Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Ja znów bez słońca nie mogę żyć. Jak tylko jest od razu mi się humor poprawia :). Dlaczego nie lubisz słońca Ju? Ma to jakieś podłoże zdrowotne, czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze gracie, czy zeszliście na inny temat? u mnie już po pierwszym deszczu, słabo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju... Śląsk:D Frk, jak wieść gminna niesie jesteś zaj**************biście przystojny:D:D:D A może nie o przystojność chodziło :classic_cool: Ja tez lubie słońce.. ale nie za dużo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, za mało światła jest przyczyną depresji zimowej, moze dlatego masz zmniejszone potrzeby seksualne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opalony też nie lubię być, bo moja skóra źle na to reaguje. Co do ciemności - tam gdzie teraz jestem, też zawsze jest ciemno, ale to z musu. Bo ja ciemności nie lubię, choć oczywiście to nic złego ją lubić, wampirki tak mają :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słońce jak nie wiem co :) I dodaje energii, jakby mnie i tak nie nosiło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest pięknie, słonecznie i cieplutko!!! wiec nie straszcie mnie chmurkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju.. nie:D:D Ona jest psychologiem:P ale za to wybrala specjalizacje sądową oraz negocjacje:D Samica i zyjesz dzisiaj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez przesady.. z Warszawy jedzie jakieś 2,5 h a potem musi zlapać busa/tramwaj i jedzie 30 min. Tylko po prostu czasowo i finansowo sie nie wyrobi:D Do Krakowa mam niedaleko, bo busiki jeżdża autostradą:D Ju.. Ty masz jakies dziwne wieści na temat Komicznego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest zdecydowanie za silny bastion z poludnia :P wiec ja musze za dwudziestu robic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, rozumiem, że byś mnie przenocował, czy dobrze myślę? " Jasne :). A u mnie jakaś burza chyba będzie bo się wiatr zerwał :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
Czy pracujecie w swoim zawodzie ? i jaki to zawod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie pracuje. Zawód wyuczony, to księgowy. A pracuje obecnie jako pracownik fizyczny. Ale w tej chwili i tak bym się na księgowego nie nadawał, bo niewiele już pamiętam, zresztą przepisy ciągle się zmieniają. A tak na koniec, nie znoszę papierkowej roboty :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie leje i chłodnawo.. a w domu zimno jak jasny gwint:O Nie nie pracuję, a jestem prawnikiem (nie cierpie prawa!!:P). A teraz to jestem na L4 i nic nie robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefrytowejj
Cięzko jest na prawie ? Ja mam teraz mature i sie na prawo wybieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest ciepluteńko :D słonko swieci ptaszki śpiewają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×