3 dniowa głodówkę bo chce oczyścić troche organizm i mzoe uda mi się schudnąć ;)) bo bie wiem ile wytrzymam bez jedzenia;] chciałabym ogólnie tydzień.. moja koleżanka piła przez dwa tygodnie tylko wod i schudła...20 kg:) i trzyma tą wage;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji
nie dałabym rady 2 tyg na samej wodzie :O Az dziwne ze waga sie utrzymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
Ja dziś zjedłam kromke z masłem i polędwicą i połowe dużego jabłka i właśnie szykuje sie do obiadku.. ( 1,5 gałki ziemniaków, mięso gotowane ( podudziec) i sałatka ) potem jakieś jabłuszko albo kromeczka przed 17 moze być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
Ja kiedyś zrobiłam 1 dniową głodówke ( sama woda czy herbata ) na następny dzień rano wymiotowałam i miałam 3x wiekszy apetyt. i na nic sie to zdało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednodniowe nic nie dają:) przynajmniej 3dni trzeba:) a Ona naprawdę tyle schudła i nic od tamtego czasu nie przytyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×