Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

J atak na chwilę. ALOIW Odpiszę Ci w przyszłym tygodniu, bo teraz u mnie z czasem ciężko. OK? MOON Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - wspomnisz moje słowa. MONIEKMM Myśmy dali przy spisywaniu protokołu kasę - 50zł. Też nie lubię spowiedzi. Zapowiedzi od razu przy protokole \"załatwiliśmy\". AGATI22 Moi rodzice i teściowa nie żyją. Nie robi podziękowań, a na cmentarz pojedziemy w inny dzień. Nie wyobrażam sobie w dniu ślubu iść na cmentarz jakoś. Ogólnie wizyta na cmentarzu mnei straszenie dołuje, więc wolę to zostawić na inny dzień. Poza tym na cmentarz do moich rodziców mam 100km, więc nawet nierealne byłoby tam jechac w tym dniu. Z rzeczy załatwionych: - kwartet smyczkowy potwierdzony - zamówiony makijaż próbny na - 03.07 - zmieniłam bolerko w salonie z rękawa 3/4 na długi rozszerzany - zamówiłam sobie białe buty na lato - zamówiłam na allegro \"latarnie do nieba\", na razie tylko 2 szt., na próbę. - umówiłam się do dentysty, muszę zrobić koronę na jedynkę - zaś 1 tyś se pójdzie. Kolejne rzeczy do załatwienia w piątek. U mnie coś tam się wypogadza. W KOŃCU.Ileż może lać? Od tego deszczu to już mnie strasznie łeb boli i jestem jakaś taka poddenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitku u mnie też w końcu ładna pogoda,tzn nie leje,a to już coś. Do ideału daleko. Mykam na solarium i może zakupię pończochy i majteczki na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow z pytankiem w sprawie kosciola:)) protokol mamy spisany, zapowiedzi juz wywieszone, teraz mamy isc tylko odebrac zapowiedzi od T z parafi i podac dane swiadkow, no i wlasnie, jakie te dane sa potrzebne?? wystarcza tylko imiona i nazwiska czy np. tez trzeba podac parafie czy nr dowodow czy co tam jeszcze?? i teraz mamy juz zaplacic za calosc slubu?? czy przed samym slubem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tylko przez noc a tu 1,5 strony przybylo! Oj, Ina, aly Ty wczsnie wstajesz! Codziennie o 5? A co Cie spedza z lozka o tak nieludzkiej porze? 8 sierpnia A nie myslalyscie z siostra urzadzac slub jednego dnia? Byloby niewatpliwie wielce oryginalnie :-D Jak to podazasz za siostra w kosciele? Chyba mam luki w polskich obyczajach weselnych :-o U nas to ja ostatnia wchodze do kosciola – wszyscy goscie czekaja juz na mnie na swoich miejscach. My nie robimy podziekowan. Moja rodzina nie lubi tego rodzaju akcji, jego rodzina nigdy w zyciu o czyms takim nie slyszala. Sami z siebie damy prezenty po slubie - na pamiatke slubu i wesela i tyle :-) Mysle, ze tego wszyscy wlasnei oczekuja i beda zadowoleni :-) Cmentarz – delikatna sprawa. Przykro mi Agati z powodu Twoich rodzicow. Niemniej mysle, ze dzien slubu powinien byc dniem radosnym a nie zadumy. Moze na nastepny dzien poslubie albo jeszcze nastepny? Ja tez mam bardotke. Marka blizej nieokreslona, kosztowal grosze (w przeliczeniu ok. 40 zl) ale lezy jakby byla uszyta na mnie, wiec nie wahalam sie nawet pol sekundy. Znalazlam go przypadkiem, z marszu. Stwierdzilam doswiadczalnie, ze dobra bardotka to pol sukcesu gorsetu. Ja mam niby gorset juz tez z modelowaniem ale przy dobrej bardotce nie trzeba go wiazac na maksa i juz jest wiecej miejsca na oddychanie!!!!!!!!!!!!!! :-D My tez musimy zaczac tance ale jakos sie nam nie sklada :-o