Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makarska

MOJE DZIECKO BUDZI SIĘ W NOCY CO GODZINĘ - JESTEM SKRAJNIE WYCZERPANA....POMOCY

Polecane posty

dziewczyny powiedzcie mi jak robiliscie jak np w nocy budzil sie z wielkim płaczem i sie rzucał po łóżku dalej stosowaliscie ta metode czy najpierw probowaliscie go uspokoic? A co z nocnym jedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia077
Hej, dziewcZyny mialam ten sam problem. Moj 3-miesieczny synek budzil sie co godzine, dwie- wiercil i krecil, czasem puscil baczka. Po drugim wybudzeniu nocym dalam mu 15 kropelek SAB SiMPLeX i boom- od 4-5 godzin po tym spowrotem spi :) uff ale Ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Autorki. Wg mnie zęby chociaż nie wiem czy Cie nie załamię jak to napiszę. Mój syn ma 18 miesięcy i ostatnie 14 dni znów się budził co godzinę a te zęby które ma mieć to już ma więc... po prostu chyba tak ma. Od 18 miesięcy nie przespałam całej nocy. Najpierw cyc później brak powodu. Powiem ci tak.... przyzwyczaisz się. Najgorzej u mnie jak do pracy wróciłam. Chodzę o 21 spać żeby jakoś do tej 24 odpocząć, bo później akcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 latach od założenia tematu, autorka na pewno przyzwyczaiła się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę "daj mu butlę" to aż włos się jeży.. To nie jest rozwiązanie! A zwłaszcza gdy dziecko nie umie pić z butelki - je tylko z cyca.. to co wtedy poradzisz "Butelko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×