Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fit26

pojedyncze pytania

Polecane posty

niby tak,ale niestety 16 lat..wola rodzicow''oj dziecko,zebys tylko nie wpadla w chorobe'' i trzeba sie sluchac...lepiej zamiast tego makaronu zjesc np. 2 omlety z 2 jajek.Czyli razem 4 jajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
a dlaczego az dwa omlety? jednym dwujajecznym sie nie najesz? ale odp na pytanie - lepiej zjesc omlet z warzywami z dwoch jaj niz 50g makaronu z dzemem/cukrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
postanowiłam nie jesc juz nic po 16 i pic duuuzo wody, herbatek i w razie czego szklaneczka kisielu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje
własnie mam ochote na kisiel..... u mnie jest 22 godz . co ty na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
ok, dzis masz moje rozgrzeszenie, ale na przyszlosc - jedz sobie twaroizek z warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko..
Czy ustaliłbyś dietę (odpłatną, żeby nie było ;)) dla osoby z niedowagą? Z tym, że chcę schudnąć z dolnych partii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgGgGGgAAAAA
taaa dzieki za odp .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietowooooo
Czy czerwona herbata przyspieszy moja przemiane materii ?? czy tylko produkty wyskobiałkowe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
OlgGgGGgAAAAA - nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytania. To ile weglowodanow powinnas jesc zalezy chocby od Twojego zaporzebowania kalorycznego i aktywnosci fizycznej, nie mowiec juz o tym ze osoby o ektomorficznej budowie ciala moga sobie pozwolic z natury na wieksze ich ilosci niz endomorficy.. Prporcje pomiedzy bialkiem/tluszczem/weglowodanami mogą być rożne. Przykladowo jesli Twoja aktywnosc fizyczna jest niewielka, Twoja przemiana materii wolna doradzal bym zmniejszenie ilosci weglowodanow do 1g na kg masy ciala...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgGgGGgAAAAA
no raczej wolna bo jestem w trakcie diet wiec wiesz a waze 60 kg wiec 60g? ok dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
mam pytanko.. - nie bardzo rozumiem, masz niedowagę i chcesz jeszcze chudnąc? jedno musisz wiedziec - nie istnieje cos takiego jak miejscowe spalanie tluszczu. obojetnie jaką partię ciala obejmuje przyladowe cwiczenie (np rowerek), tluszcz palony jest z calego ciala. Jesli masz pewne dysproporcje sylwetkowe, kluczowym bedzie rozwieniecie umesnienia chudszych partii ciala. Oczywiscie elementem bardzo waznym bedzie tutaj dieta - co do szczególow ktorej mozemy się umowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
OlgGgGGgAAAAA - no mniej wiecej ku taim ilosciam bm sie sklanial, ale bardzo wazne jest tez w jakiej proporcji pozostaną weglowodany do innych skladnikow pokarmowych (bialka, tluszcze). dieta niskoweglowodanowa to taka, w ktorej weglowodany mająniewielki udzial kaloryczny w porownaniu z bialkiem i/lub tluszczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dietowooooo - czerowna hebata pu-erh moze przyczynic sie do przyspieszenia przemiany materii. jej stosowanie jest jak najbardziej zasadne na dietach redukcyjnych. prosze pamietac ze pu-erh jest zrodlem kofeiny i nie nalezy jej pic przed snem. podobnie tez, ze na wlasciwosci herbaty moze miec spsob zaparzania, przykladowo najbardziej stymulujace dzialanie bedzie miec herbata zaparzana okolo 3 min i zalana lekko ostudzoną wodą (ponizej 90*C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej fit 26 ;) Na kazdym forum na ktorym jestes piszesz o ewentualnym kakale z cynamonem...i wlasnie z tym wiaze sie moje pytanie: czy to kakao przyzadzamy z woda czy np chudym mlekiem? Z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
proponuje zdecydowanie z wodą. a pisze o tym napoju, gdyz moim zdaniem jest swietnym rozwiazaniem przy napadach czekoladowego glodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_s
