Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Hej ja na chwile z pracy. Wszystkim jutrzejszym Pannom Młodym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życi- zazdroszcze Wam że już będziecie mieć za sobą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana- weż się w garść dziewucho!!!! Nie ma nad czym płakać a wesele, chociaz coś pójdzie nie po twojej mysli napewno bedzie udane!! Bez paniki mi tu:) Ja tez jak miałam miesiac do wesela (czyli 2 tyg temu) byłam w podobnym stresie jak Ty.. nie mialam stanika, a przymiarka za dwa dni, nie miałam załatwionego samochodu do slubu, i nadal nie mam:) kwiatów też jeszcze nie wybrałam, fryzury tez jeszcze nie mam bo na próbną ide dopiero 10tego.. Ja raczej nie narzekam na brak pomocy ze strony mamy, ona jest az nadgorliwa i to mnie czasem dobija!! Mykam dalej oogarniać bałagan po remoncie.. miłego dani kochane!! A nasze jutrzejsze panny młode- bez stresu!! czekamy na relacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja na chwile bo w pracy jestem ;) Kochane nasze 1-szo sierpniowe: wszystko się uda, to bedzie najszczęśliwszy dzień w waszym zyciu! bedzie słonko od rana, napewno, cudna zabawa-tego też jestem pewna a WY kochane bedziecie wyglądać jak księżniczki z bajki!!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo miłości, szczęscia, spełnienia małżeńskich marzeń i masę malutkich, różowiutkich babasków!! Trzymajcie się: Mariolka, Agniesia, Wioletta i Anusia :):) I od razu po, jak ochłoniecie to prosimy o recenzje i może małe foto ;) buziaczki BEDZIE SUPER!! KWIAT] KWIAT] KWIAT] KWIAT]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mi te kwaitki nie wyszły ale z całego serca się starałam! :P 🌻 🌻🌻 to chyba juz stres na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana głowa do góry ja tez mam dośc ze wszystkim sie trzeba zajac i i tak nic nikomu sie nie podoba i nie psuje, bedzie dobrze a sukienke ja wczoraj kupiłam jak juz wszesnej pisałam za 179zł na Długiej gdzieś w połowie sklep nazywa sie chyba Forma mieli jak dla mnie fajne rzeczy i w Plazie w sklepie chyba She na piętrze od strony Rosmana tez były fajne tylko tam juz od 250 do 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem składać fajnych życzeń, ale dziewczyny z 01.08 wszystkiego naj, naj, najlepszego na nowej drodze życia. Żeby wszystko wam się udało tak jak zaplanowałyście. :) Trzymaj cie się cieplutko . Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki!!! 👄 👄 👄 Oczywiście jak dostanę się gdzieś do komputera w niedzielę to od razu zdam relacje :) Tort już jest gotowy, jeszcze go nie widziałam ale podobno wygląda ślicznie...jest cały biały :D Asiu szalonego wieczoru panieńskiego!!!!:) Też czekamy na relacje!!:) Właśnie za chwilę jadę robić paznokcie. Buziaki kochane 🌼 🌼 Ja już pewnie pojawię się po wszystkim!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny WSZYSTKIEGO CUDOWNEGO WAM ŻYCZĘ. Powodzenia jutro, to na pewno będzie Wasz najcudowniejszy dzień w życiu i okaże się, że niepotrzebnie wszystkim się tak przejmowałyście, będzie cudowna pogoda i zachwyceni Wami goście. Sciskam Was mocno życząc przespanej spokojnej nocy, żeby śińców pod oczami nie było:))))) Wszystkiego naj naj naj............. bawcie się wspaniale:;;;;;;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha a ty szalej kochana na tym wieczorze panieńskim:)))) też do białego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewuszki, Ja również do łaczam się do życzeń....Wszystkiego naj naj najlepszego na nowej drodze życia:) Mam nadzieję że wszystko bedzie po waszej myśli i wogóle że bedzie cudownie... Ja nie dawno wróciłam z farbowania włosków i jestem bardzo zadowolona!!! No nic zmykam sie ogarnać bo jutro do domku jedziemy.... Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
