Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Madzix, spróbuj na WP, eutrapelia@wp.pl :) Nikogo nie przegapimy, bo będziemy tu zaglądać i pisac od czasu do czasu, żeby nowe duszyczki do siebie porwać :) Klempiszczonie, odezwij się!!! Dziś zaczynam 15 tydzień, a nadal mdłosci mnie meczą??? Najgorzej jest jak długo czegoś nie zjem :) wczoraj na przerwie wyrwałam koleżance jabłko z ręki i je pożarłam-normalnie jak jakiś dzikus zaczynam się zachowaywać :) Co do męzów... ja mam chyba półAnioła :) sprząta, robi śniadania i kolacje, dba o wszystko, nawet ugotuje, choć sprawia mu to truność, ale jak trzeba, nie marudzi. Jestem strasznie ciekawa, jak sprawdzi sie jako ojciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, chciałam dać więcej zdjęć, ale napisali mi, ze transfer na miesiąc wyczerpany :( nic nie rozumiem, to tam mozna miesięcznnie tylko 1 zdjęcie dodać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, może wstawiłaś zdjęcie o dużych rozmiarach, o dużej rozdzielczości i wyczerpało Ci cały transfer. Normalnie, jak zmniejszysz rozmiar zdjęcia, to można kilka wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój m lubi czasem coś upichcić to on mnie nauczył gotować, i takie męskie prace robi a sprzątanie zostawia mnie no i czasem mu się zdarza przynieść mi kawusie do łóżka :) ogólnie jego bałaganiarstwo da się znieść... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze troche mnie nie było a tu jakis własnie szał mailowy co jest miłe kolezanki?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corina miłego wypoczynku:) lulu dobrze, że tylko jabłko porwałaś, i a nie rękę ugryzłaś:) co do transferu zgadzam się z marzenie:) no własnie tyle się dzieje, reformy na topicu a Klempy ani widu ani słychu... kait dziewczyny przy nickach dały swoje adresy więc można pisać na mejla swoje dane i wtedy zostaniesz znaleziona na NK:) np możesz napisać do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, zachciało nam się swoje mordki pooglądać :) i się oglądamy-ja zobaczyłam wszystkie na raz i teraz mam zagłostkę, kto jest kto :) Wstawiłam kolejne zdjęci-tym razem malutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zauwazyłam, co Kazika napisałaś z tym wnętrzem i obrazem zewnętrznym i się zgodze. Najpierw poznałyśmy swoje wnętrza, mając na myśli nie tylko charakter i psychikę, ale również takie sprawy jak jajniki, mieczysławy i nasze jaja,terminy @ i objawy pseudociążowe i ciążowe, czy plemniki mężów, a teraz oglądamy swoje mordki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait, numer stanika koniecznie :D Przypomniało mi się: jak któreś z moich dzieci mówi: "proszę pani, ide umyć ręcę", zawsze odpowiadam: dobrze, tylko nie zapomnij o łokciach i kolankach". To tak do tego numeru stanika mi się przypomniało :) Ja nie nosze, wiec nawet nie wiem, jaki mam numer :) ale za to buta mam 37, a ubrań 36 to tak a'propos danych :D, które poznajemy a i wazę już 54,9kg, a przed ciążą ważyłam 50!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... mam piwne oczy i brązowe włosy-od 14 tygodni posiwiałe :) Ludzie, jakaś głupawka mnie złapała :D durnoty cisną mi się do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uppps, podalam zly mail: zamiast kilka ma byc kika, wiec pelny mail to kika2004@o2.pl tak to jest jak sie czlowiek spieszy a nie pisal na klawiaturze prawie 4 tygdonie nie wyslalam wczoraj do Was maila, bo dopadla mnie robota :( nadrabiam zaraz zaleglosci corina, kochana wypoczywaj, luzuj, kochaj sie i szalej !!! wracaj wypoczeta, zrelaksowana i z niespodzianka moze ;-) lulu - ja juz kiedys pisalam, ze od czasu jak sie staramy, to ja mam od owulacji pelen zestwa objawow ciazowych, w sensie mdlosci, bole podbrzusza (takie ciagniecie w dol), cycki jak balony (ale to to mi sie akurat podoba, hehe) do tego bolace. do tego mam przekonanie, ze jak nam sie uda kiedys, to wlasnie brak objawow bedzie objawem ;-) jak u marzenia :D ale coz, o dziwo dobry nastroj nadal mnie nie opuszcza, pewnie zaczne co miesieczna podlamke za pare dni to coz, ja wpadam w wir roboty, pije jeszcze hispzanskiego kawonka. ktos ze mna? dziewczyny, moim zdaniem pomysl z prywatnym forum jest zarabisty. postaram sie cos w wolnej chwili podpytac w pracy co znajomi zaproponuja, w sumie