Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Mala czarna intryguje mnie ta twoja praca :P :D nie mam pojecia.......przyznawaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w ambasadzie jakiegoś kraju w polsce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna loooollll!!!!!!! :D :D super !!!!! jak ta prace znalazlas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie chcialam ostatnio postawic pare dziewczyn na trasie bo to podobniez dochodowe jest bylabym pierwsza alfonsica;);)abo burdel mama....;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo, to ty męża masz? to ile masz latek;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę:) ja w sumie też mogłabym się już powoli zabrać za jakieś weselisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie:d ja to chcialabym byc przedstawicielka jakiejs dobrej firmy lub zajmowac sie sprawami importu i eksportu tej firmy, bym latala z walizeczka w bialej bluzeczce, spotykala sie z przedstawicielami innych firm w innych krajach ukladala umowy i takie tam ach och ach;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladkaaa haha :D :D :D mialabys niezla kase na :classic_cool: Wiecie co przypomnialam sobie ze pieniadze mi sie snily...duzo pieniedzy tylko kurcze nie pamietam dokladnie kontekstu o co chodzilo :-0 Albo zostane doszczetnie bez grosza albo w koncu sie wzbogace hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze - dostać - wydatki wielkie - fałszywe mieć - utracisz spadek należny - znaleźć - szczęście w grze - dużo pieniędzy widzieć - niespodziewane bogactwo - liczyć - dużo będziesz zarabiał - zgubić - praca nie uda ci się - wydawać - masz na widoku duże dochody - wypożyczać innym - troski i kłopoty Pieniężne interesy robić - przyrost rodziny OMG to bylo w senniku tylko dokladnie nie wiem co mnie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4000 extra? mi się to nigdy nie zdarzyło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobistyczna mysz
ja zem ci jest naj...naj...naj... i naj.... koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×