Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

hurtownia, akcesoria meblowe. mam ze wspolasem ale prauje u nas 17 osób wiec chyba nie jest tak zle. w tych czasach wykształcenie nie gwarantuje dobrej pracy, czerowne układy i zatrodnianie po znajomosci skonczyło sie. przyznam w podstawówce nie byłem gwiazda jesli chodiz o nauke, ale jak teraz spotykam laski co miały smae 5 tki i pracuja w chipermarketach na kasach to wybaczcie, i co im dało to ich wykształcenie robote w spozywczaku za 15 pln w niedziele i swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka prawda ja tez znam ludzi po studiach co zyja marnie a takich ktorzy pokombinowali i maja duza kase...takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety takie czasy ja koncze szkole i wcale nie swiadczy o tym ze bede miala lepsza prace niestety.Mysle bardziej o czym swoim oczywiscie tez ze wspolnikiem zobaczymy co nam z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego moj brat po licencjacie dalej nie poszedl bo stwierdzil ze to nie ma sensu to o czym piszemy jest w ksiazce Bogaty ojciec biedny ojciec Kawasakiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska zawsze mowiła idz na studia bedzie dobra praca pfff jaka w urzedzie miejkim za 1500 pln, zero przyszłosci i mozliwosci rozwoju. handel moi dordzy to jest to. czym bycsie nei handlowali na własna reke t ozawsze zarobicie te 2 tys, a od tego sie zaczyna. pozniej jedzie sie za granic szuka atrakcyjniejszych cen w hurtowniach, a jak ruszy lepiej to w samolot i do chin a tam przbitka z 80 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam przykałd kumpel był z laska w uk, ona była tu fryzjerka pojechali tam popracowali rok i worcili ale z busem załadowantynm jakimis grzebieniami i nozyczkami (przybory fryzjerskie) teraz maja 4 przedstawicieli małe pomieszcznie i woza po zakładach i sprzedaja roze pierdoły, zle im sie nie powodzi zmieiaja podobno lokal na wiekszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz wszystko jest choooja warte...cale zycie...Jak sie nie przebijesz to jestes zwyklym szarakiem od gownianej roboty za gowniana kase.....Zwlaszcz jak nie masz plecow albo wtyk czy tez ustawionych rodzicow.Samemu trudno zaistniec aczkolwiek sie zdaza :d Ja podziwiam takie osoby .....I poki co mysle ze jeszcze cos mi sie uda w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie wiem o czym piszesz moja ciotka sprowadza ciuch z francji i jak cos nie pojdzie u niej na Tuszynie czy na Ptaku to na allegro i biznes sie kreci jest na nowe auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby miec pieniadze trzeba kombinowac albo miec wyobrazenie...albo bogatych rodzicow lub znajomosci ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko trzeba probowac...bo prawda jest taka,ze jak ktos jest na tyle odwazny to ma duze szanse....bo sie nie boi,trzeba nie raz skoczyc w gleboka wode,albo sie utopisz albo poplyniesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza mylisz sie teraz nie ma układów, układy były kiedys, no chyba ze chcesz pracowac gdzies w jakims urzedzie to mzoe ciotka załtwi. teraz pryattne firmy stawiaja na pracownikow co ma na przynosic zyska a nie siedziec w firmi i dłubac w nosie bo tata jest kolega szefa. własnie przy takim mysleniu ludzie przesypiaja zycie i mowia ze plecy i te sprawy. wiesz jak ludzie sprawdzaja co jest na chodize na rynku, siadja na allegro na pare dni i lukaja na co jest popyt, co ludzie kupuja ilu jest chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza to nie tak ja mam uklady w miescie i co siedzialam jako urzedniczka za 2 tys i co z tego jak codziennie to samo taka monotonia jak sie komus to podoba to tak siedzi do usranej smierci.Ja odeszlam to dopiero rodzina mnie wyklala ze taka dobra ciepla posadke odzucilam i caly czas mi to wymawiaja a ja powiedzialam tylko tyle ze nie bede robalem i robila tego co mi nie przynosci zadnej satysfakcji czy zadowolenia jak komos to pasuje to niech tam idzie ja chce byc spelniona w tym co robie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam takiego mlodego chlopaka.ojciec zostawi mu firme z dlugami a teraz ten chlopak pracuje 20 h na dobe ale kasy ma full trzeba w cos mocno wierzyc..no i swiete slowa Gejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra splywam do mojego loza bo mi zimno i spanie mnie bierze papa wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jakie pieniadze nie usicie otwierac jakiejs ogromnej korporacji.na poczatek styknie 30 tys, głup[ie stare autko w dobrym stanie za 4 tys. kompa złoma zeby tylko w nim smigał fpp-k albo wfmag, orginalna winde i cheja. teraz zatródniak podobno daje ludzim 12 tys na start jak chca otwirac działalnosc.a bióro mozesz miec na poczatku w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak nie raz osoby u ktorych pracowalam mnie bardzo chwalily i nagradzaly premia za to co robilam i wiem w czym jestem dobra i nie zamierzam dac zarobic komus na moich umiejetnosciach tylko ja ta kase bede brala do swej kieszeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie macie racje,Ale nie ma tak ze w ogole nie ma ukladow :-0 no sorry ja mam kumpla ktorego ojciec ma firme komputerowa i on sobie siedzi,wlasnie dlubie w nosie za biurkiem a kasa mu leci .Bo tatus dal prace ....polegajaca na siedzeniu i grzebaniu po necie...Moze i nie ma tylu ukladow co kiedys ale sa takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ak sie nie uda tródno, uda sie innym razem toz to tylko kasa, nie udało sie dzis uda sie jutro. głowa do góry i przedsiebie nie ma co sie dołowac i słuchac gadek typu a ze lipa a ze to a ze tamto. nie słuchajcie zamulenców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza papatki i dobrej nocy. A posredniak ma dawac 40 tys teraz slyszalam cos bo moj brat tam latal i byl na bierzaco auto jest lokal tez kom tym bardziej tylko pomysl sie teraz liczy w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza, nie ma co gadac ze ktos pracóje u tatusia. wiadoma sprawa ci sie powiedzie dzieci beda robiły u ciebie i przejam biznes. moj stary jest budowlancem. ja wszyskto zawdzieczam sobie jesli ochdzi o firme. a o jakich ty znajomosciach mowisz. rejestrujesz działalnosc szukasz klijetow sprzedajesz i działasz, zadne znajomosic nie sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×