Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

ja tak od urodzenia mam, ciągle się waham, wtedy też, wychodzić , czy zostać, w sumei matka mnie 20h rodziła i w połowie stwierdziła do położnej, że ma w d**pie już nie będzie rodzic dalej:D może bez d**py bo moja matka za grzeczna wtedy była. A ja ważyłam 5kg i miałam 60cm, więc rozumiem, że się zawahała. jak widzicie to u nas rodzinne:P Kaziko napisałam Ci mejla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kim jest taka ładna blondynka która była u mnie na nk dziś rano...? przyznawać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja już Lucy poznałam do reszty wysłałam maila ze swoją podobizna na NK ale proszę też (i grzecznie pytam) czy to forum to ja też jakby wliczonae jstem , hehe ;) troche się przekomarzam i mityguję ale ten no prosze klempa o maila z tym forum co? pozdrawiam i mam nadzieje odezwac się już na nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarino, czy Ty też wysłałaś mi maila?? Wolę się upewnić, że to Ty, bo chcę uniknąć podszywów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempuniu teraz nawet po zalogowaniu se ne da:( Wiem, żem upierdliwa:( wyskakuje mi, że tylko użytkownik z uprawnieniami moze czytać, więc nie wiem czy trzeba każdej z osobna nadać czy jaki ch** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, to muszę to jeszcze dopracować. :) Właśnie przy tym siedzę i tworzę. :D Jak dopracuję to dam znać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie spróbować teraz. Chyba już będziecie mogły pisać, a jednocześnie nikt obcy nie będzie mógł tego widzieć i dopisywać. Sprawdźcie to jeszcze raz po wylogowaniu. Acha, ta dupa co się zarejestrowała to jestem ja. Robię próby. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm można napisac opowiadanie, jak Klempa zepsuła fajne forum... a już zdążyłam się przyzwyczaić i je polubić.... mało tego, już nim żyłam, i życie sobie układałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa pojawia się info Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje chyba usunęłaś cosik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja wczoraj rozkminiłam, jak się to forum na NK zakłada, ale widze,Klempo, że mnie uprzedziłaś i już nawet założyłaś. Napisałam Ci wiadomość na NK z prośbą o dołączenie mnie do forum.Tak że plissss, dołącz mnie jak najszybciej, bo jestem strasznie ciekawa, jak to działa i wygląda:-) Jeśli oczywiście chcesz, żebym tam była zalogowana. Na pewno jest tak, że nikt niepowołany tam nie może wejść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, już Ci odpisałam. :) Wiesz, wydaje mi się, że nikt nie przeczyta co tam piszemy. Zrobiłam Forum jako prywatne, a czytać można dopiero po zarejestrowaniu się. Zarejestrować też się nie może każdy, bo muszę go potem zaakceptować albo wyrzucić. Dlatego wczoraj pytałam Katarinę, czy to na pewno Ona do mnie pisała, bo dostałam wiadomość z innego maila niż pisała mi kiedyś, a lepiej być ostrożnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wczoraj patrzałam na NK i tam tworzyłam forum na jednym z tematów,np towarzyskie i potem wcisnęłam opcję "ukryj forum " i było zablokowane. A to jakieś inne jakby, jakby nie NK. To jest forum NK i jak będziemy pisać, to normalnie będzie widać nasze profile NK ? Ja się boję, żeby ktoś tam nie wchodził i nie zobaczył mojego profilu, danych i tego, co piszę o plemnikach i teściowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, ale jak tu się pisze, nie widzę czegoś takiego, że się otwiera forum i widac po kolei wszystkie wypowiedzi. To wygląda bardziej jak skrzynka mailowa, a gdzie jest forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ja też posłałam ci maila :) czas się zbierać do pracy a tak mi się jakoś dziś wyjątkowo nie chce...jak nigdy...zawsze idę do pracy z gotowym planem co będę robić a dziś...zero energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzix, Twojego maila Gmail mi wrzucił do spamu. :D Ale już Ci odpisałam. :) Marzenie, nie jest tak trudno się połapać, trza tylko to se rozkminić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×