Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

No jasne, że przez kafe. No i przez to, że nie mam na razie nic bardziej konstruktywnego do roboty, niż siedzenie przed kompem. A może inaczej, mam, ale na razie nie jestem w stanie tego zrobić. No i tak się pomału wciągam w kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Własnie, Brzydalku. Zmień pracę - będzie Ci łatwiej zapomnieć.:D Ja kontakt urwałam, wciągnęłam się w kafe - i już nie myślę.:) Tylko że chyba na Was przelałam uczucia...:o Przedwczoraj byłam z facetem, a cały czas myślałam, co się u Was dzieje:( Powiedzcie szczerze, powinnam odejść, prawda? Bo Was zamęczę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nic, zupełnie nic. Pesia, a Ty dalej głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówisz? hmmm.... pewnie masz rację.... :P ale wyraźnie czuję jeszcze coś innego .... głód :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To się wyrwij z pracy na chwilkę po jakąś bułkę i serek. A macie przeprę na lunch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
*przerwę:o Pesia pewnie zajada już, aż jej się uszy trzęsą:P Kotka, jak Twoje plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...mam jeszcze jabłko ..... zaraz je wszamam ;) nie wiem co mi się dzieje ale zaczyna mnie to martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątka ...czesc ;) masz coś dobrego do jedzenia ? kurcze...jakiegoś angielskiego pączka ? ;) mniam..... pyszności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz farta obiadek gotuję a angielskich pączków nie tykam w ogóle pączków nie tykam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.... smakują mi ogromnie wiesz.... :O lubię wszystko co niezdrowe :O tuczące :O echh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjny polski schaboszczak :D z ziemniaczorami i kiszoną kapustą :D:D oj leczo bym wtrącił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jedzą same niezdrowe rzeczy ;) no tak ...faktycznie polski obiadek haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zmień pracę - będzie Ci łatwiej zapomnieć. " Akurat w tym względzie to nic by nie zmieniło, bo i tak prawie się nie widujemy, a jeśli już to ostatnio z daleka. Równie dobrze mogę na nią trafić na ulicy. No i znów przypomniałem sobie, dlaczego ją kocham. Nie, żebym jakoś specjalnie zapomniał. Wystarczyła niecała godzinka "rozmowy" na GG. Musiałem się do niej odezwać, po prostu musiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedzcie szczerze, powinnam odejść, prawda? Bo Was zamęczę." Raczej powinnaś ograniczyć kafe, ale nie z tego powodu, o którym napisałaś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mi na niej zależy, nie tylko jak na kobiecie. Także jak na osobie, człowieku. Ja naprawdę nie chcę z nią zerwać kontaktu, choć wiem, że tak byłoby najłatwiej, może najlepiej (ale tego to już tak do końca to nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×