Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

palenie to bardzo brzydki naług, za bardzo nie pachnie od laske co jaraja szlugi. ale to my nie palacy wybralismy gorzej, bo w wiekszosci knajp ludzie jaraja i człwoeik wraca do domu przesiakniety szlugami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ktos nie ma partnera? proste.....albo chce pobyc chwile solo i sie wyszalec albo odoczywa po jakims toxycznym zwiazku albo nie trafia na odpowiedniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok lasencje jesli ochi o sex, na jaka pozycje bycie sie nigdy nie zgodziły. sa rzeczy ktorych byscie nie zrobiły albo po 1 probie macie juz dosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak uwazasz ze to takie nieeleganckie pisac ty paszteciaro to lepiej co pisac jak ktos wkleja fotka jakas nieciekawa co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie pachnie zbyt ladnie chociaz zalezy ile kto pali i jak o siebie dba .Tyton zawsze sie czuje natomiast jesli palisz malo ,szorujesz zeby 3 razy na dzien i zresz nalogowo mietowe gumy to nie jest tragedia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo daj kielicha tego cuda :D ja nie mam pozycji chyba na ktora bym sie nie zgodzila....zreszta ze stalym partnerem experymenty i urozmajcenia lozkowe sa tylko pozytywem ja tam jestem na to otwarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycja nie odzuca mnie zadna.Sex analny u mnie nie wchodzi w rachube .A ja siedze w domu bo jutro musze trzezwo myslec mam spotkanie z promotorka na temat mojej prawie napisanej pracy i wolalabym sie jej wczorajsza nie pokazywac bu bym miala na obronie przesrane:) A ty czymu sam sziedzisz w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska nati
Zielak nie rob trzody:o jestes cham prostak i prymityw, walisz byki w co drugim slowie:o skonczyles chociaz podstawowke?:o czy ziolo wypalilo wszystkie komorki?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeko 👄 ja siedze w domu bo bolal mnie leb po wczorajszym piciu a poza tym nie mam teraz faceta>Fajni koledzy albo w pracy albo zajeci swoimi pannami,z kumpela nie ma sensyu siedziec w nocy a facet ktory mnie zaprosil na wieczor ma na celu tylko sex bo ma swoja panne wiec podziekowalm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wale byki bo staram sie pisac czybko. mam licnecjata, załuje ze go zrobiłęmbo to strata czasu a o błedy sie nie martwie bo takie łosie i zera jak ty napizdzaja u mnie za 2 tys i pilnuja zeby wszystko było cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu bo mi sie niepodobalo i nie przynosilo mi zadnej przyjemnosci a nie o to chodzi zeby jedna osoba miala ucieche a druga sie meczyla nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka dlaczego ciezkie do opisania ? Co to jest nalanie zielniak? A co ty za biznes prowadzisz ze masz ludzi od poprawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zielak jaki to biznes masz ze ludzie u ciebie pracuja ? 2 tys .....moze ja bym sie zatrudnila bo szukam pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka dobry ten cin cin z sophia ja mieszam sophie z szampanem na pacz i wkrawam do tego owoce sieka jak ta lala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×