Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STAR ANIA ...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo ........27............śląskie.....................2 lata kalpek ............22...........swietokrzyskie..........21miesiecy< br /> eternal............34...........śląskie................. ......16 miesięcy wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia................. .....2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz............. .... 3 miesiące Tylko tak powtórzyłam dla nowszych :), zby się dopisywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4Mala, to my musiałyśmy się na korytarzach spotykac.... kto był Twoim wychowawcą? moim pani Taraszkiewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z tym, że zawsze przy hormonach się tyje-ja schudłam 5 kilogramów odkąd zaczęłam brać clo i duphaston. Chyba to jednak sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ..STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008.....30....Warszawa.......ok 2 lata anaona......25....Lubelskie........20 m-cy zuzia23......23....Niemcy..........4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa......14 m-cy tulipanek....28.....Małopolska.....7 m-cy ANGELA82...26....PSZCZEW.......12 m-cy 4mala....... 27.....Białystok........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.....4 lata MadzixNeo ...27...śląskie............25m-cy........08.09.08..... kalpek ........22....swietokrzyskie...21m-cy< br /> eternal........34.....śląskie............16 m-cy wiolka-b1....29.....okol. Poznania....14m-cy zabusia123...25....Irlandia.............2 m-ce Deauville.....25....Bydgoszcz.... .... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ..STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008.....30....Warszawa.......ok 2 lata anaona......25....Lubelskie........20 m-cy zuzia23......23....Niemcy..........4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa......14 m-cy tulipanek....28.....Małopolska.....7 m-cy ANGELA82...26....PSZCZEW.......12 m-cy 4mala....... 27.....Białystok........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.....4 lata MadzixNeo ...27...śląskie............25m-cy........08.09.08..... kalpek ........22....swietokrzyskie...21m-cy< br /> eternal........34.....śląskie............16 m-cy wiolka-b1....29.....okol. Poznania....14m-cy zabusia123...25....Irlandia.............2 m-ce Deauville.....25....Bydgoszcz.... .... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej z samego rana ja juz w pracy Lulu- to moze w tabelce, pod Twoim nickiem w robryce CIAZA wpiszemy, \"ZA TRZY MIESIACE\" :D :D :D swietnego masz tego chinczyka- ciekawe czy sie sprawdzi :) i ciekawe jak u mnie :) na poczatku sierpnia \"pan\" powiedzial mi :jeszcze dwa, trzy miesiace :) no to czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! poprawiłam sie. zaspana jeszcze byłam i tak sobie jedna bardzo ładna tabelke skasowałam...teraz sie juz nie starałam tak bardzo... wpisujcie sie dziewczyny. ja mykam do pracy moze sie juz dzis odrobie bo co chwila cos mi jeszcze wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie fajnie...dobrze ze mój mężus tu wpadł na chwilke bo teraz juz nie bedzie na to szans, dopiero pod koniec listopada. no i na powaznie ustalilismy ze za badania bierzemy sie od stycznia, jesli do tego czasu nic nie wypali, szczególnie chodzi o jego zołnierzyki. tak wiec z nowym rokiem ruszymy całą para na przód a narazie znów mam nadzieje ze sie udało i oby tak było to mnie te nieprzyjemnosci omina i mojego miska tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :-) kurcze nie wiem czemu wydaje mi sie dziś już piatek.a tu dopeiro środa:-( ale ja jeszcze tylko jutro do pracy bo w piątek mam urlop na te badania męża :-) byłam wczoraj u dermatologa i kurcze tego testosteronu nie da sie obnizyc zadnymi tabletkami bo to mogłoby mi zaszkodzic skoro staram sie o dziecko i lekarka bała sie mi dać cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK......WIEK.....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008.....30....Warszawa...........ok 2 lata anaona......25....Lubelskie............20 m-cy........18.09.08 zuzia23......23....Niemcy...............4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa..........14 m-cy tulipanek... .28.....Małopolska..........7 m-cy ANGELA82....26....PSZCZEW............12 m-cy 4mala......... 27.....Białystok..........