Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

"Massimo sie dowiedział, że Nick jest jego synem" No widzisz, a ja to przegapiłem :o , ale dzięki Tobie juz nie muszę oglądać w tym tygodniu, bo wszystko wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, porządkować życia to ja nie chcę jeszcze, ale po prostu urwać wszystkie więzi, jakie mnie jeszcze trzymają z tym miastem. Spróbuję się gdzieś zaaklimatyzowac na parę miesięcy. Potem albo powrót, albo coś nowego. Ale pisz, co u Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskończoność końca
Jesienią przeprowadzam się na wieś, p. Justyna. Trzeba chałupę wykończyć. Jak się przeprwadzę na wieś, zaproszę Cię w gości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Fakt, trzeba skończyć, jak się zaczęło. Dziękuję za zaproszenie (już awansem) - ale czy Ty się nie boisz gościć obcą osobę...może jakimś zboczuchem jestem, co? nie przeszło Ci to przez myśl?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogel mogel i brzytwa Oackhama
A jesteś zboczuchem, p. Justynooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, kobiecie nie wypada... W zupełności wystarczy, że męzczynza świetnie wciela się w rolę zboczeńca. Ale kto wie, Psełdonimie, co się dzieje w głowie kobiety w Twoim towarzystwie...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieceirpliwość u złośniczki ... ? hehe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wystraszyłam.:(:(:( Zawsze wszystko muszę schrzanić. Przepraszam.:(:(:( Lepiej pójde precz, bo same szkody robię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ju...:) Przecież Ty nikogo nie straszysz kobietko:) Bardzo mi się podoba pomysł Brzydala na telenowelę- ja mogę być statystą będę zamiatać w oddaaaaaali wielką miotłą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Czarodziejko:)🖐️ Myślę, że Ty dostaniesz rolę dobrej wróżki.:) Przecież nie złej czarownicy.:P Fatalnie się czuję, mam wrażenie, że zaraz zemdleję... Poszłabym się przewietrzyć, ale sie boję, że padnę. Więc chyba lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje?? może od temperatury?? albo ciśnienie niskie - to połóż się na chwilkę i odpocznij Ju... albo przewietrz się ale na balkonie jeśli masz taka mozliwośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×