Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Malinka hehe :D Obawiam sie ze te fotki by byly nie wyjsiowo-pokazowe z tej imprezy :D :D Ja nie bede cie namawiac do zdjec z dzisiejszej nocki bo na jakiegos zboczucha wyjde hehehe :D ja pytam to witaj w klubie ospalych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza i Delicious zycze wam laski milej zabawy na imprezach ja zaraz ide spac bo mnie tak glowa nawala ze juz nawet ibuprom nie pomaga:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie sie czego czepiać tylko moich ortografów, kozaczki korzystają z Mozilli i wielcy mi mistrzowie ortografii. nom wy to baby macie przejebane, macie te swoje cioty, śmigacie w stanikach, faceci was wykorzystują i robią z was kurewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trawnik ty nas juz nie obrazaj to ze mamy cioty to nie znaczy ze musimy smigac tez w stanikach wygodniej mi jest bez niego smigac:)A nikt mnie nie wykorzystuje bardziej bym powiedziala ze to zawsze szlo w druga strone w druga strone a z ta kurewka to juz masz przesrane przynajnuiej u mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, nie przesadzaj. to był skrót myślowy. chodzi mi o to ze facet może zaliczać se panny i jest ok, laska przespi sie z 2 on rozpapla to po całej dzielnicy i laska jest juz osiedlowa kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chodzenia bez stanika to chyba wiesz c ot ograwitacja i co moze zrobic z twoim biustem ( o ile masz cos wiecej nic b). a co co cioty i noszenia tej bielizy to chodziło mi o to ze to jest uciazliwe. ehh kawa na ławe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna sprawa ze wygodniej jest bez cyckonocza, nie nosze ale przecież to jest jasne ja k słonce. właśnie upał 35 st. a laski muszą nosić stanik na to koszulkę, spoko , wygodnie ?? przewiewnie ?? chyba ktos jebna focha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek a wiesz gdzie sie podziała ani pozdro600, a moze napizdza w klawiaturę pod innym nickiem?? a moze nawet jest tu je foto na którą bys postawił. która wygląda na tak a co by lubiła do wazonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta przenosnia fajna przenosnia u nas przynajmniej jest tak ze wiekszosc sie powiedzmy zna i tak jak jest dziwka tak samo jest meska dziwka nie slyszlaes o tym i tak samo jak wszyscy sie brzydza dziewczyn tego pokroju tak samo jest z facetami wiec roznicy nie ma zadnej.A z ja mam wiecej niz B i watpie zeby cos sie z nimi stalo bo jakos przez tyle lat nic sie nie dzieje:)Wiadmo te staniki jak trzeba to sie nosi a nie powiedzialabym ze to jest uciazliwe okres juz bardziej.Zapomniales jeszcze o calym okresie ciazy i porodzie to dopiero jest na pewno bardzo przyjemne i satysfakcjonujace.Ja jestem za tym ze jedno dziecko rodzi kobieta a drugie facet tylko ze wy nie przelibyscie porodu podobno tacy twardziele z was nie powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foch nikogo nie jebnal a ja do desek nie naleze a w upale nie nosze stanikow tylko same koszulki lub sukienki stanik zbedny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie naleze do osob ktore strzelaja focha czy sie obrazaja wole pogadac i sobie wszystko wyjasnic to nie odzywanie sie do drugiej osoby nie jest wyjsciem z sytuacj i ja tez to powiedzialam w przenosni. A ty co sie dzis nie bawidz sobota jest przeciez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mozna czegos komus nie wybaczyc a dalej z nim rozmawiac czy odpowadac na jego pytania zeby wybaczyc trzeba uslyszec magiczne slowo za to co napisales.Bo to nie byl zaden skrot myslowy moim zdaniem tylko wrzucenia nas do jednego wora z tymi puszczalskimi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedzial ze ta co sie z dwoma przespala to puszczalska chyba ze 2 jednej nocy to juz zmienia postac rzeczy.A ja mialam tylu ilu chcialam miec a ty ile miales kobiet w swoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:27 Zielak McTrawiak niezapominajka, nie przesadzaj. to był skrót myślowy. chodzi mi o to ze facet może zaliczać se panny i jest ok, laska przespi sie z 2 on rozpapla to po całej dzielnicy i laska jest juz osiedlowa k**wa. nie wiem jakas niegramotna dzisiaj jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozłożę na części pierwsze.... chodziło mi o to ze społecznie facet ma większe przyzwolenie na "zalicznaie lasek" panna moze zostac okrzyknięta k... po przespaniu sie z 2 kolesiami ( nie naraz) styknie ze pojdzie fama,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam jestes niegramotny pisales ze 2 to moze oznaczac jednego dnia lub dwoch narez mogla miec a nie ze wogole 2 miala chyba ze ma 15 lat to tez inaczej na nia patrza.Pisz wiecej szczegolow w swej wypowiedzi a nie teraz zganiasz na mnie wine zamiast elegancko przeprosic za obrazanie naszej plci.Ciesz sie ze ty tego nie musisz przechodzic co my bo bys pewnie nie dal rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh moje zatwardzenie przy waszym porodzie to pryszcz. nie czepiaj sie szczegółów. jasna sprawa ze chodziło mi o 2 partnerów w zyciu, przeciez temu cie zapytałem ilu miałas, myslałas ze pytam ilu miałas naraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×