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.........4 lata MadzixNeo ...27...śląskie................25m-cy........08.09.08..... kalpek ........22....swietokrzyskie.....21m-cy< br /> eternal........34.....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania.....14m-cy zabusia123....25....Irlandia...............2 m-ce Deauville.....25....Bydgoszcz.... ...... 3 m-ce Dzień doberek. Madzix dobry pomysl z tym terminem @. Lulu ja mysle, ze nie bedziesz musiala czekac az trzy miesiace. Moze wczesniej zafasolkujesz. U mnie juz po @, zaczynamy od nowa... :) Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka, troche mi sie druk wytłuścił :D Nastepna myslę poprawi, która bedzie cos dopisywac. Ja sie biore za robote, choc tak mi sie nie chce. Mam lenia dzisiaj. I ciagle ziewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! dzisiaj chyba jest dzień ziewacza i śpiocha ;) tez mam lenia totalnego ;) może to ciśnienie ;) wiecie, że podobno specyficzna to cecha Polaków to gadanie o ciśnieniu? w żadnym innym kraju nie tłumaczy się lenia albo wieczornej imprezki ciśnieniem ;) hihihi ;) załączam tabelkę! NICK......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008......30....Warszawa...........ok 2 lata anaona.......25....Lubelskie............20 m-cy.........18.09.08 zuzia23......23....Niemcy...............4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa..........14 m-cy.........20.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska..........7 m-cy ANGELA82....26....PSZCZEW............12 m-cy 4mala......... 27.....Białystok..........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.........4 lata MadzixNe....27...śląskie................25 m-cy........08.09.08 kalpek ........22....świętokrzyskie.....21m-cy eternal........34.....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania.....14 m-cy zabusia123....25....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25....Bydgoszcz.... ...... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to uzupałeniam u siebie termin @ NICK......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008......30....Warszawa...........ok 2 lata anaona.......25....Lubelskie............20 m-cy.........18.09.08 zuzia23......23....Niemcy...............4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa..........14 m-cy.........20.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska..........7 m-cy.........15.09.08 ANGELA82....26....PSZCZEW............12 m-cy 4mala......... 27.....Białystok..........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.........4 lata MadzixNe....27...śląskie................25 m-cy........08.09.08 kalpek ........22....świętokrzyskie.....21m-cy eternal........34.....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania.....14 m-cy zabusia123....25....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25....Bydgoszcz.... ...... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Dołączam się to ziewających, pomimo, że ja dziś mam wolne ale myslałam, że z łóżka się nie zwlokę. Ale już kawka zaczyna działać. Wczoraj mój mąż zrobiła badania i zanic nie moge dojść tołku o co chodzi, bo ma jakieś inne informacje podane niż to co znalazłam w sieci :(, ale w piatek idę do gina i mam nadzieję, że mnie oświeci i że nie dowiem się że jednak to należymy do tych 20 % co oboje mają problem :( Lulu to wygląda, że musiałyśmy sie mijać, moim wychowawcą był napoczątku Tekień- horror a potem juz Tankiewicz- dusza człowiek. Musimy zgadać się któregos dnia by powspominać :) NICK......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008......30....Warszawa...........ok 2 lata anaona.......25....Lubelskie............20 m-cy.........18.09.08 zuzia23......23....Niemcy...............4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa..........14 m-cy.........20.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska..........7 m-cy.........15.09.08 ANGELA82....26....PSZCZEW............12 m-cy 4mala......... 27.....Białystok..........16 m-cy........26.09.08 anula78.......29....okol.Siedlec.........4 lata MadzixNe....27...śląskie................25 m-cy........08.09.08 kalpek ........22....świętokrzyskie.....21m-cy eternal........34.....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania.....14 m-cy zabusia123....25....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25....Bydgoszcz.... ...... