Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fit26

pojedyncze pytania

Polecane posty

Gość fit26

Witam. Założylem osobny topic by zadawc w nim pojedycze pytania dotyczace diety i suplementacji. W ramach wiedzy i wolnego czasu postaram sie odpowiedziec. Zapraszam tez inne osoby obeznane w temacie by dzieliły się swoją wiedzą i doswiadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
co robić kiedy waga od miesiącu ani drgnie? obniżyć kcal? a może zwiększyć na jakiś czas i znów jeść mniej? odchudzam sie 3 miesiące. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe pytanieeeeeeeeeee
Ile najdłużej może trwać głodówka Lecznicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - ile przez ten czas stracilas, jaka jest Twoja aktualna waga i wymiary, ile kalorii teraz spozywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
małe pytanieeeeeeeeeee - a jakie schorzenie ma ona wyleczyc ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego po 1 dniu głodówki budzę sie w środku nocy i serce mi bardzo szybko bije oraz boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
fit startowałam z wagi 74 kg / 170 teraz mam 63 kg jadlam po 800 kcal chce jeszcze te 3 kg nie wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
moze to byc spowodowane wieloma czynnikami. zakladam jednak ze jestes osobą zdrową, wiec hipotetycznie - moze to byc spowodowane brakiem elektrolitow, np potasu, albo tez brakiem magnezu. nie lekcewazylbym tego objawu i zaprzestal takich eksperymentow. ile masz lat jesli mozna wiedziec, jakie napoje pijesz pod czas glodowki w jakich ilosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
powyzsza wypowiedz byla adresowana dokaczątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - jesli caly czas utrzymujesz ten sam bilans kalortyczny w diecie - to nic dziwnego ze jej potencjal sie wyczerpal... z jednej strony przy tak niskiej kalorycznosci ogranizm spowolnil przemiane materii dostosowujac sie do warunkow, z drugiej fakt ze mniej wazysz spowodowal mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne. ja dalbym sobie spokoj z odchudzaniem na kilka tygodni i staral sie dodac w jadlospisie troche kalorii, zwiekszajac liczbe posilkow i iloci bialka w diecie, co spowodujeprzyspieszenie premiany materii. po jakims czasie znoa zaczalbym obcinanie kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
fit dziekuje bardzo :) jeszcze jedno pytanie- chcialabym zrobic glodowke mam duze checi zawsze wytrzymuje ok 4 dni ale jest cos co kaze mi przerywac :( moje zdrowie- tzn jestem bez sil nie umiem wstac nawet z lozka nie wspominajac o tym by dojsc na przystanek , i zawsze przerywam.. czy slusznie? moze powinnam przetrzymac dluzej? a moze to znak od organizmu ze mam ich nie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - glodowke? po diecie 800kcal? odradzam. generalnie jestem raczej sceptycznie nastawiony do glodowek, sam robilem moze kilka razy w zyciu, i nie byly ton awet typowe glodowki. Osobiscie wcale nie czulem sie po nich lepiej... testowalem na sobie z ciekawosci (jak wiekszosc diet) i nie zdobyly mojej sympatii. gdybys szukala keidys pomocy specjalisty, to polecam swoją skormną osobę juz komercyjnie fit26@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Tytusa
jak skomponować odp posiłki będac na redukcji ? Co wskazane jest na sniadania a co na kolacje ? jak powinien wyglądac obiad ? ---->kobieta 34 lata,siedzący tryb zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
fit na głodówce fajnie lecą kg chcialabym zrobić, zrzucić 3 kg i powoli zaczac jesc normalnioe jak kazda nastolatka ale jestem na niej słaba nie wiem czy robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
zalezy z jakiego poziomu sie startuje. sklad i objetosc posilkow zalezec powinna od wielu czynnikow. nie ma mozliwosci skomponowania dobrego jadlospisu bez pewnej wiedzy na temat klienta. ukladajac menu biore pod uwage nie tylko wiek i aktywnosc fizyczną, ale rowniez wage, wzrost, dotychczasowe nawyki zywieniowe, czesto tez obliczam zapotrzebwanie kaloryczne dla osoby z ktora wspolpracuje. jako ze ukladanie diety to proces dosc czasowchlonny i wymagajacy sporego zaangażowania - niestety jest odpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - na glodowce kilogramy lecą przede wszystkim: - z powodu zmniejszenia objetosci zawartosci pasażu jelitowego - z powodu utray płynow pewnie, ze jakas czas tluszczu na pewno zostanie na cele energetyczne zuzyta, ale przy takim drakonskim cięciu rowniez czesc tkanki miesniowej zostanie poswiecona - a tą odrobic jest niezmiernie trudno. moze to owocowac utratą jedrnosci i smuklosci/gibkosci sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
fit a jakbym cwiczyla? no ale w sumie nawet na glodowce nie mam sil na cwiczenia nie umiem sie pozbyc tych 3-4 kg :( probuje i probuje nie umiem odpuscić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz wytrzymałam na głodówce 6 dni i wtedy nie mogłam wstawać rano-nogi mi drętwiały a pod koniec głodówki bolało serce a kiedy chciałam znów przejść na głodówkę to z wielkim trudem wytrzymałam dzień no i w nocy się obudziłam bo nie dałam rady spać z bólu serca piłam strasznie dużo wody, zieloną herbatę oraz czerwoną herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
kaczątko a ile kg poszło w 6 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - podalem Ci rade wczesniej. jestes na tak niskim bilansie ze dalsze jego obnizaznie jest nierozsadne. nie wiem jak wyglada Twoj ajdlospis, ale jesli masz w nim spore ilosci weglowodanow, zwlaszcza tych o wysokim indeksie - to radze je zastapic pelnoziarnistymi odpowiednikami, badz jako glowne zrodlo energi traktowac tluszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
kaczątko87 - picie duzej ilosci wody nie uzupelnie niedoborow potasu. tutaj przydalby sie sok pomidorowy, lub wielowarzywny. poza tym czerwona i zielona herbata zawieraja kofeinę, ktora moze w wiekszych ilosciach przyczyniac sie to wiekszej utraty elektrolitow. czy tak czy siak głodowki nie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Oliverka16
Hm :( np na śniadanie jem jogurt jogobelle light albo ciemną bułkę z serkiem a na drugie sniadanie zaawsze jakis owoc na obiad piers z kurczaka a kolacja to roznie czasem owoc czasem nic czasem kromkę wydaje mi sie ze jest ok nie wiem gdzie robie blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
sweet Oliverka16 - juz napialem w czym moze tkwic przyczyna na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie miałam wagi ale bardzo mi się skóra wysuszyła i wszystkie spodnie ze mnie leciały no i cera się wygładziła wiem że nie dla mnie, niestety... może to też dlatego że mam bardzo dużo ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
jak masz duzo ruchu, to sie ciesz. moim zdaniemdobrze jak zycie zmusza do aktywnosci fizycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
to gratuluje samozaparcie. ja juz od jakiegos czasu nie musze sie zmuszac, a jak nie ciwcze - to mi brakuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo... trochę to denerwujące bo ani na dzień nie można odpocząć bo się świra dostaje.. a Ty możesz być na głodówce fit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
no to ja az tak to nie... 3 - 4 razy w tygodniu mam trening, w okresach redukcji wagi dochodzą jeszcze treningi typu "hiit". Glodowki dla mnie nie mają wiekszego uzasadnienia i ich nie stosuje, choc z racji tego ze zajmuje sie na codzien odzywianiem - w ramach eksperymenu probowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×