Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Oj zleciało, Klempo, zleciało. Ale aż się dziwię, jak piszesz o tych wymiotach. Ja nie miałam okazji jeszcze poznać, co to jest tak się czuć. Dziś mnie zamdliło delikatnie przez chwilę i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak nie narzekam, bo wiem, że niektóre dziewczyny wymiotują non stop i czują się źle przez całą ciążę. A ja mam tak napadami. Już miałam spokój i znów mnie wzięło. Wczoraj to w ogóle była masakra, bo w domu chory kotek, chora ja i w tym wszystkim biedny Mąż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do oglądania strasznych filmów to poszłam, bo ja od zawsze takie lubiłam. I jakoś nigdy się nie bałam, nie mdlałam i nie uciekałam. Jakoś widok latającej wątroby i wnętrzności nie robi na mnie żadnego wrażenia. A jak poszliśmy kiedyś na którąś tam część "Piły" i babka robiła operację mózgu to zasnęłam na tym. A baby wkoło prawie mdlały. :D :> Mąż się nawet ze mnie śmiał, że jestem wrażliwa jak stuletni głaz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,moja koleżanka to dzień w dzień po kilka razy dziennie wymiotowała i tak do 4 miesiąca.Zdarzały się tylko nieliczne dni, kiedy miała spokój. Mnie np. zemdli, zmuli, było mi niedobrze, ale nigdy na tyle, żeby pawia puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do filmów grozy to ja juz w dzieciństwie przejawiałam jakieś dziwne zachowania :) Sadzałam przed TV moją młodszą (biedną) siostrę i kazałam jej oglądać Frediego Krugera. Ona oczywiście nie chciała i się bała przeraźliwie (w przeciwieństwie do mnie). Po filmie gasiłam światło i co chwilę ją straszyłam :) Ale diabeł był ze mnie. Teraz trochę mi wstyd za te tortury ale jest się z czego pośmiać ;P Klempa na mnie też nie robią latające po całym ekranie członki (bez skojarzeń!) :classic_cool: Przykro mi z powodu twojej źleczującej się koczilli. Sama do końca nie jestem pewna czy sterylizacja to dobre wyjście:( Mnie też to czeka i to już niebawem. Dostałam na nk zaproszenie od jakiejś blondyny. Mam nadzieję, że to żadna z was..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja blondynką nie jestem. To nie ja. Ja wiecie, lubię filmy grozy, z moim m często chodziliśmy do kina na jakieś horrory czy thrillery,ale przyznam, że na ostrych scenach to mam stracha i czasem zakrywam oczy i spoglądam przez szparkę między palcami:-) Nie jest tak, że mnie to nie rusza. Choć potem, po filmie się nie boję, ale w czasie filmu to mi serce wali. Co do kapturka dla kota, to ja np. zawsze miałam polewkę z psów, które po jakimś zabiegu u weterynarza muszą nosić taki kołnierz wokół głowy. Mój pies jak to dostał, to normalnie szczałam z jego widoku, taki śmieszny mi się wydawał w tym kloszu na głowie.Choć też mi go było żal, bo mu przeszkadzał ten żyrandol i się obijał nim o ściany w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy co mogę powiedzieć a propos nazwiska, miałam ładniejsze:) nawet ksiądz po kolędzie miał takie samo jak my:) Klempa spoko nie stresuj się:) tak myślałam, że te Twoje zwierzę wczoraj zajęło CI sporo czasu, dobrze, że ma to za sobą, wiem, że dla właścicieli to spore doświadczenie i dół... Katarina ciesze się, że w końcu zobaczysz forsę:) ja zobaczę w następnym tygodniu albo najpóźniej za dwa:) ale tfu tfu, nie zapeszam:) co prywatnego forum, jestem za tym, żeby to zrobić prywatne bo widzę, że się za bardzo uzewnętrzniłam i mnie to stresuje:) a jeszcze dodam, że ostatnio przez przypadek trafiłam na dziewczynę z mojej rodziny co niezbyt miło pisała o swojej rodzince (akurat nie o mnie) i tak sobie pomyślałam, że nie chciałabym, żeby moja teściowa przez przypadek wpadła na to forum, albo ktoś jej pokazał jak ją lubię:) po tym co poczytałam u tej