Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

kurcze, a ja nie mam nic do picia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijecie? :( to poczekajcie na mnie ... ja skocze do sklepu po Reddsa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja sie dzis nie odwaze:D moze innym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pozostane przy zielonej herbacie z cytryną, w koncu jutro ide dzieci uczyc od rana, to musze byc w dobrym stanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowie....:) Malinowa ale widzisz ja w Gdansku czy w ogole nad morzem to nie wiem gdzie jak i co...Nawet jak bym prace znalazla to jak ja tam jakies mieszkanie znajde :-0 Dzis to pesymistycznie jestem nastawiona do wszystkiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie za wszystkie piekne, któy zdjęcia pokazały:) i pięknych też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza Kochanie prosze cie nie smutaj sie, no ja chce sie wybrac na wakacje do gdanska, chce wynajac mieszkanie/ pokoj mam juz jedna osobe no i pytam sie jeszcze kolezanek zeby wiesz taniej za lokum wyszlo,a ty w krakowie nic nie zalatwisz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bym zalatwila... :-( Malinowa ja dzis nie potrafie myslec racjonalnie ...... :-( Jak sie jebie to wszystko na raz...myslalam ze juz sie ulozylo a teraz sie okazuje ze jeszcze jakis miesiac musze tu byc... :-( :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
http://tnij.org/a5lg dobra aniołki moje, ja wrzucam swoją fotę:P możecie sobie oberzec. nie wstydze się tego jak wygladam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek -> tyle razy mowilam przy Tobie gdzie mieszkam ... ehh Ci mężczyćni :P ale i tak zapraszam :D takiego ciasteczka się tak latwo nie przepuszcza :P:P ok, wróciłam, ostatniego reddsa ze sklepu wzięłam, jeszcze niemiła pani nie odpowiedziala mi "dobranoc" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×