Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju............................
Piątka Tak sobie tłumacz.:P Wy tylko uciekać potraficie, wycofywać się. Bo duma, bo coś tam. Zamiast załatwić sprawę "po męsku". A co do emocji, to Wy jesteście bardziej emocjonalni, ale czasami udaje Wam się to ukryć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ju, to tylko ty masz osobowosc.... dobra, nie bede tego powtarzac, moze juz zapomnialas :p :D ktos ci widze z naszego rodu podpadl :p piatek, mi sie teksty podobaja, za duzo tam o mnie 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
sumienie k " na ju nie zwracaj uwagi " To chyba oczywiste jest, nie trzeba do tego nikogo nakłaniać, bo to odruch bezwarunkowy. Przepraszam, ze żyję? WIęcej nie będę.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nagle? ja tam od paru lat lubię;) inne to zabawa, a football to niby co jest? :P 3 mecze i po zabawie:P a propos euro 2008 :P ja nie oglądam siatkówki ani ręcznej dlatego, że sa vicemistrzami, ale dlatego, że lubię, a zaczęłam oglądać duuużo wcześniej, zwłaszcza siatkówkę... a curling jakoś mnie nie kręci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teksty też i też o mnie ale jak oni grają to dla mnie masakra kliknij w stopkę tą piosenkę mógł bym słuchać i słuchać aż i tylko głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj złośliwa to czosneczkiem sie lecz najlepiej całą główkę zjedz dostaniesz kwiatka jak powąchasz to Ci przejdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamorduję! Nikogo! Nawet Nefry :D Wierzcie lub nie, ale nie chce mi się pisywać na Kafeterii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie oglądam siatkówki ani ręcznej dlatego, że sa vicemistrzami, ale dlatego, że lubię, a zaczęłam oglądać duuużo wcześniej" ano widzisz, wlasnie daltego ja nei zaczne ogladac siatkowki tylko dlatego ze sa tam tymi vmistrzami :p takze chyba sie juz rozumiemy? :D :p a curling to damski sport, bo to trzeba umiec szorowac podloge mopem :classic_cool: :D :p i moze i trzy mecze, ale ile emocji, pieknej gry... :p i nie smiac mi tu sie :o :p ju, co ty uciekasz nagle? tchorzysz? :o :D :p samcia... do lekarza a nie do roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie fasolko przykro mi Cię uświadamiać po tych paru latach słuchania ale nie tylko o Tobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się chyba na Mandarynę przerzucę:( jak tylko z tamtego na nasz przełożę;) emocje i piękna gra.... :D :D :D na pewno:) pierwszy mecz to emocje, a dalej... patrz: poprzednie mundiale :P a curling nadal mnie nie kręci ;P może dlatego, ze z mopem rzadko latam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat disco polo złośliwa to sie jednak nie wypowiem bo mnie znienawidzisz ja nie lubię nie wiem jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wygrać te mistrzostwa musi dlaczego właśnie niemcy to nie wiem ale fajnie że w ogóle grają :D:D:D fajnie będzie obejrzeć meczyk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×