A potrzeba pilna! Ja nic nie umiem i jestem beztalenciem przecietnym. Moj jednak to beztalencie t o t a l n e. Nie moge mu nawet wpoic „kiwania sie“, bo on sie wtedy albo buja jak marynarz – wahdalowo od sicany do sciany albo ma sprosne mysli i zamiast tanczyc to sie o mnie ociera i lapie mnie za tylek :-o Nic nie przypomina tanca, choc on mnie zapewnia – „przeciez to latwe“ :-o :-o :-o Ponczochy muszy byc dobrze dobrane. Ja tez mialam takie zjezdzajace – tak sie dzieje nie tylko, gdy ponczochy sa za duze ale i gdy zbyt ciasne. Ja mam teraz samonosne w przecietnej cenie (ok. 20 zl, kupowalam w Polsce), wloskiej firmy i sa rewelacyjne. Pas mi odradzila ekspedientka (sama swiezo po slubie): wyobrazcie sobie wszystkie Wasze kola, tiule, falbany, treny, welony czy tam co jeszcze “dynda” przy sukni i z tym wszystkim moscic sie w ubikacji a tu jeszcze, ups, trzeba sie szarpac z pasami (na golasach przy pasach trzeba sie gimnastykowac a co dopiero w wieczorowej sukni!) – moze sie skonczyc nieprzyjemna wpadka w toalecie :-p Jasne ze kazdy facet bedzie za pasem :-p Ale to nie on idzie potem siusiu w szykownej sukni do ziemii. Dlatego ja kupilam pasy na noc poslubna – i wszyscy beda szczesliwi. Mama pocieszyla mnie zjezdzajacymi ponczochami: nawete GDYBY zjechaly, to suknia i tak jest dluga i nie bedzie widac i w dogodnym momencie bedzie mozna pojsc na strone i poprawic. W sumie racja. Kitek, uwazaj z tymi latarniami – moga wywolac pozar (niedawno np. splonal autobus w Kielonii :-o ) - interesowalam sie tym. Nawet sprzedawca latarnii (mlody chlopak) mnie przestrzegl, ze to niebezpieczna zabawka. Po takim pozarze to sie para mloda do konca zyci anie wyplaci z odszkodowaniem :-o A temat repertuaru muzycznego nikogo nie zainsteresowal :-o Szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONGRANA Dlatego chcę najpierw zobaczyć \"z czym się to je\" a dopiero potem zdecyduję, czy będą latarnie czy coś innego. A na weselu będzie 5 strażaków (gości), niedaleko sali jest strażnica więc w razie pożaru ekipa jest. Wokół sali to jest mało zabudowań, z tej strony co to będziemy puszczać, to są tylko pola i jeziora. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy, wolę o tym nie myśleć. Ja trochę nie w temacie, jeśli chodzi o repertuar., nie wiem o co chodzi ale mój "repertuar" mam umieszczony (tylko tytuły) na tej stronce: http://www.mariolaimarianweselny.blox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola - dzieki :-) My mamy juz z grubsza ustalony repertuar (tak w 1/3 pokrywa sie z Waszym tytulami, klimatem w calosci wypadamy podobnie). Strasznie sie przy tym nabiedzilismy - kilka popoludni i wieczorow nad tym sleczelismy. Bylam ciekawa, jakie sa u innych dziewczyn na forum \"gwozdzie programu\", ulubione piosenki, ktore MUSZA byc wg nich na ich weselu. Swoja liste podalam. Tak po prostu chcialam sie wymienic doswiadczeniem, bo nas to kosztowalo wieeeeeeeele godzin pracy i mam potrzebe sie wygadac na ten temat :-D Latarnie mieli moi znajomi i nic nie splonelo. Problem w tym, ze to ustrojstwo leci dosc daleko i wysoko - nawet kilkanascie / kilkadziesiat kilometrow zanim splonie (!) i nie da sie przewidziec na co spadnie i czy to cos zajmie sie ogniem :-o Nam sie pomysl strasznie podobal ale wolelismy nie ryzykowac. Znajomi (rok po slubie) poradzili