heja :)) to juz jutro !!!!!!! mam opryszczke i chrype...... lecze sie caly czas...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczący ten dzień jakos tak... Kurcze dzis odmówiły mi dwie pary:/ nieciekawie.. ale moja mam podzwoniła troche jeszcze po swojej rodzinie i znalazła zastępstwo:) Ja właśnie się dowiedziałam, że jutro będe mieć swój wieczór panieński:D ojj już sie boje co sie może dziac;) Aicha a Tobie zycze udanego dzisiejszego wieczorku.... oby był szalony i niezapomniany:) to buziaki kochane... mykam niuniu i jeszcze raz pozdrawiam nasze panienki z 1.08.09!! ale Wam zazdroszcze... to już jutro... Wasz wyczekany dzień:) Śpijcie dobrze kochane abyście jutro mogły balowac do samego rana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Przed czescia z nas dzis jedna z najbardziej podekscytowanych nocy w zyciu :-p A dla mnie, mam nadzieje, bedzie to noc odprezajaca. Tak jak my wczoraj i dzis tyralismy, to sie dawno nie natyralismy :-o Wczoraj, zaraz po pracy tj. od ok.18:30, pakowalismy, nosilismy, wiezlismy i wnosilismy rzeczy do... wpoldo drugiej w nocy!!!! 7 godzin pracy fizyczno-umyslowej. Dzis rano pobudka tuz po 8 i ciag dalszy zasuwania, z przerwa na pojscie do pracy, gotowanie obiadu itp. Do teraz. Ale zwiezlismy wszystkie moje rzeczy ze starego mieszkania do nowego :-D Do slubu coraz blizej, wiec i ja (sceptyk prognozy dlugoterminowej) nie wytrzymalam i zaczelam sledzic prognozy. I po co mi to? Popadam teraz w rozpacz, bo na 6 dni w tygodniu (dzisiejszego nie licze) wszystkie sa sloneczne od 25 do 30°C a jeden jedyny moze byc deszczowy i to moze byc nasz :-( :-( :-( A zrodlo wiarygodne - www.meinestadt.de maja bardzo dobre prognozy...) :-( :-( :-( I teraz bede sie martwic o cos, na co nie mam wplywu :-( Na "szczescie" jestem dzis tak zmeczona, ze nie mam na takie mysli sily i wpakuje sie lepiej do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już dzisiaj!!!!!!!! Mam nadzieję, że wszystkie bezstresowo przespały ostatnią noc :) Trzymajcie się cieplutko Kobietki! U nas piękna pogoda, liczę na to, że za tydzień też taka będzie. Zaraz zwijamy się na plażę :) Dzisiaj tylko i wyłącznie relax :) No i buty dziś wystawiam na parapet :P Ja wczoraj też byłam u fryzjera i też jestem po farbowaniu zadowolona :) Aloiw22 - wracaj do zdrówka :) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupióam takie małe kotyliony białe z złoty,m obszyciem żeby nikomu kolorystycznie ubrania nie zepsuć, mają symbolizować, że goście sa wyłacznie na waszym weselu, takie ujednolicenie że wszyscy są z tej samej imprezy, to może naprawde óladnie wyglądać, rodzicom i świadkom kupiłam troszkę większe i z rózyczką w środku:)) są sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wróciłam niedawno z działki i od razu tu do was zaglądam. Za tydzień o tej porze już będę żoną... ślub mamy o 14. Póki co jestem przerażona. pogoda dziś super,obyśmy i my miały taką!! później jeszcze zaglądnę pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 Jakoś przezyłam :D Dziekuje wam kochane za zyczenia świetnej zabawy.... :P Co prawda na 12 dziewczyn było nas tylko 5 ale było SUPERRRRRR..... najpierw posiadziałyśmy u mnie w domu a potem skoczyłyśmy na disco :P W wielkim skrócie było wypaśnie ;) zwłaszcza tort ..... który dostałam zrobił furorę :D :P No i stało sie mamy 1 sierpnia :P Nasze dziewczynki pewnie świetnie się bawia :) a pogodę mają cudowną :) nasze forum pomału przechodzi do historii..... :D kamilka p. ---> baw się dobrze :P Joostynka ---> te rzęsy co ja robię we wtorek (specjalnie zadzwoniłam zapytać) można i da się malować .... taki mi powiedziała kobita z salonu..... może ja będe miała jakieś inne niz wy :(......... ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tort super :) pewnie był smaczny :) co do rzęs,to moje też pewnie można malować,ale mi się wydaje,że dobrze wyglądają bez tuszu.są długie,gęste,podwinięte więc mają wszystko,czego wymagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) czekam niecierpliwie co nam napiszą nasze mężatki :) pewnie będą odsypiać długo ;) mój Piotrek jest po kawalerskim,więc pewnie będzie cały dzień spał,a ja się będę nudzić w domku. Od jutra się nam zaczyna sajgon,bo codziennie mamy coś do załatwienia. Laski z 8,za tydzień już będziemy szczęśliwymi żonami :):):) miłego dnia,pogoda u mnie super:) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sierpnióweczki :* U nas tez od jutra sajgon, masa szczegółów jeszcze do zrobienia.... no i zaczynam się już znowu bardzo stresować.... Ciekawe jak tam nasze dziewczynki z 1go.... Już po wszystkim, już są żonami :) Też czekam z ciekawością na jakiekolwiek relacje :) Chcieliśmy jechać dziś na plażę, ale jest pochmurnie... gorąco ale pochmurnie :/ Przyjechali hehe już pierwsi goście :) moja Chrzestna z mężem, jutro dojeżdża jej córka z narzeczonym :) Mam obsesję na punkcie pogody .... co chwila sprawdzam jaka jest zapowiadana na 8go... paranoja jakaś :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina ja też ciągle sprawdzam,i ma być ładnie i ciepło w sam raz,27-28 stopni. dziś wieczorem będę oglądać prognozy na wszystkich kanałach,bo na pewno już uwzględnią sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszły weekend a być upalnie :) Oby tylko nie padało :) Już za tydzień o tej porze będzie po wszystkim i po ślubie, i po weselu, i po poprawinach :) Skończą się te mozolne i wyczerpujące przygotowania :) ale mnie ciekawi co u dziewczyn... z chęcią bym jż fotki obejrzała jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w pracy siedziałam i zastanawiałam się jak tam dziewczynom poszło, czy wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyły??? potem poszłam na grilla, nawet było fajnie, najbliżesze towarzystwo i wypiłam 3 piwka, po czterech dniach na punkcie mi się należało. zostało równe 20 dni.............. co tu robić, co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również czekam z niecierpliwością co napiszą nam Agusia, Kitek, Mała Miss i Wiola :) O rany za tydzień o tej porze będą już tancowała na dobre :D Oby wasze prognozy co do pogody się sprawdziły :P ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwilunię. U nas było prawie tak jak miało być, do godz. 19.30 jeszcze spoko a potem Dj i wodzirej zrobili bunt (o nich to napiszę kiedy indziej, ale moje obawy się potwierdziły i w sumie rozwalili nam pół wesela. Teraz kombinujemy żeby pisać pismo o odszkodowanie. A co! Najważniejsze że pogoda była rewelacyjna i wyszło sypanie płatków, gołębie i bryczka. Goście na początku byli troszkę w szoku ale potem się ciut rozkręcili. Dj miał pretensje że po 12 nie chcieliśmy już zabaw, ale ludzie byli zmęczenie, ciut podpici więc nie widzieliśmy sensu żeby robić zabawy, poza tym kamerzyści tak po 12 też się brali, po 01. już zaczęli się brać pierwsi goście (bo dużo osób było z dziećmi). Tka po 02 już większość poszła, i zabawa skończyła się tak koło 02.30. I dobrze. Jedzenia to nam zostało na pół roku. Prawie cały tort, prawie wszystkie ciasta!!!!!!!!!!!!!!!!! A! pisałam kiedyś ile było alkoholu, to oświadczam że u nas czystej wódki poszło 11 butelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kOLOROWYCH NIE LICZYŁAM jeszcze. Co do prezentów to tak średnio zadowoleni jesteśmy. No cóż. Wklejam 1 fotkę, bo tyle mam na razie, na dzień dzisiejszy:) http://img329.imageshack.us/i/img0059w.jpg/ aHA! miałam STRASZNIE LUŹNĄ SUKNIE W BIUŚCIE, CAŁY CZAS MI SPADAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×