Fit śmiesznie się sklada z tym kakaem, bo ja tez wpadlam na ten pomysl z 3 tyg temu i rzeczywiscie pomaga:) tylko ze ja jeszcze dodaje kropelke czy 2 aromatu smietankowgo + lyzke inki , ew. kawe wtedy to dostaje takiego kopa ze na areobiku wymiatam :P Ja mam pytanie odnosnie poziomu tkanki tl u kobiet- ile najlepiej (mniej wiecej )powinny miec , szczeg jesli uprawiaja jakis sport. Kiedys bylam u dietetyczki i przy 21% ta powiedziala ze jest w porzadku choc ja wiem (lustro) ze nie do konca. Fajnie zes taki pomocy, z mojej strony doceniam i dzieki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbazaur
hej ;) mam pytanie: jesli teraz zywie sie wylacznie warzywami i owocami to moj ilans energetyczny dzienny wynosi ok 500 kcal jak nie mniej...jesli wlacze do diety np piers z kurczaka, tak z dnia na dzien to czy nie spowoduje to zatrzymania procesu chudniecia?? prosze o odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m_s - no ja jestem ostatnio fanem kakao. aromatow nie dodaje, bo lubie aromat naturalny... co do bf, to 20% jest moim zdaniem przyzwoit, ale tak na prawde to Ty powinna wiedziec w jakim sie dobrze czujesz. nie dysponuje jakimis odgornymi zaleceniami czy schematami. jesli uwazasz ze jest zbyt duze - to walcz. bylebys nie popadla w przesadę. moze skonsultuj z chlopakiem...:) i wkiatek dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bulbazaur - moim zdaniem nie, chociaz nie uwazaj by nie laczyc bialek z wieksza ilocia weglowodanow w posilku. piers z kurczaka, jako zrodlo bialka powinna przyczynic sie do przyspieszenia przemiany materii. jesli chcesz ja potraktoac jako pojedyczny posilk, to raczej doradzam podzielenie na pol, albo na trzy czesci nawet i dodanie w rownych odstepach czasu, razem z porcją warzyw. owoce spozywaj w okresie najwiekszej aktywnosci, badz tuz po jej zakonczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulbazaur
dziekuje Ci sierdecznie :) milo ze pomagasz kudziom ;D z pewnoscia bedziesz za to wynagrodzony. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_s
Aromat fajnie pasuje, dodaje jeszcze lepszego smaku do kakaa. Takie moje zdanie :P Jakie kupujesz, decomoreno ? Aha 2 sposob przyrzadzania na sposob aztecki - kakaa z chili, tysz dobre. Nawet w necie mozna znalezc przepis na ciasteczka czekoladowe z chili . Chce sie zorietowac jaki % jest " najbardziej " odpowiedni( zeby wlasnie nie przeasadzic) bo naocznych pomocnikow nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze sprobowac z tym aromatem. po aztecku pijalem nieraz, dodawalem jeszcze wanilii. kakao zazwczaj mam decomoreno, ale nieraz kupie inne, ostatnio kruger chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandi21
oo ja mam pojedyncze pytanie:) ostatnie 5 kg i katastrofa. jest mi tak trudno to zrzucic że to koniec...chce się ich pozbyć do końca czerwca ale jak? głodzić się nie będę na pewno.... ale czy mam stwaiac na jakas konkretna diete czy postawic na wiecej ruchu i regularne zdrowe jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy na jakiej diecie teraz jestes i ile juz schudlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Fit
czy to prawda ,że aby schudnąć to do kazdego posiłku nalezy dokładac białko ? Jak zrobić to kakao? ma byc prawdziwe,niesłodzone ? na jakim mleku:chudym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandi21
jestem na diecie od zawsze:D ale jest to taka dieta Mż przeplatana cambridge albko kopenhaska:D i co 2 tyg zapasc ktora konczy sie objadaniem i dolowaniem:D i pare dni pozniej znowu mż itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak białko sprzyja odchudzaniu. Dieta bogata w wapń zwiększa zdolność organizmu do spalania tłuszczu, pobudza przemianę materii. Kiedy w organiźmie brakuje wapnia, to komórki zaczynają gromadzić tłuszcz i powiększają swoją objętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×