Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Nie no sie nie przejmuje ale trozke sie wkurzylam bo chlop 28 lat stary juz a jest jak dzieciak ,zwala wine na mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obecne lato masz szanse sie załapać:D oczywiście masz również szanse nie być koszmarek.. ale to już nie w mojej gesti a w Twojej:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie Justys nie jestem glupia malolata i wiem ze probuje mi cos wmoic ale ja sie nie dam :D poprostu zalamuje mnie zachowanie takiego starego konia :O Oj nic nie mow o jedzeniu,tez jestem glodna i zjadlabym konia z kopytami ale nie wolno mi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys, ale nie odbieraj mi tego :o juz sie tak tutaj obnazylem ze nalezy mi sie chociaz to k :D :p agiie, pewnie musialbym sie starac mocno? :o i po sciankach lazic (jesli dobrze pamietam)? :p w kazdym razie uwazaj, bo jak juz zagoszcze to na stale :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem kto uważać powinien bardziej:P hehe ja po ściankach niechodzę.. choć bym chciała spróbować, ale jakoś chętnych nie ma.. a samej to mi się nie chce.. a z tą pamięcią to nawet nie jest źle u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz mnie pognebic, ja dla ciebie duzo zniose, tylko sie nie smuc ;) rzuce ci jakies kazanie, ty sie orbazisz i bedzie fajnie :classic_cool: :p a ja jestem z zasady ostrozny, wiec o siebie sie nie boje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście żartuje, bo mnie tu już o rozpaczliwie poszukiwanie miłości posądzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie smucę :) żadko mi się to zdarza.. obrażam sie zwykle raz.. ale muszę mieć mega powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie... chociaz to o smuceniu to w sumie do samiczki bylo :p :D i nie przejmuj sie, mnie tu juz o rozne rzeczy posadzali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię poprostu jak mi ktos próbuje wmawiać co ja czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak juz poza tematem to co zlego w szukaniu milosci jest :p wlasnie ze lubisz jak ci wmawiaja co czujesz! :D ju, co za roznica... i nie bede mowic bo jeszcze sie znowu obudza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest elfik chyba.. ciekawe jaki ma pierwszy czarny nik? -- ja jestem pogodzona z losem.. i tak mam dużo od niego, i przyjmuje to co mi daje.. i nie oczekuje na nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uważasz że lubie jak mi wmawiają co czuje.. nienawidze tego narmalnie białej gorączki dostaje w szukaniu nic nie jest złego, ale w rozpaczliwym wołaniu o miłość - to już jakby obłęd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dlaczego wmawiam... chcialem sprawdzic czy zlapiesz zart czy moze sie wkurzysz.. :D :D :p ja mysle ze nawet w rozpaczliwym wolaniu nic zlego nie ma, jesli ktos rozpaczliwie wola, znaczy ze rozpaczliwie potrzebuje ;) ale rozumiem o co ci chodzi, o desperacji - godzeniu sie na wiele za strzep uczucia to sie zgodze, to jest droga do nikad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem że gdyby się przytrafiła to było fajnie i tego nie ukrywam, ale jesli jej nie będzie też będzie.. fajnie choć ja to taka wybredna jestem że sama sie sobie dziwie:P no widzisz nie złapałam żartu:P ale nic to niech sobie ten ktoś uważa jak uważa.. wkońcu ma do tego prawo.. a są takie osoby które jedynie swoje racje uważają za słuszne i żadnych innych nie przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy dziewczyny 🖐️ no coz, ludzie pewnie roznych rzeczy szukaja i maja rozne spojrzenie na zycie i z uplywem czasu tez sie zmienia czesto to spojrzenie "są takie osoby które jedynie swoje racje uważają za słuszne i żadnych innych nie przyjmują" i znowu o mnie ;) :D :p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaaaaaaaaa, z tego co wcześniej wyczytałem, masz więcej takich niezdrowych przyzwyczajeń ;) Oryginał w tym wypadku jest jakością samą w sobie ale to cieszy, gdy dobra piosenka żyje własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaaaa-jeszcze jesteś:) FRK- teledyski może stare i przez to śmieszne, ale kobieta ma niesamowicie wysoki głos- niespotykany i to jest fantastyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i to jest fantastyczne :) a także fakt, że to są jej kompozycje, o ile dobrze pamiętam. Poza tym pani Kasia jest absolutnie impregnowana na tani poklask :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej impregnacji..? Ponieważ bardzo rzadko wydaje płyty. Zazwyczaj artyści, starają się być wciąż obecni na rynku, wydając na tyle często płyty aby ogół o nich nie zapomniał, bez względu na to czy mają coś ciekawego, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×