Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

temat dla mnie bardzo drazliwy..moj ojciec ma firme i moj brat tam pracuje...siedzi i nic nie robi...oddzielnie ma placone na paliwo szkole telefon i takie pierdoly-i oczywiscie pensja odzielnie wiec a wiem swoje na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czekoladka jak ktos widzi to na wlasne oczy to wie jak jest naprawde.I nie dziwie sie ze jest to dla ciebie drazliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra bo ja wstaje o 8 do szkoly a tu juz pierwsza zmykam dobranoc i dzieki zielniaku za kilka dobrych rozwiazan na znalezienie rodzaju biznesu w ktory mam wejsc pewnie cos mi sie jeszcze przysni na ten temat znajac zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to normalnie jak widze ta cala sytuacje to bierze jasny chu*j.ale coz idzie to w nastepne potomstwo.juz dawno jest zalozone ze firma bedze na mnie(jak tylko skoncze 18 lat) bo podobniez moi bracia sa prozni..tylko ze jak ja bym dostawala od zycia full wypas to tez bym byla prozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ty nie dostajesz od zycia ful wypas tak jak oni nie rozumiem tego ze oni maja wszystko i sa prozni a ty to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielak McTrawiak ---> nie ma układów? hehehe :D Chłopie, wejdź w jakiś poważniejszy biznes niż handelek zawiasami i klamkami do szafek :D to dopiero zobaczysz jakie są układy :D Są takie branże, gdzie bez ostrego smarowania na początek i trochę w trakcie w ogóle nie pojedziesz, nie przebijesz się, a nawet jak ci pozwolą się przebić, to wykończą prędzej czy później i tak pójdziesz z torbami, że do branży już nie wrócisz :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja oczywiscie mam zapewniony wyskoi stan zycia i wogole ale ja nie ciagne kase tak jak oni ,,do bolu" jak to sie mowi.ja wole do czegos sama dojsc a nie miec tabliczke przylepiona ze mialam dobry start i wszystko zalawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzę to chlańsko :D ale nicka niestety nie i jakoś nie mogę Cię dokładnie zidentyfikować, no trudno ;) a ostatnio też bardzo mało tu siedzę, od ok. 1,5 m-ca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
w sumie to mnie nie dziwi, ze nie kojarzysz, bo wystepowalam pod roznymi :D trudno :P jakos to chyba przezyje ;-) weszlam dzis z czystej ciekawosci po powrocie z juwenaliow i az mi sie wierzyc nie chce, ze zastalam jakies znajome twarze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
nie wiem, kiedy, ale z pewnoscia predzej niz za kolejne pol roku ;-) ostatnio w sumie jestem na odwyku [dzisiejsze sie nie liczy :P] wstepnie mozemy sie umowic na wtorek. w srode z rana mam wazne spotkanie z klientem i przyda mi sie troche "humorku" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodayka
mnie szukac nie trzeba ;-) sama sie pojawie jak nadejdzie czas :D a tymczasem spadam, bo lata juz nie te...:o ;-) kosmatych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :D jaki zajebisty dzien :d ciepło jak w środku lata:) i słonce mnie obudziło, bo mam okna od wschodu :) lalallalalalala :D:D no i widzę, że parę ciekawych dyskusji mnie ominęło :) buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochany no chyba cie dosłownie nie doceniam;) ty znowu tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty dwa etaty na tym kafe wyrobisz;)) a rozmowny jak zawsze;) a tak to co mi ciekawego powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa 😘, no chyba sporo nas ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka ---> Tez z łodzi w takim razie? Zieleniak --- > nie jestem mała mam 172 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel 70b-----> pniie kolego nie chandluje tylko kalmkami i zawiasami po krotec przedstaiw grópe towarowa. uchwyty, zawiasy, prowadnice, nogi, carga, relingi, metaboxy, zamki, systemy drzwi przesuwnych,listwy blatowe, listwy wieńczące, obrzeża ABS i PCV, złącza, wkręty, kleje, halogeny i transformatory, kosze obrotowe, wiele innych niezbędnych materiałów. płyty i blaty, fornty wstegi. nie wie mczy czytałes wszystko co pisąłem ale pracuje u nas 17 osób, udało mi sie juz zamieszkac w włąsnym domu (nie bloku) o wielkosic dochodzu nie bede pisałe, ale ze wspolnikiem zmieniamy auta i raczej beda to merce w cenie około 350 tys sztuka, wiec nie mowi mi ze dohody naszej firmy sa małe, bo juz jestesmy bardzo liczaa sie firma w regionie. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze masz na mysli brazne energetyczne, ktores nieraz bywaja strategicznym intetesem kraju, ale to racej nie jest osiagane al zwykłych ludzi tylko dla czerwonych ktorzy kiedys kiedys usiedli na ciepłym stołku i prali cudza kase inwestujac w energetyke, handel stala i tkaie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemanko wszystkim ...Ale jestem dzis przytrzymana ,masakra.......ledwo na oczy patrze...pije juz druga kawe i nie moge sie dobudzic .Szok! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×