to moja zawod jakby na to nie patrzec. tyle ze nie wiem kiedy bede mogla sie tym zajac dokladnie, i wybadac. ale obiecuje ze bedzie to ten tydzien jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, lulu, jaka Ty chudzinka i drobinka musisz byc ... u mnie, stopka jak u ksiezniczki ;-) rasowa 40 :D waga: coz, srednio 57/58 zalezy czy rano czy wieczor :D wlosy ciemne, za ucho ale farbowane, bo mnie siwizna przesladuje do roku :( straosc nie radosc :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, tak, u mnie właśnie tak było. Brak objawów był objawem ciąży. A przed @ czułam się standardowo jak zawsze, więc nawet jak mi blada kreska wyszła na teście, to się uśmiałam i stwierdziłam, że test jest felerny:-)Bo jak może być ciąża, skoro nic nie jest inaczej, tylko w mordę 100% jak przed @:-)A tu masz babo, tak że lucy, nie znasz dnia ani godziny i cała reszta koleżanek tak samo !! Lulu, to Ty drobinka jesteś. Ja ważę standardowo 60-63 kilo. Od 8 tygodnia się jednak nie ważyłam, wtedy miałam 61 kilo, a teraz to prawie 11 tydzień, więc nie wiem, ile teraz ważę, czy tyle samo, czy więcej, czy mniej. Ale brzuch mi zaczyna wypinać powolutku, szczególnie wieczorem. Rano to jestem jak nastka, że mogłabym płaskim pępkiem i gołym brzuchem w bluzeczce zakrywającej tylko piersi paradować, a po południu i wieczorem to normalnie balon ciążowy się robi, aż spodnie muszę odpinać. Dziś z kolei już teraz mnie z lekka wypięło w brzuchu. Tak, co do danych trzeba podac numer stanika, obwód pasa i rozmiar chestera swojego męża:-):-) Już też bredzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait takie dane coby można Cię było znaleźć na NK:) lulu nie napisałaś ile masz wzrostu:) a wiecie, że my z lucy prawie tak samo się nazywamy??? nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczynki :) Widzę, że jak mnie nie ma to dyskusja się rozwija ;P hehe.. Chyba źle trafiam. Wczoraj wkońcu udało mi się spiąć tranzakszyn i za jakieś dwa tygodnie dostanę jakąś kasę. U mnie dzisiaj 19dc ale nie spodziewam się nic w 100% bo nic nie było..:) tak więc spokojnie sobie czekam na @ bez żadnych głupawek.. Lulu twoje nklasowe zdjęcia są bardzo małe. Postaraj się otworzyć w Paint'cie fotkę, naciśnij Ctrl+W i wpisz dwie 50. Zdjęcie się zmniejszy i potem spróbuj umieścić je na nk. Chciałam zapytać czy któraś z was przysłała mi wczoraj w nocy zaproszenie na nk? Bo nie mogę rozszyfrować..:( Wyobraźcie sobie, że od dwóch dni wracam do posprzątanego mieszkanka. Jakie to miłe :). Myślicie, że ten mój zrozumiał mój przekaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, lucy, 4 mala, złapałam Was na NK:-) Katarina, ja Ci wysłałam zaproszenie dopiero teraz i wiadomość, więc to zaproszenie, które masz, to pewnie od kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, laski wy faktycznie laski jestescie. dostalam na razie dwa zaproszenia i az milo popatrzec :) do tego czarnule :) jedno to wiem ze kazika, druga zakaldam ze marzenie, ale moze sie myle? kazika, kurde no niezly klimat :D Ty ze tak powiem bardziej po szlachecku, bo ze -ska na koncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje. :) Już jestem. :) Wczoraj trochę latałam, a potem wieczorem masakrycznie źle się czułam i nie byłam w stanie nawet wziąć kompa do ręki. Znów wróciły mdłości i wymioty. Wymiotowałam wieczorem dwa razy, bleee. Do tego tak rozbolała nie głowa, że miałam łeb jak sklep, tylko szkoda, że na półkach pusto. Kurde, dawno się tak źle nie czułam. Moja Koczilla już jest po sterylizacji. Wczoraj po tej narkozie łaziła jak pijany zając. Dziś jeszcze nadal jest przymulona, ale już lepiej się czuje. Przynajmniej całą noc grzecznie przespała ze mną, a nie łaziła i dokuczała. Teraz pomyka w takim śmiesznym fartuszku, który chroni ranę przed rozdrapywaniem. Śmiejemy się, bo wygląda jak Ahmed terrorysta albo komando Foki. :D Ale najważniejsze, że wszystko jest oki i, że już jest po krzyku. :) Kaziko kochana odpiszę Ci potem, bo kurde zaraz znów muszę lecieć. Jednak wiedz, że pamiętam i wyuzewnętrzniam się trochę później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, jeszcze tydzień i pierwszy trymestr za nami. :) Zleciało nawet, co?? A co do prywatnego Forum to ja też popytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×