dziewczyny stwierdzam, że świat jest mały i nie chciałabym, żeby ktoś z moich znajomych wiedział, że np mój ma słabe plemniki... więc załóżmy nowe dla wszystkich a te zróbmy prywatne... plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za zamknięciem tego forum na prywatne, a założenie takiego samego topicu otwartego dla wszystkich, lub odwrotnie, założyć osobne prywatne, a to zostawić jako otwarte. My już tu za bardzo się znamy, każdy może wejść tu do woli i czytać o naszych prywatnych sprawach, robić nam psikusy na maila itp. Też mnie trochę stresuje, jak pomyślę, że każda osoba może wejść tu i to czytać.Chyba zamknięcie forum byłoby rozsądniejszym wyjściem.Poszukam trochę, może dowiem się, jak się takie forum zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez, szczegolnie ze jak sie okazuje swiat na serio a szczegolnie juz internet jest bardzo maly powiedzcie mi tylko czy da sie zalozyc takie forum na kafe, czy tez szukamy dla siebie miejsca na jakis innych serwerkach/forach/itp.? a tak w ogole to tak sie zaogladalam w Wasze fotki na NK ze zapomnialam tu pisac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na minutkę, za mim mnie nakryją :)- dziękuję za maile i zaproszenia starm się sukcesywnie dołączać, strasznie dużo dobrej energii mi to dało :) Przepraszam nie miałam czasu was poczytać ale jak się tylko nadarzy chwila to to zrobię, pamiętajcie o mnie przy forum :) Buziaki kobitki. Elaborat bedzie na pewno po powrocie, @ oczywiście nadal nie mam a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, ze znowu dałam się wydymac bez mydła i pieniedzy nie bedzie :(, więc wizyta stoji pod znakiem ? ale bede martwiła się po powrocie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgryzam wlasnie forum na NK bo nigdy tam nie bylam, bedziemy potrzebowaly zdecydowac kto je bedzie moderowal (a moze wszystkie?), jak je nazwac, do jakiej kategorii sie dodac itp. i kto je zalozy (zalozycielka forum na kafe jest lulu, wiec moze bedziesz chciala nadal prowadzic na NK, nie wiem czy to w ogole jakies znaczenie, ale wole zapytac) na kafe chyba nie ma takiej mozliwosci? o NK juz czesc wiem, nie wiem tylko jak dodac siebie i innych uzytkownikow ;-) kto pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musimy mieć gwarancję, że to forum na nk będzie prywatne, że pierwszy lepszy użytkownik Nk nie będzie mógł tam pisać czego chce, tylko jedynie my.Bo z tego co tam wyczytałam, to te fora są jakby ogólnie dostępne, nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala, ja też proszę Cię o maila z namiarami na NK. :) Będzie mi bardzo miło. :) Katarino, to Ty udana byłaś hahah. Wiesz, po byciu na sekcji zwłok nie ruszają mnie jakieś latające, sztuczne wątroby. Bardziej mi się śmiać z tego chce, niż mnie to straszy. :D Ale pomimo tego, że robię z siebie kozaka to do domu strachów w naszym wesołym miasteczku wlazłam raz i myślałam, że się posram. Potem Mąż jeszcze raz mnie ciągnął, ale nie ma bata, żebym znów tam wlazła. :D Co do sterylizacji to nie taki diabeł straszny, a myślę, że warto to zrobić. Mój piesek co pół roku dostawał zastrzyki hormonalne, żeby nie mieć cieczki i niestety wyszły te hormony w guzach rozsianych po całym ciele. Nic nie robić też jest kapa, bo zwierzątko prędzej czy później zacznie wzywać natura i wtedy męczy się i ono i właściciel. A kastracja/sterylizacja raz na zawsze załatwia problem. Wiadomo, przykre jest, że daje się zwierzątko do pocięcia. Ale np. moja ma małą rankę na ok. 2 cm, zaczęła już jeść, pomału sobie pomyka i wiecznie się do mnie tuli. Ona chyba traktuje mnie jak swoją mamę. :) Marzenie, mnie też śmieszą te psy co pomykają z lampami na szyjach. :D Moja ma taki śmieszny kubrak i wygląda jakby na ryby