Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"A kto nie pływa?????O_O" Ja od jakiegoś roku już nie. A miałem tego kilkadziesiąt GB, pewnie blisko 100. Ale teraz preferuje darmowe rozwiązania, albo zakup płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczko, o to mi chodzi, że całą muzykę mam ściągnieta i zapisana na dysku, swoim dysku:D Ok, cos poszukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal widze że mamy podobny gust " Mój gust muzyczny, to jedna z niewielu rzeczy, których się nie wstydzę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
To mi też coś wrzućcie.🌻 Ale coś naprawdę porywającego poproszę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moja ulubiona to Human Clay ale wszystkie są super " Dokładnie, wszystkie. Coś w podobnych klimatach, choć nie do końca to Bush i Silverchair (polecam ich pierwszą płytę - Frogstomp, jest taka surowa, ale to w sumie 15-latkowie nagrywali). Lubię też HIM (pierwsze dwie płyty) z nowych odkryć to Wolfmother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Szukający:D:D:D die toten hosen...Lubię ich. Skąd wiedziałeś? Dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Nefrytka, no wiem. Ale są wersje ulubione i ulubieńsze.:D Brzydalu, dzięki. Podoba mi się.:) Zeppelinów lubię, ale nie słucham, bo nie mam jak (nie mogę ściągać muzyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Szukający, czyżbyś się wzruszył?:) Faceci nie płaczą.:D A co Ty lubisz? Samiczka, dzięki - tylko się nie zakochaj. Swoją drogą, swoje byś pokazała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja się będę urywał. Tylko skończę słuchać Since I've been Loving you :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju.....
Brzydalku, nie słuchaj. Kochaj.:) Ale szczęśliwie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka no szoooooook cię lubię jeszcze bardziej:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/gothic/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html Ju ja słucham wszystkiego takie pozostałości zawodowe:) muzyka zalezy od przeznaczenia inna do totalnej rozrywki, inna do relaksu, inna jako podkład (moje ulubione słowo:) muzyczny pod inne czynności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie..cóz przyznam sie że tez tak mam z muzyka:D Ja jeszcze uwielbiam muzyke filmową bowiem tam znajdują sie takie perełki że głowa boli.. muzyka do Conana, Gladiator, Blade Runner, 1492, Requiem for a dream, The Fountain... to tylko wierzchołek góry lodowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×