nam inny pomysl, nad ktorym sie zastanawiamy: swiecace (fluorescencyjne) paleczki przywiazuje sie do balonow wypelnionych helem - jak sie wypusci po zmroku, to widac takie ulatujace punkciki. Oni przyczepili do tego jeszcze pocztowki z zyczeniami, wypisane przez gosci, ze znaczkami. Niektore zostaly znalezione przez postronnych przechodniow i wyslane. Mloda para dostala kilka dni po slubie okolo 1/3 pocztowek poczta. Mila niespodzianka :-) Mnie sie zawsze podbaly tez wulkany (rodzaj zimnych ogni, ok. 1 m wysokosci, nie wywoluje pozaru :-D ) Jeszcze nie wiemy jednak, czy to wezmiemy. Drogi enie jest, wiec gdyby pogoda zawiodla to mozna przechowac na grilla w ogrodku :-D Macie duzo jezior w okolicy? SLICZNIE :-D My oboje kochamy wode :-D i tez sobie znalezlismy sale z jeziorem w poblizu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mongrana- no tak, ja codziennie (oprócz weekendów) wstaję punkt 5.00 rano :D, a zmusza mnie do tego praca...tzn. do pracy mam na 7.50 ale zanim się przygotuję i zjem śniadanko to tyle mi czasu potrzeba :D kwestia przyzwyczajenia, natomiast jak już zapewne zauważyłyście wcześnie kładę się spać :) a co to sa te \"latarnie do nieba\", bo ja nie w temacie :P my chcemy zamówić taki duży balon co z niego małe baloniki wylatują, ale nie wiem czy przypadkiem nasza sala nie jest za \"niska\" ;) więc to jeszcze nie ustalone jest :) U nas podziękowania będą dla rodziców ( kosze ze słodyczami itp.) natomiast tez nie będzie do końca kolorowo, bo mojego R. tata tez nie żyje... Natomiast przyszła teściowa będzie ze swoim mężczyzną, z którym żyje już od dłuższego czasu i im wspólnie damy kosz :) a na cmentarz pojedziemy dzień wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Ośrodek, w którym mamy wesele, leży nad samiusieńkim jeziorkiem. Z reszta Węgorzewo leży nad dwoma jeziorami, więc wody mamy pod dostatek ;) z czego bardzo się cieszę, bo uwielbiam jeziora :) Najprawdopodobniej nasza sesja będzie gdzieś na pomostach, zagłówkach itp. jak oczywiście pogoda dopisze i wszystko pójdzie zgodnie z planem ;) właśnie te odpinanie pasów w tej mojej bezowej sukni mnie przeraża i fakt z powodów estetycznych chciałabym mieć pas ( jak wiadomo każdego faceta to kręci ;) ), ale wygodniejsze mimo wszystko są samonośne pończochy i teraz mam ogromny dylemat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ina, nie wiem, jaka masz suknie ale w mojej to mi moj reki pod sukienke nie w sumie i juz, wiec mu pasy nic nie dadza :-p Ja pasy przypne wiec w sypialni a na wesele sobie tego oszczedze. Juz wystarczy, ze mnie gorset opina, nog sobie wiazac nie musze ;-) Zreszta nie musi byc "albo albo" - samonosne tez mozna przypiac na pasy. Wiec jesli nie jestes zdecycowana kup samonosne a o tym, czy dopniesz pasy zdecydujesz spontanicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w Triumpfie majteczki i pończochy,jednak samonośne,i kobieta mnie przekonała,że będzie mi pasował rozmiar 1/2,zobaczymy,najwyżej kupię drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba też kupię samonośne na wesele, a na noce poślubne pas... Faktycznie nawet jakby mi spadły to pod tymi wszystkim kołami itd. to nikt tego nie zauważy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki... dziekuje za kciuki... przydały sie.... Dostałam 5!!!!!! Nie moge uwierzyć