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś czuje ze wyniki mojego męża nie będą zbyt dobre bo on kiedyś jak był nastolatkiem miał swinke i po tym robione juz takie badania i wyszły takie srednie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdziwniejsze było to, że babka z laboratorium powiedziała, ze wynik może byc troche przekłamany na nie kozyść- to po co robic badanie jak wynik może byc niewiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Materiał do badania powinien byc dostarczony w ciągu 30 min od pobrania, nasz został dostarczony po 15 min, ale nie wiemy czy od razu poszedł do badania/ Tylko tak moge wytłumaczyc słowa pani z laboratorium? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie byliście za przysłowiowym "parawanem" w gabinecie? ;) opowiedz o badaniu parę słów ;) czy z domku wieźliście pojemniczek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie zastanawiam jak to \"zrobic\" tz rozegrac sprawe z badaniem zolniezykow we wrzesniu bedziemy juz remontowac nowe mieszkanko i bedzie to 5min od gabinetu, maz napewno bedzie spokojniejszy :) bo wiadomo, \"wszedzie dobrze, w domu najlepiej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylismy za "parawanem" bo się godziny pracy mężowi kolidowały, więc rano pobralismy "materiał" i zawizł go do laboratorium do badania, z naszej strony warunki do dobrego badania zostały spełnione bo dostarczylismy w ciagu 15 min. Ale nie jestem pewna czy to może nie kwestia fachowosci laboratorium, poniewaz w sieci wyniki jakie znalazłam sa dużo bardziej dokładne, takie jak przy morfologii- wydrug komputerowy, a u nas jest opisowy :(. Zobacze co w piatek powie lekarz, jak coś to niestety trzeba będzie powtórzyć i w tedy to juz pójdziemy robi ć badanie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż będzie TO ROBIŁ :-) na miejscu bo niestety ale mamy troche daleko do tej kliniki , ok 45 min jazdy, o ile od razu tam trafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .uzupełniam tabelke.... NICK......WIEK.....MIEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA lulu2008......30....Warszawa...........ok 2 lata anaona.......25....Lubelskie............20 m-cy.........18.09.08 zuzia23......23....Niemcy...............4 m-cy ziółko_80....28....Warszawa..........14 m-cy.........20.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska..........7 m-cy ANGELA82....26....PSZCZEW............12 m-cy......1.09.08 4mala......... 27.....Białystok..........16 m-cy anula78.......29....okol.Siedlec.........4 lata MadzixNe....27...śląskie................25 m-cy........08.09.08 kalpek ........22....świętokrzyskie.....21m-cy eternal........34.....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1......29.....okol. Poznania.....14 m-cy zabusia123....25....Irlandia...............2 m-ce Deauville.......25....Bydgoszcz.... ...... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA ......TERMIN@......CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW........12 m-cy........01.09.08 zuzia23......23.....Niemcy............ 4 m-cy........06.09.08 MadzixNe....27.....śląskie............25 m-cy........08.09.08 tulipanek... .28.....Małopolska....... 7 m-cy........15.09.08 anaona.......25.....Lubelskie........ 20 m-cy........18.09.08 ziółko_80....28.....Warszawa.......14 m-cy........20.09.08 4mala......... 27....Białystok.........16 m-cy........26.09.08 lulu2008......30.....Warszawa......ok 2 lata anula78.......29.....okol.Siedlec...... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie.. 21m-cy eternal.......34....śląskie..............16 m-cy wiolka-b1....29.....okol. Poznania... 14 m-cy zabusia123..25.....Irlandia............. 2 m-ce Deauville.....25.....Bydgoszcz.......... 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anykom
a czy to nie jest wina antykoncepcji hormonalnej? nie bralyscie? moze przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anykom, pytasz o przyczyny niepłodności? ja osobiście mam wrażenie, że jest to sprawa indywidualna... ale myślę, że uzasadnione jest następujące pytanie: jak organizm stymulowany hormonami przez dłuższy czas (w moim przypadku koło 8 lat) ma sam sobie dac nagle radę i wszystkie hormony mają mieć idealne poziomy.... druga kwestia, że mało, który ginekolog bada poziom hormonów przed zapisaniem antykonceptorów... tabletki różnią się między sobą, jeden są dobre dla tych, drugie dla innych... niestety ginekolodzy zwykle badają jedynie krzepliwość krwii... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×