Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Trochę się czepiam :classic_cool: Miałem na myśli jedynie, że bywa i tak, że drugie i kolejne wykonania są bladymi cieniami oryginału. Akurat w tym wypadku nawet rozsądzć mi się tego nie chce. Piosenki są na tyle dobre, że ludzie chcą je spiewać. I o to chodzi! Maleńczuk jest świetnym wokalistą i niejedną oryginalną piosenkę potrafi interesująco zinterpretować. Ciekawy przykład: oryginał http://pl.youtube.com/watch?v=welnlg3svTw i bardzo udane (moim zdaniem) wykonanie innej wokalistki :D która zupełnie inaczej potraktowała temat, tak ze jej wykonanie nie jest kopią http://pl.youtube.com/watch?v=p_x7Lks2jyM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjan ostatnio jest bardzo płodny! Jeszcze chwilę i trafi do Miśka Koterskiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynaaaaaa :D właśnie tak sobie pomyślałem, że nie widziałaś dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio się lenię i mam tyle czasu, że brak mi go na kafeterię :D Niestety..? Poranne wstawanie do pracy jest mało intrygującym zajęciem, wiele nie tracisz. Chory nie jestem, dzięki :) a Twoje samopoczucie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dzień dobry.🖐️ Moje sapopoczucie w porządku, chora nie jestem, chyba że na pernamentnego lenia. Dziękuję za zainteresowanie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Cześć, Kotko. A Frytek wciąż nie śpi.:) I pisze o parawanach:P O, tak: plaża, woda, słoneczko, leżaczek, drink z parasolką, jakieś reagee w tle i parawan. Koniecznie.:D To czego posłuchamy na rozbudzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nefrytko, a co Ty tak wcześnie wstajesz, skoro nie musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja bardzo źle sypiam. Ale jak dopuszczę do tego że nie będe podsypiać w nocy to masakra. Ok zaczynam słuchanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ale się wyspałaś, prawda? Ja zaspałam.:o Tzn. mogłabym zdążyć, gdybym się uparła. Ale cóż...:P Wrzuć coś lepiej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×