że to już po wszystkim... teraz zaczynam opijanie do soboty bo w sobote absolutorium.... Buziaki kochne i miłego dnia:* u mnie pogoda do dupy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agati22, dzielna z Ciebie babka - ale jesteś pewna, że dasz radę w czasie piosenki dla Cudownych rodziców?... nie wiem, dlaczego Twój przyszły teść znając Twoją sytuację upiera się przy tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kamila.p !!!!!!!!!!!!!!!!!!! No widzisz jaka mądra z Ciebie dziewczynka :) i masz już z głowy, to w takim razie życzę Ci teraz miłego opijania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka gratulacje \"kujonie\" :) a widzisz,strach ma zawsze wielkie oczy,a jak przyjdzie co do czego to nie jest tak źle :) ja właśnie podliczam koszty i mi wychodzi,że z tego czym dysponujemy opłacimy wszystko i jeszcze mamy 1000zł \"rezerwowy\" więc nie jest tak źle :) koszt wesela podliczając wszystko łącznie z moim fryzjerem i malowaniem-24 800zł :D super jeden dzień a tyle kasy. Jeszcze muszę zamówić jakieś podziękowania lub dyplomy dla świadków i chyba już będę mieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monograna No u nas to jest tak czesto gesto, że swiadkowie pod ołtarz idą za młodymi...Czasem jest że swiadkowie czekają już przy ołtarzu!!! Ina Siusiu będziesz robić z sukienką na tulipana którą za pewne bedzie swiadkowa trzymac!!!!! Ja na pas do ponczoch bym sie nie zdecydowała...Trzeba miec wygodną bielizne...bo to przecież jeden dzień taki w życiu... Ina Mój tata nie żyje od 20lat(minęlo własnie 20 czerwca), na cmentarz mamy zamiar iść dzień przed ślubem...W dzien ślubu absolutnie nie!!!! Dla mnie to głupota... Ja bym wolała żeby podziekowań dla rodziców nie było jakiś hucznych, no ale zobaczymy jak to bedzie!!! A z moją siostrą nie chciałysmy mieć wspolnego wesela...zreszta wtedy by było na jakie 300osób jakby bardzo dobrze poszło... a zreszta i tak mamy wszystko inne...:):) Zajebiście idzie znowu burza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka a na ile osób wesele robicie? :) bo koszt podobny do naszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina na dzień dzisiejszy z nami i zespołem będzie 91 osób. Oczywiście jeszcze ktoś może odmówić,ale mniej więcej tyle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny myślę i myślę o pierwszym tańcu i chyba weźmiemy Wodeckiego \"Z Tobą chcę oglądać świat\",ciągle mi to chodzi po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my jeszcze nie mamy pierwszej piosenki.... Kurcze ale mnie spryszczyło na buźce...masakra....w ogóle mam już tak dość swojego wyglądu że nie macie pojecia...Odrosty, brwi zarośnięte...ale za tydzień o tej porze bd już piękna...Bo będę po wizytach u fryzjera i kosmetyczki:) Jak ja bym chciała żeby było juz po wszystkim!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kamilka zdolniacho GRATULACJE!!! :) Teraz już spokojnie i bez stresu możesz zająć się przygotowaniami :) moniekMm tak to niestety w życiu bywa... nie możemy wszystkiego przewidzieć..często związki są tylko z pozoru idealne... ale coś na pocieszenie...znam taką jedną parę, która już kilka razy zrywała ze sobą...i co najlepsze koleś powiedział dziewczynie, że jej nie kocha...od pewnego czasu są jednak razem a w przyszłym roku jest ich ślub...nie wiem czemu