Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość Do Sylwii 1992
po Twoich wypowiedziach mam wrażenie że jesteś różową sylwusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem brunetka i nie nawidze rózowego koloru. gdybym była tamta to nie musialabym sie odchudzac, nie mialabym z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie coś na temat , czy slim figura czy jakoś tak daje jakieś efekty w odchudzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSZ DUPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja joż dziś przebiegłam prawie 5 km, zrobiłam 101 brzuszków, więc moge troche sobie posiedziec teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSZ DUPE
101? aha to fakt sporo ;) jakbyś zrobiła 100 to by była porażka :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSZ DUPE
jestes taka tępa czy tylko udajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak uwsażacie czy pić dużo wody czy nie? jedni mówią zetak, drudzy że nie, bo dużo witamin wypłukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sylwii 1992
chodziło mi bardziej o styl myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
hej.Mam nadzieje ze mnie przymiecie:). Do Sylwia 1992: przeczytalam wszystkie twoje wypowiedzi i na pewno nie jestes tępa czy tam jak inni mowia!Jestes bardzo wytrwala osoba! i trzymaj sie tego.Ktos wczesniej napisal ze 1 kg w 3 4 dni.To chyba nieprawda.JA mysle ze 1 kg na tydzien to jets prawidlowo. Ja mam 16 lat 172 cm wzrostu i 67 kg. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze przyjme cię do mego topiku. tylku tu nie chce żeby ktos pisał że ktos jest głupi, albo zebyśmy się nie odchudzały bo coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
co myslisz o mojej wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że nie jesteś głupia!! Nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majonezowa
Witam, ja tu nowa. Ale trochę mam już doświadczeń. Wody należy pić ok. 8 szklanek dzienie, co daje +/- 1,5 litra. Woda mineralna jest zdrowa, bardzo naturalna więc jej picie nie zaszkodzi. Poza tym pijąc można oszukać uczucie głodu, jakby nie było, choć trochę. Ale poza wodą ja polecam herbatę zieloną i czerwoną- wspomagają, a i organizm oczyszczają z toksyn. Tylko nie za dużo, w tym młodym wieku trzeba uważać :) Ze wspomagaczy jeszcze są fajne plasterki do przyklejania, odchudzające, tzn. wspomagające odchudzanie poprzez wydzielanie substancji zmniejszających łaknienie i ułatwiające spalanie. Bo ja wolę unikać chemii w postaci tabletek, więc jeśli już to plastry. No i ruch to podstawa, ja jak mi się nie chce biegać po parku moim to ruszam choćby na szybki spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ma sprawdzian z historii więc duzo nie pisze dziś. więc sory, korci mnie żeby coś teraz zjeść ale musze sobie jakoś poradzić i nie jeść juz nic dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
a mozesz podac nazwę tych plasterków??:) ja narazie dobrze się trzymam:) nie jadłam dzisiaj nic słodkiego tylko zdroweee rzeczy ;] i przejechałam 12km na rowerze ;] powodzenia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
ja bylam na spacerku:) Sylwia mysle ze troszke powinnas zrzucic,ale tez nie duzo.I ruch= klucz do sukcesu,ja jeszcze niedawno wazylam 68 naprawde nic nie robilam i 1 kg spadło:)a co myslicie o rzuciu gumy? mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaaaaaaaa
nie śpimy ;p tylko you can dance ogladam xD a żucie gumy,..mysle ze mozna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez...
ale fajnie:D ej sluchajcie nie wiem jak Wy,ale mi sie nie chce katowac roznymi dietami.Stawiam na ruch:),niejedzienie po 18 i lekkie przekaski,ale ja mam ten problem ze lubie jesc czesto myslicie ze to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×