szła. Przymulona dziś jest, ale już jest lepiej ogólnie. :) Mój Mąż właśnie pojechał z kotkiem do weterynarza na kontrolę. Miałam jechać z Nim, ale nie chce mi się wychodzić z domu. Czuję się dziś strasznie z dupy i jakoś się pozbierać nie umiem. Kurde, kiedy minie ten brak energii i ogólnej chęci do życia?? Już sama ze sobą nie wytrzymuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, ja Ty nie mozesz wytrzymac to jak ma to male w Tobie? moze jakis horrorek na wyluzowanie ? ;-) a wracajac do tematu forum; ja na NK mam jeszcze inne konto, fokcyjne - no wiecie takie na wszelki wypadek ;-) zalazylam sobie z niego forum testowe, zrobilam z publicznego prywatne, i weszlam juz z normalnego. nie jestem w stanie sie na nie dostac, widze tylko do jakiej kategorii jest przyporzadkowane i jego tytul). przesylam Wam link http://nasza-klasa.pl/forum/10 to jest to pierwsze w kolejce nie widac nawet kto jest zalozycielem, ani kto je moderuje tyle ze nie moge dojsc do tego jak dodawac innych uzytkonikow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, założyłam nam Forum. :) Kto chce się wbić proszę pisać do mnie na maila, wtedy podam adres. :) Niestety, ale musiałam zrobić się adminem, żeby móc to założyć. Jak któraś z Was będzie chciała potem nim być to przekażę pałeczkę. Jak wejdziecie na jego stronkę musicie się zarejestrować. Ja jako admin dostaję informację kto się rejestrował i albo akceptuję albo odrzucam konto. Oznacza to, że Forum jest całkowicie prywatne i tylko my decydujemy kto ma czytać nasze wypociny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam tą prywatność, bo najpierw zarejestrowałam się jako admin, a potem założyłam drugie konto z własnym nickiem. I jako admin dostałam informację, że ktoś się rejestrował i musiałam siebie zaakceptować. Nie wiem czy nazwa Forum się Wam spodoba, ale co tam, nie to jest najważniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Klempa aleś Ty mądra:) ja nie wiem chyba mi się pogarsza:) ale jak tak was oglądam to w każdej widzę kawałek siebie, jakbyśmy z jednego ojca były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko, właśnie Ci odpisałam i wysłałam od razu namiary na nasze nowe lokum. :D A może my faktycznie od jednego ojca. Trza naszych mam spytać. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babki no no to się porobiło:) słuchajcie ja tam nawet nie wiem czy mnie chcecie bom nowicjusz, ale nie podaję tu maila bo net mały świat mniejszy różne wpadki już zaliczyłam, wiec z chęcia na prywatnym forum się wbiję, jeśli mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę kokietować, ale Wy się znacie długo i pewnie nie macie oporów a ja tak z ulicy i już na prywatne forum chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, widze dzialasz w zaskakujacym tempie :) super! wysyslam Ci maila, prosze o namiar na forum Daisy, o ile pamietam, to my obie mamy podobnie krotki staz na topiku. mnie na razie dziewczyny nie wywalily, to Ciebie tym bardziej :) a co do podawania maila na kafe, ja mam specjalnie jeden adres zalozony, ktorego nie zna nikt z moich znajomych, tylko dziewczyny, z ktorymi sie dosc dobrze juz poznalam na topiku slubnym. z moich znajomych wiec nikt mnie po adresie nie zindentyfikuje. jezeli masz jednak obawy, to napisz do mnie na maila, podalam go na poprzedniej stronie, juz poprawionego, zebysmy mogly jakos na NK sie moze zgadac, co? ano, i jeszcze jedno zobaczylam na NK, ze ktos tu cos swietuje dzis :) ale to juz napisze moze na tym naszym nowym, zeby nie dostac po lbie za szerzenie prywaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lucy:) no to zaraz smaruję mejla do Klempy:) i Do Ciebie również. Fajnie Was będzie zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×