ale nie wróżę nic dobrego temu związkowi... My chyba pojedziemy na cmentarz na drugi dzień, w niedzielę...jeszcze sprawę muszę uzgodnić z moim miśkiem... Kobietki byłam dziś drugi raz na tym solarium na 10 min i znowu efekt znikomy :/ Też tak miałyście? Z tego co pamiętam moje koleżanki po krótkim seansie wracały czerwone...z tym, że ja nie mam aż tak jasnej karnacji...i może aż tak mnie nie trzaska. eh nie wiem... Jeżeli chodzi o te pończochy to chyba rzeczywiście będą lepsze samonośne...o tym \"załatwianiu\" nie pomyślałam :P Ewelina witaj w klubie! Też wstaję po 5 :( Dla mnie to jest koszmar zwłaszcza w zimie ! Ja do pracy mam na 7. Ale już o 6 muszę niestety wyjść z domu. Godzinę zajmuje mi niestety dojazd do pracy :( Ostatnio się trochę \'przestroiłam\" i chodzę spać po 23 :P Gorzej jest z pobudką ;) Jutro ostatni dzień w pracy! :D W piątek biorę urlop. Już pouzgadnialiśmy sobie spotkania z Dj, kamerzystą i dekoratorką :) I nareszcie odbierzemy obrączki!!! już się nie mogę doczekać!!:) Szykuje się ciekawy weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje zdanej obrony:) No i chyba mnie przegłosowali i na cmentarz do rodziców pojedziemy po obiedzie i pierwszym tańcu, a piosenke pewnie przeryczę bo nawet na innych ślubach bardzo mnie wzrusza ze wzgędu na sytuację i zawsze wtedy myślę o moich rodzicach. świedkowa dostała instrukcję żeby zaopatrzyć sie dużą ilość husteczek. W ogóle to tak mnie dzisiaj brzuch nap..... bo dostałam okres i jak w morde strzelił wychodzi że dostanę 22 sierpnia czyli w dzień ślubu. Muszę coś wymyślić żeby go jakoś przesunąc o 2 tygodnie do tyłu bo chcielibyśmy po ślubie złapać jakiegoś lasta i wyjechać na 7 dni do Hiszpanii. A powedzcie mi czy wasze świadkowe będą miały jakiś bukiecik czy one już nie muszą. Dzisiaj zamówiłam fryjerkę i makijażystę, nie wiem jak maluje ten facet ale podobno jest wart 100 zł. Same kantadeski kremowe do bukietu odpadają bo chciałam mieć kwiatka we włosach dopiętego a one są za sztywne i d... trzeba będzie coś pomieszać. zmykam wziąc 4 już dzisiaj ketanol i może uda mi się zasnąć, ale boli i przeokrutnie. śmiałam się dzisiaj że trzeba szybko zajść w ciążę to sobie trochę odpocznę od tych boleści. Pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agati mi też wypada dokładnie w dzień ślubu a po ślubie planujemy też gdzieś jechać !!:P tylko, że ja biorę tabletki i u mnie nie będzie problemu... Współczuję boleści! :( Gdybym ich nie brała też bym się straszliwie męczyła ...tabletki planuję ostawić w marcu...później odczekam ok pół roku i może spróbujemy coś zadziałać :) Asiu a Ty gdzie się podziewasz??? Miłej nocki!!! uciekam spać! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! jak to fajnie o tej porze być sobie na nogach gdy za oknem siąpi deszcz... :P aż chce się żyć.. Oj ja to sobie nie wyobrażam na ślubie mieć okres, mimo brania tabsów to zawsze boli mnie brzuch i mocno poddenerwowana jestem, na szczęście okresu w tym czasie mieć nie będę :) ja w ogóle nie wyobrażam sobie życia bez tabletek anty :D wiem, że to niezdrowe, ale jestem od nich uzależniona :P a odstawiać ich na razie nie zamierzam, bo zdecydowanie mi z tym wygodnie, tym bardziej, że my planujemy dziecko dopiero ok 30tki ;) my takie samoluby jesteśmy i chcemy sie sobą długo jeszcze nacieszyć ;) poza tym ja panicznie boję się ciąży, więc póki co to nie dla mnie :) dzisiaj po pracy jadę sobie na solarkę, a jutro muszę na zapowiedzi dać w moim kościele. W kościele, w którym bierzemy ślub z \"ambony już spadliśmy\", ale musimy mieć jeszcze potwierdzenia z naszych kościołów.. ehh Buziaki Kochane, miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila Gratucacje i 1000 buziaków : dziewczynki meridie miałam po znajomosci z apteki kupowana lub recepte od znajomego róznie to bywało, zostało mi jedno opakowanie z zeszłego roku i jest problem bo nie mam jak załatwić kolezanka urodziła niedawno, a doktorek zamknął praktyke :) ale jakoś sobie poradze i coś wykombinuje a wczoraj spisaliśmy protokół licencje ksiadz wystawi jak przyniesiemy zaswiadczenie ze u Piotrka zapowiedzi wisiały i wczoraj po protokole pojechalismy sie rozgladnac za autem interesuje nas honda civic, lub seat leon ja chce honde Piotrek seata ale obydwa nam sie podobaja i jak wracaliśmy juz prze szczesliwi z salonu seata wjechałam w zajebista dziure w drodze i rozwaliłam auto ale tak ze koło sie całe przesuneło i cos z silnikiem jest nie tak bo sie wszystkie kontrolki swieca i jedzie maksymalnie 30km/h no masakra z tym autem to 4 szkoda/rzecz w tym niesiacu a sprzedawac go chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila GRATULAAAACJE :):) Ale zaszalałaś z tą piąteczką ;) kujonku :) Betatka szkoda,że tego nie mozna kupić bez recepty :( przydałoby się to teraz... Ja chyba też bede miała okres na ślubie albo zaraz po... :( nie dobrze, bo przed okresem mam brzuch napęczniały i dupa będzie bo mi bedzie sterczał w sukni jakbym w ciązy była :(:( ale wykombinuje to może jakoś i pójde do gina pod koniec lipca, zaraz po następnym okresie i pokłamię mu troszkę, że nie dostałam okresu już 1,5 miesiąca to może mi jakiś zastrzyk da i dostanę szybciej ;) Mam nadzieje, że nic mi się nie stanie jak dwa okresy pod rząd beda... się zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas ślubu nie będę mieć okresu,ale za to wypada mi w terminie,kiedy mamy jechać w podróż.Coś będę kombinować z tabletkami,nie zamierzam się męczyć w Grecji z okresem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
KAMILA - gratulacje ! nagrody wyslemy poczta :D KITEK -jasne,odpisz kiedy chcesz... takie tam pytanie nie dajace mi spokoju..... Ja mam bielizne Marks&Spencer dalam za sam stanik 20 funtow to ok 100zł ale jakosc jest dobra,i od wewnatrz ma takie silikonowe paseczki,nie bedzie mi zjezdzal. Majtki to dluga historia ... dostalam sliczne majtki od mojego K.nie chcacy znalazlam cene i wpadlam w furie ze kupil nieziemsko drogie gacie..mialam je ze 2 razy na sobie,wiec postanowilam,ze bedzie to rzecz stara...nowych mam pelno,niebieska i zarazem pozyczona daje mi kolezanka....glupie zabobony,niby nie wierze a jednak.... Moon... bylam proszona na wesele do kolegi,niestety rozstali sie bo on znalazl inna...on zrezygnowal na4 msc przed slubem a ta jego nowa na 3 tyg przed !!! po pol roku pobrali sie,maja dzidziusia i sa nieziemsko szczesliwi...on jest inny...opiekunczy,czulszy..tak jak to odbieram,wydaje mi sie trafili na siebie....widocznie ci nie bylo pisane a ten twoj dopiero przybedzie... i powstanie 2 topik moon ...,,kto bierze slub w sierpniu 2011 ? '' :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×